Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Hubnutí pokračuje! Díky KetoDiet nový šatník na léto!

Účastnice hubnoucí výzvy Katka pokračuje v hubnutí s českou proteinovou dietou KetoDiet.

A je tu další pokračování našeho hubnoucího projektu na ženském serveru zena-in.cz. 3 čtenářky se před 2 měsíci odhodlaně pustily do hubnutí s naší proteinovou dietou a již po prvních týdnech jejich snažení začalo nést zasloužené ovoce. Jak se Janě, Katce a Jarce teď daří a jakým tempem směřují do cílové rovinky? Co na jejich proměnu „říká“ jejich šatník?

„Mami, a tohle jídlo můžeš?“

Jako další, kdo se rozhodl změnit svůj život, je paní Katka. Ta je nadšená, že s proteinovou dietou hubne především na místech, kde má nejvíce tuku. Při jiných dietách hubla nejprve na prsou a zadečku, ale konečně s KetoDiet jí jde dolů jako první bříško, kde to nejvíce potřebuje. Stejně jako každý z nás se raduje z příchodu hezkého počasí, a plánuje vyměnit cvičení ve fitness za práci na své zahrádce. Katka má dole několik kilogramů a její jídelníček se skládá ze 4 Ketojídel a jednoho běžného jídla. I ona se cítí skvěle, a pochvaluje si svou zlepšující se fyzickou kondici.  Dokonce si na své zahrádce začala pěstovat bylinky, které používá na slazení místo cukru. Stejně jako Jana se i Katka těší na změnu svého šatníku. Zatím ještě vyčkává, a raduje se, že oblékne své starší oblečení, do kterého se před začátkem diety nevešla. Nejvíce jí podporují její 2 malé dcerky, které bedlivě sledují, co si dává k snědku a ptají se: „Mami, a tohle můžeš?“ Podpora rodiny dělá Katce největší radost.

Jana: „O několik kilogramů šťastnější!“

Jana se cítí skvěle, protože se jí dosud nepodařilo zhubnout tak, jako s KetoDiet. To je ta největší motivace, a proto jí nedělá problém odolat „zakázanému jídlu“. Ví, že by se takovým prohřeškem zpomalilo její dosavadní úsilí, a za to přece nestojí. Co byste nyní našli v jejím jídelníčku? Jana je již ve 3. kroku dietního plánu, a v průběhu dne si dává 2 ketojídla denně a 3 jídla z běžných potravin. Vyměnila  už oblečení? „Nestíhám chodit do obchodů pro menší a menší velikosti“, doplňuje se smíchem Jana. Naposled si raději pořídila těsnější kalhoty, protože věděla, že jí za týden budou akorát. A taky že ano!  A co reakce okolí? Setkává se s pochybovačnými názory, že se po skončení diety dostaví jojo efekt jako hrom. Jana všem vysvětluje, že pokud bude i nadále jíst racionálně, a nevrátí se ke svému bývalému špatnému stravování a množství jídla, není se čeho obávat. K tomu přidá ještě sport, a bude vyhráno! Je vidět, že Jana je pekelně odhodlaná si svoji váhu udržet.

 

Jarka: „SUKNĚ NA MĚ VISELA“

A jak je na tom se shazováním kilogramů Jarka? Nakoupila si nové oblečení a pochvaluje si, jak se díky KetoDiet naučila pravidelnému stravování a dodržování pitného režimu. Nikdy v životě nepila, když neměla žízeň, ale to je již minulostí. Každý den teď vypije 2,5-3 l vody s citronem, nebo se zázvorem. Prozatím nebyl čas na její oblíbené plavání, ale už se velmi těší, jak ke svým procházkám přidá i tuto aktivitu. Také ona si udělala radost novými kalhotami, které si koupila o fous menší. Váha prý půjde ještě dolů, tak se rozhodně neobává, že jí zůstanou ležet ve skříni. Všechno oblečení musela vyměnit, a to je velký důvod k radosti. Její okolí si proměny všímá a chválí ji. A jako bonus ke shozeným kilogramům zmizely Jarce i zdravotní problémy s vysokým tlakem. I přes to, že Jarka nyní v soukromém životě prožívá velmi těžké období, dál pokračuje ve svém snažení a nevzdává se. A za to si zaslouží obrovskou pochvalu a náš úpřímný obdiv!

Hlavně neusnout na vavřínech!

Jsme rádi, že se děvčata drží a úspěšně pokračují ve snaze na sobě něco změnit. Jana, Jarka a Katka si uvědomily, že nejdůležitější je neusnout na vavřínech. Základem úspěchu je zdravá pravidelná strava, pohyb a dodržování pitného režimu i po skončení dietního programu. Držíme holkám palce a těšíme se na jejich další úspěchy.

Chcete také zhubnout? Vyberte si svůj dietní plán KetoDiet a pusťte se do boje s nadváhou stejně jako Jana, Jarka a Katka. 

 

Zdroj fotografií: zena-in.cz

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů