Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Léto bez kil navíc a s DOPRAVOU ZDARMA

Všechny objednávky nad 500 Kč vám právě teď KetoDiet doručí zcela zdarma.

AKCE BYLA UKONČENA. Balíte na dovolenou a už nyní máte strach, že ne vaše zavazadla, ale vy, přijedete domů o pár kilogramů těžší? Nebojte, stačí být dobře vybaveni proteinovými nápoji a jídly KetoDiet, a letní kila navíc se vás nebudou týkat. Dopravu zdarma na vaši vysněnou dovolenou vám vykouzlit bohužel neumíme, ale na vaše KetoDiet objednávky rozhodně ano. A to rovnou na celý tento týden.    

Na dovolenou s perfektními mírami

Starosti házíme za hlavu, užíváme si sluníčka a zaslouženě odpočíváme na dovolených. Naneštěstí na nás v tomto období číhá spoustu příjemných nástrah v podobě grilovaného masíčka, alkoholu a jiných dobrot. 

Obzvláště před dovolenou šetříme každou korunu, protože kdo by odolal prosebným očím svých potomků, když požádají na pláži o zmrzlinu? Chápeme, že letní dovolenkové měsíce můžou být poněkud finančně náročnější, rozhodli jsme se na tento týden uvalit na všechny objednávky nad 500 Kč DOPRAVU ZDARMA.

Přibalte si na dovolenou proteinová jídla a nápoje, ať už k moři anebo jen na chatu. V tašce vám rozhodně mnoho místa nezaberou. Navíc jsou jídla rychle připravená, a vy tak nebudete muset svou dovolenou trávit u sporáku. 

Akce platí od 17. do 23.7. 2017. 

Jít do eshopu.

Krásnou dovolenou všem!

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů