Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Štíhlejší jako dárek k jubileu

Ředitelka základní školy Hanka, která se rozhodla zhubnout s KetoDiet.

Jmenuji se Hanka a jsem ředitelka ZŠ. Hlavní motor, proč jsem se do hubnoucího projektu s KetoDiet na ženském serveru žena-in.cz přihlásila, byla oslava mých 60. narozenin. Mým největším přáním bylo blýsknout se před rodinou a přáteli o několik kilogramů lehčí. Nechtěla jsem se sama za sebe stydět a cítit se jako koule. 

Sbohem, chlebíčku s pomazánkou

V minulosti jsem držela už několik diet. Úspěch se dostavil, ale bohužel po skončení přísného režimu jsem opět přibrala. Vždycky jsem aktivně sportovala, ale bohužel přišly zdravotní potíže, a kila šla tím pádem nahoru tak nějak sama. Proto jsem si řekla, že je opravdu čas začít se sebou něco dělat. Loučila jsem se tak trochu s „normálním“ jídlem, a v duchu jsem si říkala: „Sbohem, chlebíčku s pomazánkou.“

Úplně se mi změnil jídelníček, protože jsem začala jíst 5 Ketojídel denně. Konečně přišla ta změna a já jsem dodržovala pravidelný jídelníček. To je hrozně důležité. Cítila jsem se najednou lépe. Lehčí na těle, ale zároveň i na duši. Vždycky jsem chodila na jógu a musím podotknout, že během hubnutí se mi začalo cvičit mnohem snáz. I to bylo dalším velkým plus.

Příprava pro život po KetoDiet

Dostala jsem skvělou příležitost něco pro sebe udělat a moc jsem si jí vážila. Doufám, že jsem snad někoho dalšího i inspirovala. Začala jsem si najednou všímat, že lidí s nadváhou je hodně. Rozhodně bych do této proteinové diety šla znovu, a to i bez KetoDiet projektu. Hubnout není žádná sranda, ale pokud máte dobrý dietní plán, pevnou vůli a výdrž, jde to!

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů