Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

První výsledky Jany a Jakuba po 4 týdnech hubnutí s ketodietou

Manželé Jana a Jakub Vánikovi, kteří hubnou s KetoDiet.

Na konci května jsme vám představili Janu a Jakuba. Manželský pár, který se rozhodl společně zhubnout pomocí ketodiety a změnit tak svůj život. Začátky s vybraným dietním plánem KetoDiet Intense rozhodně nebyly snadné. Jenže když je motivace dost silná a k tomu se přidají první výsledky, všechno jde.

 

Jana s Kubou mají za sebou první 4 týdny zvoleného dietního plánu Intense. Oba se shodují na tom, že je ani jednou nenapadlo to vzdát. Prozradili nám ale, že hlavně z počátku nešlo všechno úplně hladce.

 

Začátek ketodiety byl náročný

JANA: První tři týdny nebyly jednoduché, ale hodně mi pomáhalo, že jsem věděla, proč to dělám, že mi produkty opravdu chutnají a že je povolená zelenina. Dostavila se u mě sacharidová chřipka, měla jsem hlad, byla jsem extrémně unavená. Nebyla jsem v dobrém psychickém rozpoložení. Přišlo mi, že to nejde tak, jak by mělo, že nehubnu. V průběhu první fáze se ale můj stav celkově změnil. Nejen že se začaly dostavovat jasné výsledky, ale začala jsem se cítit velmi dobře. Únava odezněla a dostavil se obrovský příval energie. Všem radím, opravdu poslouchejte své tělo.

JAKUB: Popravdě musím říct, že jsem byl velmi mile překvapený z chutí produktů. I když je pravda, že nápoje mi nechutnají. První týden byl trochu složitý. Chybělo mi maso, ryby a některé přílohy. Po pár dnech se dostavila ketochřipka. Moje tělo reagovalo na nedostatek sacharidů jako na chřipku. Teplotu jsem neměl, ale byl jsem hodně unavený.

 

Jaké to je, když vás okolí v hubnutí nepodpoří

Začít s dietním plánem je velké rozhodnutí. Změny jídelníčku si logicky všimlo i okolí Jany a Jakuba. Ne všichni je v hubnutí podporují.

JANA: Někteří si z nás dělali legraci, včetně rodiny a přátel. Ale nám to bylo tak nějak jedno. Rodiče před nás třetí den po začátku postavili chlebíčky, buchtu a mluvili o grilování bůčku. Bylo zajímavé, že to se mnou ani nehlo a dala jsem si svou tyčinku.

JAKUB: Často slýcháme věty ve smyslu „Jeden kousek ti neublíží!“. Víme ale, proč to děláme. Zviklat se nenecháme.

 

Podívejte se na úbytek centimetrů po ukončení 1. kroku dietního plánu Intense.

 

Martina Dvořáková, hlavní výživová specialistka KetoDiet

Martina Dvořáková

Výživová specialistka a dietní koučka

Jana i Jakub začali výborně a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ubývá jim tělesný tuk. Úžasné je, že mají méně viscerálního tuku. Tento útrobní tuk nesouvisí s tělesnou hmotností, může se objevit i u lidí, kteří netrpí nadváhou. Není vidět, o to víc je ale nebezpečný. Hromadí se kolem důležitých vnitřních orgánů a ohrožuje zdraví. Viscerální tuk se nedá “vycvičit”, je to obraz vašeho stravování. Jana s Jakubem zásadně změnili jídelníček a úspěchy jsou vidět už teď!

 

Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda (7 porcí)

Které KetoDiet produkty si Jana s Jakubem oblíbili?

JANA: Jednodušší by bylo vyjmenovat co mi nechutná. (smích) Oblíbila jsem si proteinové nápoje v příchutích meruňka a mango, lískový oříšek a čokoláda. Proteinové smoothie pomeranč mi připomíná pomerančovou zmrzlinu. Proteinový chléb, croissant a těstoviny jsou obrovská mňamka. Mezi polévkami jasně vyhrává rajčatová, ale chutnají mi všechny. Nesmím zapomenout na proteinové placky s česnekovou příchutí.

JAKUB: Ke snídani nesmí každý den chybět proteinová kaše s čokoládovou příchutí, ke svačině pak proteinové tyčinky Red Berries nebo cereální s fíky. K večeři mám nejradši omeletu se sýrovou příchutí.

 

Cíl je jasný. Cesta pokračuje

Janu s Kubou vede silná motivace k vysněnému cíli. Zanedlouho oslaví 10 let od svatby a chtějí se do té doby dostat na stejnou váhu, jakou měli tehdy. Vydrží jim sebekázeň i nadále? Neodolají letním pokušením?

Sledujte Janu a Jakuba online na Instagramu @ketodiet_cz a @jana_a_jakub. Těšte se na další novinky a nechte se inspirovat.

 

Podívejte se , jak Jana s Jakubem začínali s ketodietou.

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů