Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Plováček - Zdravá snídaně KetoLife 4 nové sady 10. 8.

AKCE 2 balení ELEMENT NÁPOJE+ proteinová svačina ZDARMA

Období prázdnin a dovolených je za vámi a začíná každodenní pracovní rutina. Proto jsme připravili "sva­činovou" AKCI, aby vám čas v práci lépe utíkal. Ke 2 balením proteinového nápoje KetoDiet dostanete od nás jako dárek 10 kousků proteinových tyčinek ZDARMA. Dopřej­te si zdravou proteinovou svačinu a dejte hladu na frak.  

Chutný proteinový nápoj ELEMENT na 2 týdny obsahuje množství vitamínů a minerálních látek, které jsou prospěšné pro  lidský organismus. Budete hubnout zdravou a bezpečnu formou. Tento bezlepkový proteinový nápoj vám poslouží nejen během dietního programu, ale i jako výborná svačina, která vás dostatečně zasytí a dobije vám baterky během dne. Nachystáte si ho snadno a rychle v práci, ale i třeba na služební cestu. Vyhnete se tak zbytečnému hla­dovění, únavě a podrážděnosti. 

70 porcí proteinového nápoje a pestrá škála smetanových, nebo ovocných příchutí. Každý nápoj bude chutnat jinak, a vy se tak vyhnete stereotypu. V každé dóze je přibalena praktická odměrka.

Koupit 2 balení proteinového nápoje s dárkem. 

Akce platí od 29.8. do 4.9. 2016 nebo do vyprodání zásob. 

Nechte se inspirovat naším článkem Jak se poprat se svačinami. Na­čerpáte mnoho skvělých rad a tipů na chutné svačinky pro sebe i své děti.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KeetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů