Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Nora hledá PARŤAČKU na hubnutí. Pojďte do toho!

Redakční ambasadorka ženského serveru zena-in.cz Nora právě pátrá po své parťačce na hubnutí.

VÝBĚRKO NA HUBNOUCÍ PARŤAČKU BYLO UKONČENO. Chcete ve svém životě konečně přirazit dveře nadbytečným kilogramům? Nyní máte super příležitost. Redakční ambasadorka ženského serveru zena-in.cz Nora právě pátrá po své parťačce na hubnutí. Neztrácejte ani minutu a rychle se přihlašte. Jako Popelka máte čas pouze do půlnoci do 25.8. 2017.  

Překážky se ve dvou zvládají líp 

Sympatická Nora se rozhodla pro velkou životní změnu a chtěla by shodit 15kg. A protože ví, že ji čeká dlouhá tříměsíční cesta, na které bude potřebovat velkou dávku výdrže a podpory, poohlíží se po "hubnoucí kámošce". A určitě nezáleží na tom, jestli bude blond, černovláska nebo zrzka. Zda to bude maminka od dětí, dáma v pokročilejším věku, nebo mladá slečna. Důležitý je společný cíl, a tím je: ZHUBNOUT.

Není to žádný souboj, kdo shodí víc kilogramů. Jde o splnění snu o štíhlé linii a zdravém hubnutí, které si navíc užijete s vaší novou "hubnoucí kámoškou." Během hubnutí je důležitá i podpora okolí, a tu vám nejvíc dodá člověk, který v tom jede s vámi. A máme pro vás malé tajemství. Hlavní výživová poradkyně KetoDiet Martina Dvořáková se s Norou už setkala, a prý je to velká sympaťačka. 

Není čas ztrácet čas

Pokud chcete sama sobě dokázat, že nejste žádná bábovka, že hubnout se dá s chutí a bez hladovění, čekáme právě na vás. Mrkněte na více informací a pojďte naproti své štíhlé linii. Jako v minulosti pojede na ženském serveru zena-in.cz seriál, kde si budete moct přečíst, jak se Nora a její parťačka pere se svými nadbytečnými kilogramy. Hubnout budou s proteinovými jídly a nápoji KetoDiet a osvojí si, jak chytře na správný a vyvážený jídelníček.  

Už teď hoříme zvědavostí, která z vás se stane Nořinou hubnoucí parťačkou. A jedno vám můžeme odpřísáhnout už nyní. Budeme vám držet palce po celou dobu hubnoucí proměny a těšíme se, že to budeme prožívat s vámi. 

Chci jít do toho

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů