Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

"Můj cíl: Zhubnout 60 kg!"

Slečna Ilona, která má cíl zhubnout s proteinovou dietou 60 kg.

Není to právě malý cíl, co myslíte? Ale slečna Ilona, povoláním redaktorka a copywriterka, se pustila do hubnutí s obrovským odhodláním i chutí. Být zdravější, sebevědomější, spokojenější a samozřejmě štíhlejší - to už je pořádná dávka motivace. A jestli to bude cesta lehká, nebo komplikovaná, o tom nám bude Ilonka průběžně psát.

Přestala jsem hledat výmluvy a rozhodla jsem se konečně zhubnout s proteinovou dietou. Vím, že mě čekají náročné 3 měsíce, ale jsem odhodlaná na sobě tvrdě dřít. Těším se, že se zbavím zdravotních potíží a budu se cítit fajn. Mým snem je zhubnout 60 kg. Je to sice neskromný cíl, ale doufám, že s pevnou vůlí a podporou mých přátel budou vidět výsledky. 

Zírající pohledy

Není moc příjemné, když jdete po ulici a cítíte na sobě zírající pohledy ostatních lidí. Oči upínají na vaše široké boky, větší pozadí a narvané kalhoty. A vy si jen představujete, co se jim při pohledu na vás honí hlavou. No a co, řeknete si. Ale pokud se takto vyděšený výraz objeví ve tváři vašeho lékaře se zvednutým varovným prstem, dostanete strach. Nechcete být kvůli přílišné obezitě ohroženi na životě. To, že potřebuji zhubnout, samozřejmě vím už několik let. Ale až teď jsem se přestala hloupě vymlouvat a v hlavě mi proběhlo zemětřesení. Takhle už ne.

Sama jsem zhubla o 4 velikosti

Ráda posiluji a hodně mých přátel mě ve fitku i mimo něj podporují. Vynechala jsem z jídelníčku sacharidy a zařadila do něj hlavně bílkoviny – maso, vajíčka, tvaroh. Podařilo se mi zhubnout o 4 velikosti. Jenže po takovém úspěchu přišel stres v práci i v životě, a neměla jsem čas na vyvařování. V tom okamžiku mi do života přišla ketodieta, která funguje na podobném principu. Tělu se nedodávají rychlé cukry, ale donutíte ho, aby si je vyráběl z uložených tukových polštářů. U KetoDiet jsou jídla velice snadná na přípravu. Vysypete sáček, zamícháte a můžete jíst. To mi v mém náročném pracovním tempu přišlo skvělé.

Chci být zdravá (a navíc jsem se vsadila)

A proč jsem se konečně odhodlala zhubnout a dotáhnout to do konce? Především kvůli zlepšení mého zdravotního stavu a dostat se konečně na přiměřenou váhu, abych mohla začít běhat. Další motivací pro mě je sázka s kamarádem, zda se mi podaří propracovat k „břišnímu pekáči buchet“. Ale co je opravdu nejdůležitější, co mě žene dál kupředu? Cítit se zdravě sebevědomá a zažít pocit, že na sebe můžu být skutečně pyšná. Nyní mám před sebou 3 měsíce tvrdé dřiny. Zvolila jsem si neskromný cíl, a to zhubnout o 60 kg. Motivují mě lidé, kteří s proteinovou dietou KetoDiet už kilogramy shodili. Oni to zvládli, proč by se to nemělo podařit i mně? Budu ráda, když mě podpoříte na Facebooku, a stanu se vaší parťačkou na cestě za Vysněnou postavou. Prvotní rozhodující krok musí udělat každý sám, ale proč bychom se nemohli podporovat a hubnout společně? 

Držte mi palce!

Ilča

Přemýšlíte také, jak zhubnout 5 kg a více? Vyberte si svůj dietní plán, objednejte si svá proteinová jídla a začněte! 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů