Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Sleva až 40 % na produkty v zeleném! Platí do neděle 21. 8. nebo do vyprodání zásob. Dejte výprodeji zelenou!

Plováček - Zelená výprodej 2

K nadváze mě dohnal stres a špatné stravovací návyky

Čtenářka Katka, která se rozhodla zhubnout s KetoDiet.

Jmenuji se Katka a od dětství jsem byla sportovní a štíhlý typ. Pěstovala jsem různé druhy sportu a nikdy jsem se nemusela obávat o svoji postavu. Ani po prvním porodu. Jenže přišel stres, problémy v manželství, mateřská a špatné stravovací návyky. Nadváha byla najednou na světě. Styděla jsem se sama za sebe, protože mi dělalo problémy doběhnout i svého pětiletého syna. 

Začnu hubnout PAK

Pokaždé jsem si namlouvala, že začnu hubnout PAK a půjde to samo. Jenže hubnout jsem nezačala ani po druhém porodu. Dokonce jsem musela skončit s oblíbenou jízdou na koni, protože moje váha byla alarmující. Několikrát jsem se snažila zhubnout na vlastní pěst, ale pokaždé se dostavil ten příšerný jojo efekt. Necítila jsem se dobře, a proto jsem se rozhodla pustit do hubnutí s KetoDiet.


Náš TIP: Podívejte se, jak zhubnout 5 kg podle jednoduchých pravidel.


Znovu usednout do koňského sedla

Nejvíce jsem se obávala, že budu při vaření jídla pro mé dva syny ochutnávat, a pokazím si tím hubnoucí režim. Naštěstí můj nejstarší syn se chopil ochutnávání za mě. Mým největším snem bylo dopřát si moderní oblečení, na které jsem neustále mlsně koukala v obchodech. A samozřejmě znovu usednout do koňského sedla, to bylo moje velké přání. Během hubnoucího režimu jsem se cítila báječně, jídla mi chutnala, obzvláště jsem si oblíbila proteinové tyčinky. Překvapilo mě, jak šlo hubnutí jako po másle, přesně tak, jak nám slibovala výživová poradkyně KetoDiet na začátku. S kolegyněmi z projektu jsme se po jeho ukončení domluvily, že budeme hubnout dál a pokusíme se dostat na naši původní váhu. A já věřím, že to dokážeme.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů