Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • 3 + 1 ZDARMA. Čtyři nadýchané máslové croissanty plné bílkovin teď koupíte za cenu tří. Pozor, akce platí jen do 30. 9. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Proč se cítím dobře?

Známe výherce naší předvánoční soutěže I FEEL GOOD! Výherní odpověď byla opravdu trefná, posuďte sami.

Na začátku prosince jsme vám představili naši speciální limitovanou kolekci funkčního oblečení I FEEL GOOD, kterou jsme pro vás připravili spolu s mladou českou značkou DanceLovers na konec roku, jako takový malý bonbónek a poděkování.

A spolu s touto kolekcí jsme vyhlásili jednoduchou soutěž, která spočívala v zodpovězení jediné otázky: PROČ SE CÍTÍM DOBŘE?

Zdánlivě jednoduchá otázka, u které by se nabízelo nepřeberné množství odpovědí. Emailů s odpovědí přišlo opravdu mnoho. Některé z nich velmi stručné, jiné rozepsané téměř na A4. A velká část z nich spojovala osobní spokojenost přímo s proteinovou dietou KetoDiet - dobře se nám takové zprávy čtou, tomu věřte :)

Často jste zmiňovali dobrý pocit po dietě, skvělé lidi kolem sebe, možnost předávání vlastní pozitivní energie druhým, spokojenost se zevnějškem, nebo že můžete dělat věci, které chcete, ale i mnoho dalšího. Neexistuje tedy jediná správná odpověď a každý máme svou spokojenost založenou na něčem jiném. Důležité ale je, abychom spokojení byli a abychom se cítili dobře. Jen tak se nám bude dařit.

Proto jsme jako vítěznou odpověď vybrali tu, která podle nás uhodila hřebíček na hlavičku: Cítím se dobře, když jsem sama se sebou spokojená. Jsem sama se sebou spokojená. Jsem aktivní, zdravá, mám krásný život - protože sám o sobě je život krásný. A cítím se dobře při tanci, který mi v životě ke spokojenosti také pomáhá. A jsem ještě spokojenější, když nemám ve svém věku příliš kil navíc. A proč Ketodiet? Je to zatím jediný systém, který u mě funguje, cítím se pak ještě lépe, tudíž jsem spokojenější. I když jen v "kilech" to není.

Vladimíra Půlpánová

Gratulujeme! Vám ostatním, kteří jste se zúčastnili, velmi děkujeme za odpovědi a zašleme jako drobný dárek slevu na nákup KetoDiet v našem e-shopu.

Vybrané odpovědi budeme postupně zveřejňovat zde na stránkách, nebo na našem Facebooku.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů