Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Skvělé proteinové těstoviny pro váš zdravý jídelníček.

Proteinové fusilli v porcelánové misce se zeleninou a bylinkami zpestří váš dietní jídelníček.

Už nějakou dobu jste si psali o rozšíření našeho sortimentu proteinových jídel, proto věříme, že vám teď uděláme velkou radost. Ať vám KetoDiet proteinové těstoviny FUSILLI se 60 % obsahem bílkovin chutnají.

Těstoviny v dietě? Žádný problém! 

Svých oblíbených těstovin se nemusíte vzdávat ani v dietním režimu. Proteinové těstoviny FUSILLI si můžete připravit k obědu nebo k večeři, aniž byste se museli obávat nadbytečných kilogramů. Naservírujte si je společně i se svým manželem či manželkou, kteří právě nehubnou. Ocení, že jim zpestříte a zkvalitníte jejich jídelníček. KetoDiet FUSILLI obsahují až 60 % kvalitních bílkovin a minimum cukrů. A navíc, hotové jsou do 7 minut. Žádná dlouhá a složitá příprava chutného oběda nebo večeře se vás už nebude týkat. 

Proteinové těstoviny versus klasické těstoviny

Běžné těstoviny neobsahují žádné bílkoviny a jsou vyrobené z vody a mouky, která štíhlé linii určitě neprospívá a zbytečně zvyšuje hladinu krevního cukru. Rychle po nich dostanete hlad. Oproti tomu proteinové těstoviny, vás dostatečně zasytí a díky nízkému glykemického indexu vás po nich nebude honit mlsná. 

Proteinové těstoviny neomrzí 

Proteinové těstoviny FUSILLI si můžete dopřát již od 1. kroku dietních plánů KetoDiet. Přidejte si k nim svoji oblíbenou zeleninu a podtrhněte tak jejich skvělou chuť. Těstoviny vás nikdy neomrzí, protože existuje nekonečně mnoho možností, jak si je připravit. Ať už s různými omáčkami nebo ve formě studených salátů. Pokud nepatříte mezi zdatné šéfkuchaře, nemějte obavy. Naše výživové poradkyně pro vás připravily recepty na několik lahodných omáček, které zvládně každý začátečník a hotové jsou za pár minut. 

proteinové těstoviny ketodietproteinové těstoviny ketodiet

Proč právě KetoDiet proteinové těstoviny? 

"Odpověď je jednoduchá: Protože jsou ideální a rychlou večeří, ať už jste v redukčním režimu nebo ne. Vyhledávají je například i sportovci, pro které je příjem bílkovin důležitý předevší kvůli rychlejší regeneraci. To ale neznamená, že jsou vhodné jen v případě, že chcete budovat svaly. Mají optimální sytivé vlastnosti a vzhledem k tomu, že obsahují pouze rostllinné bílkoviny, jsou skvělou alternativou pro všechny, kteří se rozhodli ze svého jídelníčku vyřadit maso", odpovídá výživová poradkyně a dietní koučka, Martina Dvořáková. "Doporučuji je také seniorům, kteří často nedokáží do svého jídelníčku zařadit bílkoviny v takovém množství, aby pokryli potřeby stárnoucího organismu", dodává.

Chci Proteinové těstoviny FUSILLI 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů