Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • 3 + 1 ZDARMA. Čtyři nadýchané máslové croissanty plné bílkovin teď koupíte za cenu tří. Pozor, akce platí jen do 30. 9. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Limitovaná kolekce "I FEEL GOOD"

Úžasnou limitovanou edici pohodlného a sexy oblečení jsme pro vás připravili ve spolupráci s mladou českou značkou DanceLovers.

Když jsme přemýšleli, jaký bonbónek pro vás na předvánoční období připravit, náhoda tomu chtěla, abychom objevili mladou českou značku DanceLovers, která doslova hýří nadšením a tvoří s láskou. Oblečení z dílny DanceLovers je maximálně pohodlné, slušivé, výhradně z českých materiálů a padne snad opravdu každé ženě.

A že jsme zkoušeli opravdu důkladně! Ze zdánlivě nesourodého dua proteinové diety a (nejen) tanečního oblečení se tak zrodila limitovaná edice dámských funkčních kalhot, tílek a triček „I Feel Good".

A proč právě tento název?

Je to přece úplně jednoduché - protože to je to, co nás spojuje. Chceme se cítit dobře, být spokojení sami se sebou, mít se rádi. Takový by měl být i náš cíl. Ne se pouze honit za nesplnitelnou představou sebe sama. Měli bychom si uvědomit, co nás dělá šťastnými a díky čemu si svůj život skutečně užíváme. Věříme, že i vám se bude tohle originální spojení líbit tolik, jako nám a že se v našem oblečení budete cítit opravdu dobře a sexy. Při sportu, tanci, nebo jen doma v obýváku.

Ale neváhejte, protože od každého typu oblečení je opravdu jen několik kousků!

Jste naladěné?

Pak s námi pojďte SOUTĚŽIT a jeden kompletní set oblečení může být váš! Stačí zodpovědět otázku: "Díky čemu se cítím dobře a proč jsem si vybrala právě KetoDiet" Své odpovědi nám zasílejte e-mailem na marketing@keto­diet.cz do 15.12.2014 12:00, včetně souhlasu se zveřejněním. Z vašich odpovědí vybereme jednu šťastnou výherkyni, které balíček s oblečením zašleme ještě před Vánoci. 

Zároveň všechny, kteří nám pošlou smysluplné odpovědi do uvedeného termínu, odměníme malou drobností, která zpříjemní další nákup v e-shopu KetoDiet. Těšíme se na vaše odpovědi!

SOUTĚŽ BYLA JIŽ UKONČENA

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů