Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

AKCE - HOUBOVÝ speciál 3+1 ZDARMA

Proteinová hříbková omeleta KetoDiet na talířku a proteinová houbová polévka KetoDiet v porcelánové misce

Teplé letní dny jsou pomalu za námi a podzim klepe na dveře. Brzy začnou chladnější dny a některým z nás může začít slábnout motivace v boji s nadváhou, či obezitou. Nespoléhejte se ale, že nadbytečné kilogramy schováte pod kabát. I na podzim se můžete příjemně hubnout a cítit se skvěle. 

Využijte naší akce Houbový speciál 3+1 zdarma a pusťte se do boje se svými kilogramy. Ve výhodném balíčku 3+1 zdarma se můžete těšit na oblíbené hříbkové omelety a houbové polévky. Ušetříte tak až 385 Kč. 

Chutná proteinová jídla si dopřejte třeba na chalupě. Hotová budou za několik minut, a vy se tak vyhnete zdlouhavému vaření. Pokud patří mezi vaše koníčky houbaření, přidejte si do naší polévky nebo omelety vlastní úlovky a pochutnejte si. Během chladnějších večerů, kdy se zachumláte do deky, se bude hodit právě proteinová polévka, která vás příjemně zahřeje. 

Nechce se vám během polední pauzy chodit na oběd do blízké restaurace, nebo do kantýny? Přibalte si ráno do tašky naši polévku nebo omeletu a připravte si oběd v práci během chviličky. 

Akce platí od 12.9.-18.9. 2016.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů