Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Gábina, Květa a Radka: Je skvělé nebýt na hubnutí sama!

Účastnice hubnoucí výzvy KetoDiet Gábina a Květa stojí proti sobě a přátelským gestem vzájemně spínají pěsti.

Na konci září jsme rozjeli hubnoucí projekt na ženském serveru zena-in.cz. Přihlásilo se mnoho čtenářek, ze kterých jsme vybrali Květu a Gabču, aby se společně popraly se svými nadbytečnými kilogramy. Do party se k holkám přidala i Radka, kterou vyhecovala právě Květa, její kolegyně z práce. Mají za sebou 7 týdnů hubnutí s proteinovou dietou, a my se teď společně podíváme, jak se jim daří a kolik kilogramů se jim zatím podařilo shodit.

Gábina:”Cítím se o dost rychlejší.”

Gabča přiznává, že začátky s proteinovou dietou nebyly úplně lehké, ale díky pevné vůli a podpoře „hubnoucích parťaček“ se do shazování nadbytečných kilogramů pořádně obula. Na konci 7. týdne diety se cítí lépe ve svém oblečení, a to je podle jejích slov báječný výsledek. Dietní režim vzala tak vážně, že si ze začátku v mobilu nastavovala upomínky, aby nezapomněla ani na jedno denní jídlo. Ve 2. kroku dietního plánu si začíná sama vařit 1 běžné bílkovinné jídlo denně. Podle svých slov si vaření užívá a vaří s velkou láskou. Nikdy nezapomíná na velkou porcí zeleniny. Změnil se jí pohled na jídelníček. Vybírá si, co a kdy sní a dává přednost kvalitním potravinám. Pochvaluje si, že po jídle vymizel ten nepříjemný pocit únavy, naopak se cítí svěže a nabitá energií. Ale co je nejlepší? Gabča se cítí o dost rychlejší. Každé ráno vodí svou dcerku do školy a cestou musí absolvovat velký kopeček, který nyní zvládá už o třetinu rychleji. Její blízcí jí drží palce a někteří z jejího okolí se dokonce nechali inspirovat a začali se své nadváhy zbavovat s pomocí KetoDiet také.

Květa:”Jsem nabitá energií.”

A jak je na tom Květa? I ona přikyvuje, že se při hubnutí cítí výborně. Svalová hmota roste a tělo jakoby omládlo. Květa je nabitá energií a má radost z toho, jak hubnutí úspěšně pokračuje dál. Mile ji překvapilo, že hlad nepociťuje. Chodí pravidelně do fitka a pohyb jí už nedělá problémy jako dřív. Naopak se stal součástí jejího života. Dokonce si musela nakoupit nové oblečení. Její okolí, které se dříve ušklíbalo, najednou obdivně zírá, jak proteinová dieta funguje. A co dál?  Chtěla by zhubnout ještě 5 kg a potom si udržovat postavu sportem a zdravou stravou. Květa si pochvaluje své “hubnoucí” parťačky a to, že na boj s nadváhou není sama, je prý skvělý pocit.

Radka:”S ubývajícími kilogramy se cítím mladší.”

Radka během 2 let přibrala 10 kg a kvůli pracovní vytíženosti a starostem o rodinu hubnutí neustále odkládala. Nechala se inspirovat až svou kolegyní z práce Květou, která se přihlásila do hubnoucí výzvy s naší proteinovou dietou na zena-in.cz. Radka hubne, naopak svalová hmota jí přibyla. Jak sama říká, díky hubnutí se cítí výrazně mladší. A jak vypadá její jídelníček? Ráno si dá koktejl, dopoledne pro změnu proteinové tyčinky, a protože je ve 2. kroku dietního plánu, k obědu si už vaří běžné bílkovinné jídlo. Většinou si připraví hovězí nebo kuřecí na sto způsobů s pořádnou porcí zeleniny. Odpoledne si vypije ještě jeden proteinový nápoj a večer završí KetoDiet polévkou. Radka se cítí svěže a každý den se probouzí s dobrou náladou. Dokonce začala třídit svůj šatník a s radostí zjistila, že se vejde do svých starých kalhot. A její další cíl? Ještě shodit 3 kg a pak už si jen pomocí cvičení udržovat postavu.

Holky jsou skvělé, co říkáte? Nenechejte si ujít další podrobnosti o tom, jak bojují s nadváhou a sledujte náš blog, nebo příspěvky na zena-in.cz.

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů