Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Hubnete s KetoDiet 4. - zvládl Tomáš 3.týden?

Muž a žena pijí čistou vodu z plastových lahviček.

Tomáš před týdnem trochu "zaváhal". Jednoduše ho přemohly chutě a proto ho čekalo znovu nastartování ketózy a náročnější dny. Pojďme se společně podívat, jak to zvládl a jestli se mu podařilo zhubnout nějaká další kila.      

Den 18. (pondělí) – Po sobotním extempore s chlebíčky jsem opět trošku zápasil s chutěma - a můžu si za to sám. Protože jsem si ale uvědomil, kolik kil už se mi podařilo shodit, kousnul jsem se a řekl si, že to prostě vydržím, když dotěď to šlo tak dobře! Já na váze prostě těch osmdesát a něco vidět chci! Takže jsem si dal polévku a nějakou tu okurku v průběhu dne. Hlad nepřišel.

Den 19. (úterý) – Cítím, že se hubnutí zase startuje a mé odhodlání je silné. Dokážu to!

Den 20. (středa) – Dnes jsem měl děsnej fofr v práci. Pomalu jsem ani nestíhal chroupat nějakou zeleninu, takže jsem si dal jen 5x nápoj KetoDiet a večer24022012248_small.jpg konečně zaslouženou krémovou brokolicovou polévku a uvařil jsem si květákovou s brokolicí na další dny :) (já jsem polívkovej, proto jsem se tak těšil!)

Bál jsem se, že se objeví hlad, ale naštěstí nic takového. Zapomínám pít, takže se mi odpoledne trochu motala hlava. Dám si na stůl láhev s vodou, třeba mě to donutí.

Den 21. (čtvrtek) – Dnes jsem si musel už opravdu dojít koupit nové kalhoty. Do svých původních bych se totiž vešel ještě s někým :) Nejsem žádnej narcista, ale musím říct, že v kabince jsem se s radostí prohlížel ;) Láhev vody na stole trochu v pitném režimu pomohla, ale raděj jsem poprosil kolegyňku, ať na mě trochu dohlídne. K večeři jsem si ugriloval cuketová kolečka s kapkou olivového oleje a kořením (tím vážně nešetřím). Chce to jen 5 min z každé strany a je to výborná ďobka k televizi!

Den 22. (pátek) – Venku je nádherně, takže jsem nevydržel a vyjel na první jarní projížďku na kole. Cukr mi výrazně chyběl, ale protože jsem před pár lety jezdíval na kole hodně, nějaká ta "pamět" tam asi zůstala a 40km jsem dal. Znovu ale musím říct, že, nedoporučuju žádné extrémy! Kopce jsem poctivě tlačil, jinak bych asi zůstal někde ležet u cesty :) Tentokrát jsem s pitným režimem problém neměl, spíš opačnej a tak jsem se cestou stavoval na perlivou i neperlivou vodu v hospodě. Pivčo bych si v tom počasí sice taky dal, ale už to hubnutí nechci pokazit. 

matovy_caj.jpgDen 23. (sobota)

  • Dneska snad začalo léto! Dost mě to nabilo, takže jsem bez ostychu své

(teď už menší) břicho vyvalil na sluníčko a dobíjel baterie. V takovémhle počasí se dieta drží úplně sama. Znovu jsem si ugriloval cuketku, připravil salat z ledového salátu a užíval celý den sluníčka. Taky doporučuju mátovej čaj, klidně i slabší, strašně dobře se pije!

Den 24. (neděle) – Tak a šup na váhu, jsem trochu nervózní. Ve skrytu duše jsem doufal, že bych tam mohl tu 8 na začátku vidět, ale ještě si musim chvilku počkat. Má dnešní aktuální váha je totiž 90,9kg! I přes to, že jsem se minulou sobotu tak nacpal, kilogramy jdou dolů. Můj cíl už je v dohledu a já VÍM, že do konce týdne se k němu už opravdu dostanu.

Moc se těším, až přejdu do druhého kroku a začnu už jíst i maso, rajčátka a hlavně budu moct vyrazit častěji na kolo!

Nezapomeňte, že o Tomášově hubnutí, o proteinové dietě a o hubnutí obecně, s námi můžete diskutovat na Facebooku.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů