Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Z důvodu plošného výpadku ČSOB platební brány jsme dočasně vypnuli možnost platby kartou. Pro úhradu objednávky využijte, prosím, jinou platební metodu. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Plováček - každá 10. objednávka zdarma

O 4 čísla menší oblečení

Čtenářka Katka, která se rozhodla zhubnout s KetoDiet.

Jmenuji se Katka a od dětství jsem byla sportovní a štíhlý typ. Pěstovala jsem různé druhy sportu a nikdy jsem se nemusela obávat o svoji postavu. Ani po prvním porodu. Jenže přišel stres, problémy v manželství, mateřská a špatné stravovací návyky. Nadváha byla najednou na světě. Styděla jsem se sama za sebe, protože mi dělalo problémy doběhnout i svého pětiletého syna. 

Začnu hubnout PAK

Pokaždé jsem si namlouvala, že začnu hubnout PAK a půjde to samo. Jenže hubnout jsem nezačala ani po druhém porodu. Dokonce jsem musela skončit s oblíbenou jízdou na koni, protože moje váha byla alarmující. Několikrát jsem se snažila zhubnout na vlastní pěst, ale pokaždé se dostavil ten příšerný jojo efekt. Necítila jsem se dobře, a proto jsem se rozhodla pustit do hubnutí s KetoDiet.

Znovu usednout do koňského sedla

Nejvíce jsem se obávala, že budu při vaření jídla pro mé dva syny ochutnávat, a pokazím si tím hubnoucí režim. Naštěstí můj nejstarší syn se chopil ochutnávání za mě. Mým největším snem bylo dopřát si moderní oblečení, na které jsem neustále mlsně koukala v obchodech. A samozřejmě znovu usednout do koňského sedla, to bylo moje velké přání. Během hubnoucího režimu jsem se cítila báječně, jídla mi chutnala, obzvláště jsem si oblíbila proteinové tyčinky. Oblečení o 4 čísla? Wow! Překvapilo mě, jak šlo hubnutí jako po másle, přesně tak, jak nám slibovala výživová poradkyně KetoDiet na začátku. S kolegyněmi z projektu jsme se po jeho ukončení domluvily, že budeme hubnout dál a pokusíme se dostat na naši původní váhu. A já věřím, že to dokážeme.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů