Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • 3 + 1 ZDARMA. Čtyři nadýchané máslové croissanty plné bílkovin teď koupíte za cenu tří. Pozor, akce platí jen do 30. 9. 2019 nebo do vyprodání zásob.

ZLATÁ sleva na vouchery

AKCE BYLA UKONČENÁ. Adventní období je v plném proudu a vy nevíte, kam dřív skočit? Došla vám inspirace, jaký vhodný dárek vybrat? Věnujte svým blízkým KetoDiet dárkový poukaz. POUZE DNES na zlatou neděli s 15 % slevou. 

Proteinová dieta jako dárek

Máte ve svém okolí někoho, kdo se dlouho odhodlává zatočit se svými nadbytečnými kilogramy? Ukažte mu, že vám na jeho zdraví záleží a nadělte mu pod stromeček proteinovou dietu. Vouchery se hodí ale i pro ty, kteří dbají na zdravou a vyváženou stravu. Připrava jídel je snadná a rychlá. Uvítají je i zaneprázdnění jedinci.

Sleva 15% na vouchery

Navíc ten správný voucher pro vaše blízké můžete vybrat z pohodlí vašeho domova. Ušetříte čas, ale i peníze, protože pouze dnes máte možnost nakoupit KetoDiet DÁRKOVÉ VOUCHERY se zlatou 15% slevou. 

Různé varianty dárkových voucherů

Vybírejte z několika druhů dárkových voucherů, ať už na jednotlivá proteinová jídla nebo na výhodné balíčky, které sestavily naše výživové poradkyně. 

Akce platí pouze v neděli 18.12. 2016. 

Chci DÁRKOVÝ VOUCHER 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů