Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Už žádné schovávání do volných mikin

Markéta PŘED hubnoucí proměnou a PO hubnutí s keto dietou

Poslední z trojice hubnoucích čtenářek portálu Žena-In, usměvavá slečna Markéta, dokončila svou proměnu a nebála se ani změny barvy vlasů!

Poslední z trojice úspěšně hubnoucích čtenářek portálu Žena-In, usměvavá slečna Markéta, prošla svou závěrečnou proměnou a perfektní výsledek nyní můžete posoudit sami.   

Ne nadarmo se říká, že důležitá je především motivace a podpora okolí. Pro Markétu onou motivací v průběhu hubnutí byly především nadmíru pozitivní reakce okolí a pochvaly. Měnila se svým blízkým doslova před očima. A co víc, splnilo se jí velké přání - obléci si vysněné levandulové šaty na svatbu své sestry. 

"Ale svatba je až v srpnu, tak ještě radši vyčkávám, jestli se třeba náhodou nedostanu ještě o velikost dolů (smích)," dodává pobaveně Markéta. Markéta na sobě pořádně zapracovala a ještě než začala hubnout s KetoDiet, podařilo se jí od začátku roku vlastními silami shodit pěkných pár kilogramů. Díky proteinové dietě KetoDiet k nim přidala několik dalších. Nové oblečení a především razantní změna barvy vlasů doladily perfektní výsledek a z Markéty je nádherná zrzka, která se rozhodně nemusí schovávat do volných mikin a neforemných triček. prom11.jpg Ptali jsme se sympatické slečny Markéty, co všechno jí proteinová dieta KetoDiet přinesla. A jaká byla její odpověď?

  • obrovskou motivaci
  • chuť na sobě neustále pracovat
  • více energie do sportu, který miluje
  • zájem o zdravé stravování a aktivní životní styl
  • naučila se pravidelně jíst a nešidí zeleninu

Z našeho pohledu jsou to jednoznačná pozitiva a věříme, že se Markétě bude bez problému dařit svou váhu držet tam, kde ji chce mít, pravidelně sportovat a užívat si života plnými doušky.    

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů