Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

NADĚLTE svým blízkým ŠTÍHLOU linii

Nadělte svým blízkým dárkový voucher od KetoDiet.

Vánoce jsou pomalu za dveřmi a je tu čas vybírání dárků. Načerpejte inspiraci s proteinovou dietou a dopřejte své rodině radost ze štíhlé linie. Vybírejte z našich vánočních dárkových voucherů a popostrčte svoje blízké na cestě za vysněnou postavou.

Také začínáte přemýšlet o vhodných dárcích pro vaši rodinu a přátele? Zdlouhavě každý rok hledáte, co jim vybrat, bloudíte na poslední chvíli po přeplněných obchodních centrech a nakonec rychle sáhnete po první věci, na kterou narazíte? Vyhněte se zbytečným stresům a vyberte dárek s předstihem.

Jak na nový rok..

Do nového roku vstupuje většina z nás s předsevzetím, že teď už konečně začneme hubnout. S postupujícím lednem ale odhodlání bohužel slábne a nedostává se motivace. Chtělo by to popostrčení, co říkáte? Co takhle vánoční Dárkové vouchery KetoDiet?

Hodí se dieta pod stromeček?

Někoho napadne, že proteinová dieta se pod vánoční stromeček nehodí. Naopak, je to dárek, kterým dáte svým blízkým najevo, že vám na jejich zdraví záleží. Nadbytečné kilogramy způsobují nemoci, které ohrožují zdraví člověka. Pokud si stále nejste jisti, co by vaši blízcí řekli na takový dárek, zkuste dopředu nenápadně zjistit, co oni na to. Nechte na stole letáček KetoDiet a pak se na toto téma společně pobavte. S proteinovou dietou úspěšně hubne i mnoho českých celebrit, zeptejte se na názor svých blízkých, zda by chtěli hubnout jako ony. Tímto způsobem se ubezpečíte, že jste pro ně vybrali ten pravý dárek. KetoDiet je bezpečná a zdravá cesta ke zhubnutí a příprava prote­inových jídel zabere jen pár minut. To v každodenním shonu vaši blízcí určitě ocení. 

Vybírejte z různých variant dárkových voucherů a vaši blízcí si dle vlastní chuti sami vyberou proteinová jídla, nebo nápoje. A pokud si nebudou vědět rady, naše výživové poradkyně jim ochotně s výběrem pomohou.  

Chci koupit Dárkový voucher pro své blízké.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů