Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Novinka – 4 druhy vynikajících Low Carb hotovek. Pouze z českých surovin. Žádná éčka. Už od 2. kroku ketodiety. A máte navařeno!

Plováček - MZĎ 2021

AKCE TÝDNE - 7 proteinových drinků ZDARMA

AKCE BYLA UKONČENÁ.

Nespoléhejte se na to, že nadbytečné kilogramy schováte pod zimní kabát. I za sychravého podzimního počasí se můžete cítit dobře. 

Vánoce se neúprosně blíží a určitě každý známe situaci, kdy se kocháme rodinnými fotografiemi z minulých let. A často na nich s hrůzou sledujeme, jak se na nás rok co rok podepisují kilogramy navíc. 

Abychom vás ve vaší snaze zhubnout podpořili, připravili jsme pro vás na tento týden balíček BESTSELLER. Je seskládán z vašich nejoblíbenějších proteinových jídel a přidali jsme do něj 7 proteinových drinků s višňovou příchutí ZDARMA. Ušetříte tak rovnou 385 Kč. 

Připravte si čokoládovou kaši k snídani a sladce si nastartujte váš den. K obědu si dejte gulášovou polévku, která vás hlavně v těchto dnech pořádně zahřeje a večer si pochutnejte na proteinovém "bramboráku" s česnekovou příchutí. S našimi BESTSELLERY si můžete být jisti, že budete jíst dietně a chutně. 

Akce platí od 17.10 do 23.10. 2016 nebo do vyprodání zásob. 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů