Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Hubnoucí výzva na Žena.cz v plném proudu!

Výživová poradkyně KetoDiet Martina Dvořáková měří obvod boků účastnici hubnoucí výzvy.

3 sympatické dámy se zapojily do hubnoucí výzvy na oblíbeném ženském serveru Žena.cz a po měsící se již mohou chlubit prvními výsledky. Jste zvědaví, jak se našim 3 odhodlaným ženám daří?

Petra, Michala a Katka se do hubnutí s proteinovou dietou KetoDiet pustily opravdu s nadšením a plnou vervou. Od samého začátku si navíc všechny 3 dámy padly do noty a vzájemně se motivují a podporují, což je naprosto úžasné.

4 týdny hubnutí s ketonovou dietou KetoDiet

Po prvním měsíci snažení všechny 3 účastnice pře­vážila, přeměřila a vyzpovídala naše výživová specialistka, Martina Dvořáková, která je s celou skupinou téměř v dennodenním kontaktu, a děvčata se nemohla dočkat, až uslyší její verdikt. A věřte, že už nyní je rozhodně čím se pochlubit.

Výrazné úbytky se u Petry, Katky i Míši projevily nejen na váze, ale hlavně na obvodech - v pase, bocích i na nohou a rukou. Detailní výsledky si můžete prohlédnout v článku na Žena.cz

"Společné setkání a skvělé výsledky jsou pro mě velkým povzbuzením do dalších měsíců. Celá keto dieta mi velice sedí a chutná, je jednoduchá a to mně, kuchařskému lenochovi s teorií 'žádné jídlo nestojí za více jak dvě hodiny času', naprosto vyhovuje," doplňuje Petra.

Jaké dárky po prvním měsíci dámy od redakce dostaly, co se na ně chystá příští měsíc a na co nesmí v průběhu hubnutí zapomenout, o tom všem čtěte na ŽENA.CZ.

 

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů