Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Redaktor Lui.cz Ondřej Kubáček: Život po KetoDiet

Redaktor Lui.cz Ondřej Kubáček, který hubnul s dietním plánem KetoDiet

Pamatujete si na sympatického redaktora časopisu LUI.cz Ondřeje Kubáčka, který před 3 měsíci hubl s KetoDiet? Ondra byl tak hodný a podělí se s vámi, jak je na tom 3 měsíce po skončení dietního plánu. Přibral něco během vánočních svátků a gastromicky úchvatné dovolené? Nejenom o tom vám povypráví na následujících řádcích.

Výjimečně i dort

Během dietního plánu jsem se v duchu těšil, jak si dojdu do kavárny na dortíček nebo s přáteli na drink. Máte chuť si dopřát to, co jste tělu tak dlouho odpírali. A to ve velkém. Aby nedošlo k mýlce, proteinová jídla a nápoje KetoDiet jsou chuťově výborné, ale dort je přece jenom dort. Když přišel ten okamžik, držel jsem se při zemi. Bylo mi líto zahodit několikatýdenní snažení a zkazit si ho lákavými dobrotami. Ale ten dort si výjimečně dám, to zas jo. Život po dietě není o tom, abyste se báli jídla jako čert kříže. Platí zde pravidlo všeho s mírou a ideálně doplnit sportovní aktivitou.

Bez práce nejsou koláče

S dietou je hodně spojené téma jojo efektu. I já jsem měl v očích strach, zda se dostaví, nebo nedostaví, dyž jsem měl před sebou vánoční svátky a s dobrým jídlem spojenou dovolenou v Mexiku. Na té jsem, přiznávám, trošku na pravidelně a zdravé stravování pozapomněl, a tak jsem vyrazil za svou dietní koučkou KetoDiet Martinou Dvořákovou, abychom se společně podívali, jak na tom jsem. Nebudu zapírat, ručička na váze ukazovala trošku vyšší číslo. Vážím o 3 kg více, než těsně po skončení dietního plánu, ale 2 kg z toho jsou svaly. Je vidět, že moje pravidelné cvičení nese svoje zasloužené ovoce. Takže nakonec to tak špatný výsledek není.

ketodiet%20atmosfera%20vanil-20.jpg

Kolotoč inspirací

A jak to tak bývá, když u někoho vidíte, že něco funguje, necháte se rádi inspirovat. Mně se podařilo inspirovat svého bratra a několik členů rodiny. Ti zase inspirovali své známé a kolegy z práce. Přidalo se i několik mých přátel. Kolotoč se rozjel. A abych nezahálel, objednal jsem si další proteinová jídla a nápoje KetoDiet, aby mě náhodou se svými výsledky neporazili (smích).

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů