Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Redaktor LUI.cz: „Můj skok do proteinové diety."

Redaktor časopisu LUI.cz, Ondřej Kubáček, před hubnoucí proměnou s KetoDiet a po ní

Redaktor časopisu LUI.czOn dřej Kubáček, toho sice o dietách v životě slyšel už mnoho, ale nikdy žádnou nedržel. Tedy až do teď. Na naši nabídku pustit se do hubnutí s ketodietou s nadšením kývl a po prvních týdnech dietního plánu MEDIUM  se s vámi v tomto článku podělí o své dojmy. 

Počáteční zbytečný strach 

Hubnutí s ketodietou jsem si schválně nechal až na začátek září, protože jsem si chtěl užít dovolenou se vším všudy. Celé léto se mi do hlavy vkrádaly obavy, jaké to bude a jestli to zvládnu. Už na konci srpna jsem vyrazil na počáteční schůzku s výživovou poradkyní KetoDiet Martinou Dvořákovou a domů si přinesl balíček proteinových jídel a nápojů na 3 týdny. Bál jsem se, že budu trpět hlady nebo budu mít obrovskou chuť na nějakou zakázanou dobrotu. Ale světe div se, žádný takový pocit se nedostavil. Přišlo mi, že nedělám nic jiného, než že jen neustále jím. Předtím jsem byl zvyklý maximálně na 2 jídla denně a nyní jsem si každý den dopřával 5 jídel. To pro mě byla obrovská změna k lepšímu. 

S ketodietou na dovolené 

Všechno šlo jako po másle, ale i přesto .. musím se k tomu přiznat .. se mi jeden den nepodařilo odolat a na svatbě svého kamaráda jsem si dal malou porcičku humusu. Stydím se, ale při všech těch dobrotách na jídelním stole to podle mě mohlo dopadnout ještě daleko hůř. (smích) Během dietního plánu mě čekala také 3 denní dovolená v Londýně. Trošku jsem se obával, aby mi sáčky s jídly na letišti nezabavili. Všechno ale dopadlo dobře a já si pochvaloval, jak levnou dovolenou to budu mít, když neutratím ani libru za běžné jídlo. 

Mám před sebou ještě 2 třítýdenní kroky, ale z výsledků mám radost už teď. Z 90 kg jsem se posunul o pár kilogramů níž. Tak mi držte palce, ať to v podobném duchu pokračuje i dál.

Váš Ondřej.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů