Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Hubnete s KetoDiet - Tomáš začíná!

Pórková a květáková polévka, kterou si Tomáš uvařil v průběhu hubnutí s ketodietou.

Jak jsme předeslali už na Facebooku, máme pro vás "přímý přenos", nebo spíš "blogopřenos" hubnutí s KetoDiet!
Jeden z našich klientů souhlasil s tím, že se nejen do diety pustí, ale že od samého začátku diety bude sám sebe průběžně fotit a posílat nám příspěvky, abyste mohli vy ostatní vidět, jaké hubnutí s KetoDiet je. Sami si pak jednoduše uděláte jasný obrázek o tom, co můžete od proteinové diety KetoDiet čekat.  

Tomášovi je 36let, měří 190cm a ve startovní den (24.2.) začínal s váhou 98,7kg. Potíží v jeho případě jsou opakované postava.jpgdiety, velkou výhodou naopak chuť ke sportovním aktivitám. Tomáš je masožrout - maso může jíst v jakémkoliv množství a úpravě, nejvíc si pochutná na grilované krkovičce. Přílohy jako např. rýži nebo brambory moc nemusí. 24022012240.jpg

Je velký milovník vína a sám říká, že sem tam sklenka červeného mu bude v průběhu diety asi chybět nejvíc. Jako většina našich klientů má i Tomáš sedavé zaměstnání a není zvyklý jíst pravidelně. Vpravo je první fotka - k ní Tomáš připsal jen: "Tak takhle fakt už ne" :)

A vlevo zdokumentovaná počáteční váha. Ale teď už se pojďte podívat, jak vypadalo Tomášových prvních 5 dní s proteinovou dietou!

Den 1. (pátek): Naprostá pohoda. Prášek se dobře míchá s vodou a na chuť není vůbec špatný. Ale ještě, že mám šejkr, to pak je raz dva.

Den 2. (sobota): Dal jsem si v tom hubnoucím nadšení trochu delší sobotní procházku (asi 10km), takže jsem byl ke konci dost vyšťavenej - asi nedostatek cukru. Jinak mě trochu začaly brát chutě.

Den 3. (neděle): Cítím se dobře, až bych řekl "nadupaně", takže si myslím, že dneska už ta slibovaná ketóza propukla v plný síle :) Hlad nemám, ale dal bych si skleničku dobrýho vína. No nic.

Den 4. (pondělí): Všechno zatím probíhá bez potíží, teda až na tu mlsnou co mě bere. Dělám si polívky a na chuť jsem objevil salát z kedlubny, ředkviček a ledového salátu s olivovým olejem (kéž bych tam mohl dát víc než lžičku!).

Den 5. (úterý): Tak jsem se dnes znova zvážil a HURÁÁÁÁ-prvních pár kilogramů dole! Jinak hlad fakt nemám, cítím se fajn, nejsem nervní, jím polívku, občas chroupnu okurku a večer zase salát, jen jsem si do něj nasypal trochu jiný koření.  

Tomáš se vaření vážně nebojí - takže na ukázku poslal i svůj ředkvičkový salát a pórkovo-květákovou polévku. 28022012259.jpg

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů