Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Hubnete s KetoDiet 2. - kolik zhubl po 10 dnech?

Žlutý krejčovský metr

Jste zvědaví, jak se Tomášovi daří hubnout? Po prvních dnech má už pár kilo dole. Pojďme podívat, jaké postřehy a fotky nám poslal tentokrát.  

 Den 6. (středa): Nemůžu si na nic stěžovat, dokonce už ani ty chutě už mě tolik netrápí, i když je teda pravdou, že jsem si dopřál skleničku Coly Light. Nejsem kvůli tomu na sebe hrdej, nic zdravýho to není, ale pořád lepší než dortík se šlehačkou :)  Trochu mě bolela hlava, proto jsem dostal od výživářů KetoDiet doporučeno zvýšit příjem tekutin a preventivně užívat kombinaci magnezium/hoř­čík/zinek.

Den 7. (čtvrtek): Trochu jsem se začal hýbat, i když to prý není nutné. Tedy nic velkýho, jen doma na koberci pár sklapovaček a kliků. Večer jsem si zkusit ukuchtit okurky se žampiony. Byl jsem fakt zvědavej, jak to dopadne a musím říct, že překvapení bylo veliký. Chutnalo to jako smaženice z pravých hříbků :) V pase už cítím, jak jsou mi volnější kalhoty. Jsem nadšenej! Pravidelně si doplňuju údaje do WeightWatch. Je dobrý pozorovat, jak jde váha dolů podle plánu.

Den 8. (pátek): Na koktejly jsem si zvykl, žadný potíže. Dokonce jsem si šel zaplavat (fakt mám nějak moc energie), ale opět jsem to krapet přehnal a 02032012265.jpgzatočila se mi hlava. Nechce to nijak přehánět. Je dost znát, že si nemůžu dát žádný cukry. Doma jsem si dal brokolico-květákovou polívku a patizonové placky a bylo zase dobře. Přes den si občas chroupnu do okurky.

Den 9. (sobota): Dneska jsem si dopřál jen válení :) Snažím se hodně pít, takže jsem střídal vodu se slabým černým čajem, budu si ale muset koupit nějakou neslazenou minerálku, ať mám změnu.

Den 10. (neděle): Další kilogramy dole. Super! Mám zase motivaci jako hrom. Jestli to takhle půjde dál, tak mě výměna šatníku a nákupy novýho oblečení přijdou pěkně draho :) V koktejlech jsem si oblíbil příchuť karamel a k večeři si většinou dávám salát - třeba pestrý listový a nebo podle toho, co mám zrovna v lednici.Hlad nemám vůbec, což je takový trochu zvláštní, ale je to tak.

Držíme palce do dalších dní a těšíme se na další fotky a poznámky!

Tomášovo hubnutí můžete komentovat i na našem Facebooku.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů