Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Šetrná k přírodě a krásná na pohled. Láhev EQUA KetoDiet prostě musíte mít.

Láhev EQUA od KetoDiet je nejen krásná na pohled, ale taky šetrná k přírodě.

Budeme hádat.. Něco stylového a krásného vám v naší nabídce chybělo? A nebyla to náhodou čupr designová láhev na pití? Dnes už ji pro vás máme. Zapomeňte na výmluvy, jak je obtížné dodržovat pravidelný pitný režim. S naší plastovou láhví na vodu EQUA KetoDiet vám to půjde hravě. 

Buďte "IN"

Bez kvalitního čerstvého nápoje ani krok. A v letních měsících to platí dvojnásob. Pomůže vám s tím naše nová Plastová láhev EQUA KetoDiet. Ušet­říte za drahé balené vody a můžete ji mít neustále po ruce. Tahle láhev pro vás bude skvělou společnicía vy ji nebudete chtít dát ani na chvilku z ruky.

A to je dobře. Denně byste totiž měli vypít zhruba 2-3 l tekutin. Do láhve se vejde až 600 ml vašeho oblíbeného nápoje a sucho v krku vám s ní opravdu jen tak nehrozí.  

Jedna šik láhev pro dámy

Pro něžné pohlaví máme připravenou de­signovou láhev s rostlinným motivem a zeleným víčkem. Do láhve si můžete snadno vložit třeba plátky citrónu, aby pitný režim nebyl nuda. Naše Plastová láhev na vodu EQUA KetoDiet je kámoška s životním prostředím a díky fešnému poutku si jí můžete pověsit snadno na ruku. Už máte plné zuby obyčejných plastových lahvích, které po pár použitích nepříjemně zapáchaly? Od teď vám to už nehrozí. Stačí kliknout na našem e-shopu a těšit se, až vám láhev dorazí domů.

 

Chci svoji Plastovou láhev na vodu EQUA KetoDiet (600 ml).

Chlapácká láhev pro muže

Abyste si doma svoji láhev nepletli s vaší drahou polovičkou, máme i fešáckou verzi speciálně pro pány. Plastová láhev na vodu EQUA For Men je připravená pro opravdové siláky, kteří se jen tak nějakého tréninku nebo výšlapu nebojí. A určitě bude perfektně doplňovat i vaše sportovní vybavení.

Chci svoji Plastovou láhev na vodu EQUA FOR MEN (600 ml). 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů