Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Martin Zounar

Herec Martin Zounar kterému se podařilo zhubnout s českou proteinovou dietou KetoDiet.

"Dobrá forma je hlavně otázka psychiky."

Známý herec a moderátor Martin Zounar (46), který se proslavil rolí mladého vojáka Tomáše v seriálu Chlapci a chlapi, je vnímám velkou částí veřejnosti svým kladným vztahem k dobrému jídlu. Jak je to ve skutečnosti? Jaké má zkušenosti s držením diet a co ho nejvíc baví na proteinové dietě KetoDiet? To vše a mnohem víc nám prozradil během rozhovoru v jeho oblíbené sushi restauraci.

Martine, jaké máte obecně zkušenosti s držením diet?

Dobrá forma je hodně otázka psychiky. Před jedenácti lety jsem měl dost starostí a hodně jsem přibral. V té době jsem měl kolem 120 kilogramů. Každopádně s nadváhou bojuji už skoro 20 let. Za tu dobu jsem zkusil snad všechny typy diet, ale každý klasický koktejl mi přestal po týdnu užívání chutnat. Ať už měl jakékoli množství chutí.

Nyní zkoušíte KetoDiet, jak si na tuto dietu zvykáte?

První fáze byla rázná, vyřadil jsem všechno moučné. Třetí den byl zlomový, tělo se nastartuje. Člověk je unavenější kvůli nedostatku cukru, má neustále žízeň a začne hodně pít. Chybělo mi ovoce, které se jíst nemůže. Ale vždycky, když srovnám stravování před dietou a pak při ní, i bez ovoce u sebe už nyní cítím obrovský posun k lepšímu.

V čem spatřujete výhody této proteinové diety?

KetoDiet mi vyhovuje, protože mám pocit, že u ní skutečně jím. Můžu kousat, nejsou to jen zmiňované koktejly. Chutná mi především omeleta, kterou si vždy naplním tím, na co mám chuť. Samozřejmě v rámci povolených potravin. Navíc jsem rád za možnost zeleninových příloh. Je to pestré a snadno se tak v hubnutí vytrvá.

Základem správného hubnutí je pohybová aktivita, pohlídat si příjem a výdej. V kombinaci s pracovním vytížením a omezenou stravou je náročnější dočerpávat energii, ale s Keto nemám pocit strádání. Sáčky KetoDiet se navíc dají upravovat podle chuti, dělám si je s trochou česneku a se salátem , pochutnám si na nich.

Jste přece známý gurmán a požitkář, nechybí Vám delikatesy běžného režimu? MartinZounar_14_SM.jpg

Jak vás napadlo, že jsem gurmán a požitkář? Naopak, vždy jsem dával přednost spíše lehké a zdravé kuchyni. Pořádné fláky masa jím strašně málo. Hodně si dělám ryby, občas si připravím vepřovou panenku. Miluju rýži a brambory - s těmi se dají vytvářet gurmánské zázraky!

I při dietě je skvělé si výjimečně maličko zhřešit a jednou za čas si udělat radost pořádným, ale zdravým a vyváženým jídlem. Díky Keto ale ani nemám chuť hřešit. Dává dostatek chutí sama o sobě.

Jaké jsou Vaše cíle?

Chci se cítit dobře a chtěl bych sundat s KetoDiet ještě 10 kilogramů. Uvidíme, jak se mi to podaří.

Děkujeme za rozhovor a ať se daří! autor: KetoDiet ©

Více si o článku můžete popovídat na našem Facebooku.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů