Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Proměna 3 čtenářek začala. Půjde jim hubnutí?

Tři čtenářky ukázaly výsledek své hubnoucí proměny s KetoDiet.

Je úžasné, že se do naší výzvy k Superproměně přihlásilo několik stovek odvážných a především odhodlaných žen a dívek, ze kterých jsme ale musely vybrat pouze 3 dámy, které teď čeká několik týdnu s KetoDiet. Každá má svůj cíl, svůj sen.

Každá ze 3 žen se chce znovu cítit skvěle a nestydět se za své křivky. Pojďme se blíže seznámit s Hankou, Markétou a Monikou. hubnemeZENAIN_A.jpg

Paní Hance je 59 let a pracuje jako ředitelka jedné základní školy. Měří 158 cm a váží 78 kg. Hanka už má několik diet za sebou, jednou s lepším, podruhé s horším výsledkem, ale nikdy se jí ještě nepodařilo se své nadváhy zbavit docela, což ji štve a za svá nadbytečná kila se stydí. Bojuje především s tukem v pase, který může být velmi nebezpečný, zvlášť ve vyšším věku. Ráda by shodila zhruba 15 kg, naučila se pravidelnosti a hlavně svou hmotnost dlouhodobě udržela.

Druhou odvážnou je slečna Markéta, které je 23 let a živí se jako zubní instrumentářka. Při výšce 172 cm má Markéta 111 kg, se kterými Marketa.jpgrozhodně není smířená a rozhodla se s nimi jednou pro vždy zatočit. Zatím ze svého jídelníčku vyřadila alkohol i sladké nápoje, což se odrazilo výrazným úbytkem na váze - od začátku roku celých 9 kg. Motivací jí jsou mimo jiné nové krásné letní šaty, do kterých v současné době nemá ani špetku odvahy.

Poslední hubnoucí čtenářkou je paní Monika, maminka dvou odrostlých dítek (17 a 8 let), která s nadváhou začala mít potíže po těhotenství a zatím žádný způsob hubnutí jí příliš nevyhovoval. Kila se jí prostě drží jako klíště. Monika je vysoká 175 cm a váží 85 kilogramů. Pracuje jako kadeřnice a je celé dny na nohou, aktivně ale příliš nesportuje. Ráda by získala odborné vedení a zhubla alespoň 10 kg, především proto, aby se znovu cítila dobře. Monika.jpg

Všechny 3 čtenářky od nás dostaly balíček produktů proteinové diety KetoDiet na celou dobu jejich dietního plánu a navíc mají k dispozici naši nutriční specialistku Martinu, která jim pomůže s jídelníčkem i tolik potřebným povzbuzením.

Pojďte s námi držet všem třem ženám palce a sledujte náš blog, nebo magazín Žena-in, kde se dozvíte, jak jim hubnutí jde, co jim v průběhu diety vyhovuje a co méně a na co se nejvíc těší. Rozhovory s jednotlivými čtenářkami si můžete přečíst ve speciální sekci Hubnete v magazínu Žena-in.    

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů