Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

"Spokojený klient mi dělá radost."

Výživová poradkyně Ivana Nohavová

Síť našich partnerských prodejních míst se významně rozrostla a nejen o fitness centra či dámské salony, ale také o jednotlivce, kteří se profesionálně zabývají zdravým životním stylem a vyváženou stravou.
Rádi spolupracujeme s lidmi, kteří mají zapálení pro svou práci, dělají ji s nadšením a na 100%. Mezi takové patří i výživová poradkyně Ivana Nohavová, kterou jsme pro vás trošičku vyzpovídali.

Síť našich partnerských prodejních míst se významně rozrostla a nejen o fitness centra či dámské salony, ale také o jednotlivce, kteří se profesionálně zabývají zdravým životním stylem a vyváženou stravou.

Rádi spolupracujeme s lidmi, kteří mají zapálení pro svou práci, dělají ji s nadšením a na 100%. Mezi takové patří i výživová poradkyně Ivana Nohavová, kterou jsme pro vás trošičku vyzpovídali.  

Hezký den, Ivano. Řekněte nám nejdříve, jak jste se k výživovému poradenství vlastně dostala?

Dobrý den i vám všem! Výživovou poradkyni dělám třetím rokem. Vystudovala jsem si ji jen tak pro sebe a pak začala radit kamarádům. Brzy byla poptávka větší a větší a tak jsem si založila výživovou poradnu. Dělám to především proto, že vím, že lidé si neumí sestavit svůj jídelníček. Nejsou na to zvyklí. Jsou stále silnější, narůstá nadváha, obezita a s tím i zdravotní rizika. To není nic pozitivního.

Kdo je vaším typickým klientem?

Klienty mám různé, od studentů, přes zaneprázdněné muže středního věku až po důchodce. Většinou prřicházejí kvůli nespokojenosti se svým vlastním tělem a nebo mi klienty posílají přímo lékaři. Největší procento klientů tvoří ženy nad 50 let. V tomto věku jde ženám redukce většinou velmi těžko. Pohybová aktivita těchto žen není příliš výrazná, spíše naopak a proto musí být v jídelníčku při redukci důslednější. Klienti často zkoušejí redukci sami, ale nezvládají ji a proto vyhledávají pomoc u výživového poradce.

Proč jste se rozhodla pro spolupráci s KetoDiet?

V každém případě je mou hlavní činností učit lidi správně si sestavit vyvážený jídelníček a hubnout pomocí vhodných potravin a vyváženého jídelníčku. Občas se ale klient dostane do stavu, kdy se redukce na delší dobu pozastaví, klient je demotivovaný a v této situaci nám právě KetoDiet velmi pomáhá.

Jak hodnotí KetoDiet vaši klienti?

KetoDiet se jednoduše stala velmi oblíbenou. První jsem ji vyzkoušela na sobě a zhubla 3,5 kg za 10 dní. Klienti tuto změnu ihned zaznamenali, protože šla redukce pouze z tuků. Někteří ji chtěli vyzkoušet také. A všichni měli velmi dobrý výsledek, byli výrazně spokojení, neměli hlad, neměli chutě, byli zasycení a měli energii. Většina klientů si zakoupila KetoDiet na 14 dní a po této době si přišli pro další 14 denní balení.

Další spokojenou skupinou klientů jsou ti, kteří potřebují rychle zhubnout za krátkou dobu např. pro zjednodušení - žena jela na dovolenou, chtěla během 14 dní zhubnout do plavek, další má jít na sraz po 20 letech ze základní školy a chce dát rychle nějaké kilo dolů, nebo třeba klientka jde na svatbu atd atd. V tomto je KetoDiet úžasná - rychlé hubnutí bez hladovění.

Také přijdou klienti do poradny na klasickou výživu a sami si vyžádají, že chtějí s KetoDiet začít, s tím také souhlasím, pokud klient nemá žádné zdravotní indispozice. KetoDiet perfektně nastartuje metabolismus, klient vidí hezké výsledky, je namotivovaný, pak se pustí do správně vyvážené stravy mnohem snáz, takže výsledky jsou jednou tak dobré.

A jak byste ohodnotila produkty KetoDiet vy sama?

Tento výrobek hodnotím velmi kladně, protože každému výživáři udělá radost spokojený klient. Výsledky klientů jsou někdy až neuvěřitelné. Velmi, opravdu velmi ráda spolupracuji s profesionály a to tým KetoDiet rozhodně je.

Co byste chtěla vzkázat těm, kteří se k hubnutí stále otálejí?

Všem klientům, kteří se ještě nerozhodli, bych vzkázala, ať KetoDiet vyzkouší. Ve své poradně nemám žádného klienta, který by nebyl spokojený. Ze začátku se rozmýšlí, nedůvěřují, protože si prošli jinými výrobky od jiných firem, díky kterým ztratili důvěru, ale jakmile se rozhodnou a jdou do toho, pak vůbec nelitují. KetoDiet je přesvědčí. Klient nemá co zratit - pouze pár kilo tuků a to je přece to nejlepší :-)

Děkujeme!

Kontakt na Ivanu Nohavovou, u které si můžete KetoDiet zakoupit a ještě se s ní poradit o vhodném jídelníčku: email: i.nohavova@sez­nam.cz | Tel: 739 037 999, Kroměříž

Nejen o výživě, jídelníčku a poradenství s námi můžete diskutovat na našem Facebooku: www.facebook.com/ketodiet


Doporučujeme: Článek na téma Jak zhubnout 5 kilo vám prozradí vše o účinném hubnutí.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů