Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Finální skóre hubnoucí výzvy

3 čtenářky, které úspěšně zhubly s KetoDiet.

Petra, Katka a Míša se rozhodly dát stop svojí nadváze. Přih lásily se do hubnoucí výzvy s proteinovou dietou na portálu zena.cz a pustily se statečně do boje. Nyní mají za sebou 3 měsíce hubnutí s KetoDiet a nám nezbývá říct nic jiného, než že jim posíláme velkou pochvalu a obdivujeme je.

Štíhlejší a krásnější

A protože si zasloužily pořádnou odměnu, čekaly na ně zkrášlovací procedury a společné focení. Holkám se dohromady podařilo zhubnout pěkných pár kilogramů. A to už je opravdu pořádný důvod vyrazit do ulic na nákupy nového oblečení. Podívejte se na fotografiích, jak výzva dopadla a jakými neuvěřitelnými výsledky se díky proteinové dietě můžou holky pochlubit. 

Zhubnout není tvrdý oříšek

Katka musela vyměnit celý svůj šatník. A to je teda pořádný výsledek! I ostatní holky se dopracovaly ke skvělým výsledkům. Jejich jídelníček se na začátku skládal z pěti Ketojídel denně, druhý měsíc už si mohly přidat jedno běžné bílkovinné jídlo a postupně přecházely už jen na běžnou stravu. K tomu přidaly pohyb, který byl každé z nich ušit přímo na míru. A jak holky samy poznaly na vlastní kůži, pokud se dodržují pravidla a člověk dbá na rady odborníků, zhubnout není tvrdý oříšek.

Hubnutí bude pokračovat

Všechny 3 dámy chtějí v hubnutí pokračovat dál i po ukončení výzvy. Rády by se dostaly zpět na svoji původní váhu. Hlavně pro to, aby se cítily ještě lépe. Nyní můžou jít konečně do svého šatníku a obléknout si cokoli, aniž by se musely stydět, že vypadají jako pytel brambor. Za celé 3 měsíce se z nich staly velké kamarádky a vzájemně se upřímně podporovaly. Aby se jim nestýskalo, dohodly se, že se budou i nadále vídat. Zbavily si nadbytečných kilogramů a ještě našly přátelství. Hubnoucí výzva prostě dopadla na jedničku. 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů