Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Proč se cítím dobře?

Mladá žena ležící ve sportovní hale je oblečená do sportovního oblečení I FEEL GOOD od KetoDiet.

Známe výherce naší předvánoční soutěže I FEEL GOOD! Výherní odpověď byla opravdu trefná, posuďte sami.

Na začátku prosince jsme vám představili naši speciální limitovanou kolekci funkčního oblečení I FEEL GOOD, kterou jsme pro vás připravili spolu s mladou českou značkou DanceLovers na konec roku, jako takový malý bonbónek a poděkování.

A spolu s touto kolekcí jsme vyhlásili jednoduchou soutěž, která spočívala v zodpovězení jediné otázky: PROČ SE CÍTÍM DOBŘE?

Zdánlivě jednoduchá otázka, u které by se nabízelo nepřeberné množství odpovědí. Emailů s odpovědí přišlo opravdu mnoho. Některé z nich velmi stručné, jiné rozepsané téměř na A4. A velká část z nich spojovala osobní spokojenost přímo s proteinovou dietou KetoDiet - dobře se nám takové zprávy čtou, tomu věřte :)

Často jste zmiňovali dobrý pocit po dietě, skvělé lidi kolem sebe, možnost předávání vlastní pozitivní energie druhým, spokojenost se zevnějškem, nebo že můžete dělat věci, které chcete, ale i mnoho dalšího. Neexistuje tedy jediná správná odpověď a každý máme svou spokojenost založenou na něčem jiném. Důležité ale je, abychom spokojení byli a abychom se cítili dobře. Jen tak se nám bude dařit.

Proto jsme jako vítěznou odpověď vybrali tu, která podle nás uhodila hřebíček na hlavičku: Cítím se dobře, když jsem sama se sebou spokojená. Jsem sama se sebou spokojená. Jsem aktivní, zdravá, mám krásný život - protože sám o sobě je život krásný. A cítím se dobře při tanci, který mi v životě ke spokojenosti také pomáhá. A jsem ještě spokojenější, když nemám ve svém věku příliš kil navíc. A proč Ketodiet? Je to zatím jediný systém, který u mě funguje, cítím se pak ještě lépe, tudíž jsem spokojenější. I když jen v "kilech" to není.

Vladimíra Půlpánová

Gratulujeme! Vám ostatním, kteří jste se zúčastnili, velmi děkujeme za odpovědi a zašleme jako drobný dárek slevu na nákup KetoDiet v našem e-shopu.

Vybrané odpovědi budeme postupně zveřejňovat zde na stránkách, nebo na našem Facebooku.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů