Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Limitovaná kolekce "I FEEL GOOD"

Limitovaná kolekce oblečení I feel good od KetoDiet

Úžasnou limitovanou edici pohodlného a sexy oblečení jsme pro vás připravili ve spolupráci s mladou českou značkou DanceLovers.

Když jsme přemýšleli, jaký bonbónek pro vás na předvánoční období připravit, náhoda tomu chtěla, abychom objevili mladou českou značku DanceLovers, která doslova hýří nadšením a tvoří s láskou. Oblečení z dílny DanceLovers je maximálně pohodlné, slušivé, výhradně z českých materiálů a padne snad opravdu každé ženě.

A že jsme zkoušeli opravdu důkladně! Ze zdánlivě nesourodého dua proteinové diety a (nejen) tanečního oblečení se tak zrodila limitovaná edice dámských funkčních kalhot, tílek a triček „I Feel Good".

A proč právě tento název?

Je to přece úplně jednoduché - protože to je to, co nás spojuje. Chceme se cítit dobře, být spokojení sami se sebou, mít se rádi. Takový by měl být i náš cíl. Ne se pouze honit za nesplnitelnou představou sebe sama. Měli bychom si uvědomit, co nás dělá šťastnými a díky čemu si svůj život skutečně užíváme. Věříme, že i vám se bude tohle originální spojení líbit tolik, jako nám a že se v našem oblečení budete cítit opravdu dobře a sexy. Při sportu, tanci, nebo jen doma v obýváku.

Ale neváhejte, protože od každého typu oblečení je opravdu jen několik kousků!

Jste naladěné?

Pak s námi pojďte SOUTĚŽIT a jeden kompletní set oblečení může být váš! Stačí zodpovědět otázku: "Díky čemu se cítím dobře a proč jsem si vybrala právě KetoDiet" Své odpovědi nám zasílejte e-mailem na marketing@keto­diet.cz do 15.12.2014 12:00, včetně souhlasu se zveřejněním. Z vašich odpovědí vybereme jednu šťastnou výherkyni, které balíček s oblečením zašleme ještě před Vánoci. 

Zároveň všechny, kteří nám pošlou smysluplné odpovědi do uvedeného termínu, odměníme malou drobností, která zpříjemní další nákup v e-shopu KetoDiet. Těšíme se na vaše odpovědi!

SOUTĚŽ BYLA JIŽ UKONČENA

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů