Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Na cestě k mému cíli

Žena, která začala hubnout s KetoDiet, má za cíl být o 60 kg lehčí.

Před sedmi týdny jsem se pustila do obrovské životní změny. Rozhodla jsem se, že zhubnu 60 kg. Důvodů bylo několik, ale hlavně jsem chtěla získat kvalitní život, moci běhat, kupovat hezké oblečení, které padne a získat zpět sebedůvěru. Dnes bych po horkých letních dnech ještě přidala přání přestat se tolik potit, nezadýchávat se, když je venku dusno a méně vnímat změny počasí. Během prvního kroku ketodiety se hodně změnilo. Nejlepší zprávou je, že se mi podařilo konečně zhubnout. Dokonce ubyly i centimetry v problémových partiích.

Bez energie a změny nálad

Přiznám se, že začátky diety rozhodně nebyly jednoduché. Než si tělo zvyklo na změnu, trvalo to skoro tři týdny. Energie zmizela, nálada se měnila skoro každou hodinu a předešlá závislost na sladké si vyžádala své – přišel pořádný „absťák“. Nejhorší byl první týden, pak už se nálada upravila, energie začala znovu přicházet, ale trocha nevolnosti, lehký hlad a chutě byly ještě tak tři týdny. Měla jsem to o to horší, protože jsem v tu dobu pracovala v kavárně, kde jsem pekla dortíky. Než jsem si uvědomila, že nesmím, dost často jsem oblízla prst nebo vařečku od krému. Po týdnu přišla dostatečně velká disciplína a žádné ochutnávání se již nekonalo.

Vzdát boj? Nikdy!

Říká se, že začít dodržovat režim a dietu by měl člověk, který je psychicky v pohodě. Když jsem začínala, bylo vše v pořádku, ale během těch dvou měsíců přišlo několik ran, kvůli kterým jsem myslela, že svůj boj vzdám. Dostala jsem výpověď ve své práci snů, zdravotní komplikace, zemřeli mi dvě velmi blízké a milované osoby a můj osobní život také není jednoduchý. Hodně mě ty situace dostaly do kolen, ale dnes jsem ráda, že jsem to takto ustála. Byly chvíle, kdy se mi chtělo brečet, a říkala jsem, že na vše kašlu a klidně se „přetláskám“ čokoládou, šlehačkou a jinými sladkostmi. Když jsem šla kolem cukrárny, doslova jsem se celá rozklepala. Podobně jsem to měla i s ovocem. Miluji ho a léto si bez něj nedokážu představit. Opravdu jsem myslela, že všechen dosavadní boj vzdám, ale díky vám, kteří mě podporujete na Facebooku Vysněná postava, svým blízkým a obrovské podpoře z KetoDiet, jsem vše ustála a bojuji dál.

Kilogramy i centimetry mizí

Už od prvního kroku chodím do posilovny, byla jsem na pohyb zvyklá, proto mi výživová poradkyně Martina pohyb nezakazovala, ale řekla, ať poslouchám své tělo. A je to pravda. Byly dny, kdy jsem jen prospala, prorelaxovala, nebo zvládla zajít jen do sauny. Moje tělo už zažilo hodně neúspěšných diet, proto se kilogramů nezbavovalo tak, jak jsem myslela. Asi si řeklo, že jde zase o nějaký „trapný“ pokus a nebude se snažit. Ale výsledky se časem dostavily. Zhubla jsem hned během prvního kroku,  svalová hmota narostla a úbytek na centimetrech byl neskutečný. Konečně mi zhubly partie, které ještě při žádné dietě nikdy nemizely. Konkrétně mluvím o stehnech, na kterých byl úbytek několik centimetrů a ruce, které dost zhubly. 

Jen tak dál...

Nyní jsem vstoupila do druhého kroku a už se těším na další přeměření. Možná postupuji pomalu, ale jistě. A když se třeba i vy budete chtít pustit do ketodiety a rozklepete se před cukrárnou nebo těstovinami, nezapomeňte, že jsem tu pro vás a moc ráda vám pomůžu.  I když si všechnu dřinu musíte nakonec oddřít sami, je fajn vědět, že máte komu napsat. Děkuji všem za podporu a jedeme dál!

Už jste si stejně jako Ilča řekli DOST a chcete se statečně pustit do hubnutí? Vyberte si svůj dietní plán a proteinová jídla, která nastartují vaše hubnutí. 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů