Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Plováček - Slavíme s KETO 9 let - banner č. 2

Napsali o nás

Toto o nás napsali ostatní...

"Proteinová dieta pomáhá i v léčbě celulitidy", říká výživová poradkyně KetoDiet Martina Dvořáková!

www.ahaonline.cz 22. 1. 2017

V prvním díle našeho seriálu o dietách jsme se zaměřili na dietu proteinovou. Nemohli jsme tedy neoslovit odbornici na slovo vzatou, výživovou poradkyni společnosti KetoDiet. "Není to zázrak, ale funguje!" říká Martina Dvořáková.

více info

Jitka Zelenková: „Zabírá mi ketodieta.“

6. 1. 2017

I celebrity jsou jen lidé, a občas se stane, že potřebují shodit nadbytečné kilogramy. To se týká i zpěvačky Jitky Zelenkové, která hubla s ketodietou. Přečtěte si, jak se jí dařilo hubnout s bílkovinnou dietou a jakých skvělých výsledků dosáhla.

více info

Zpěvačka Magda Malá:„Proteinová dieta mi chutnala."

6. 1. 2017

Některé celebrity můžeme obdivovat nejen kvůli jejich dovednostem, ale i proto, že dokázali výrazně zhubnout. Třeba zpěvačka Jitka Zelenková, Magda Malá a další. Jaký je jejich osvědčený tip na dietu, která funguje?

více info

Snídaně s Novou "Jak nepřibrat na Vánoce"

15. 12. 2016

15. prosince si naše hlavní výživová poradkyně, Martina Dvořáková, povídala s moderátory Snidaně s Novou na téma "Jak nepřibrat o přes Vánoce."

více info

Kulinářský zážitek díky zdravému KETOVAŘENÍ

zena-in.cz 12. 8. 2016

Středa 1. 6. 2016 se nesla v duchu zdravého jídla i vaření. V prostorách Art & Event Gallery Černá Labuť se pořádala zážitková akce na podporu hubnutí s KetoDiet. Výživová specialistka Martina Dvořáková podrobně přiblížila celý proces hubnutí pomocí ketodiety i to, co se s tělem děje během takzvané ketózy. Fitness trenérka Petra Polanská poté doporučila vhodné pohybové aktivity při hubnutí i po skončení dietního programu. Výhody hubnutí s ketodietou shrnula marketingová ředitelka KetoDiet, paní Janina Dvořáková.

více info

Snídaně s Novou "O proteinové dietě a hubnutí"

14. 7. 2016

Plavková sezóna nás rozhodně nenechá jednoduše schovávat naše nabraná kila, nebo nepříjemné špíčky. O hubnutí nejen do plavek, si naše hlavní výživová poradkyně Martina Dvořáková povídala v pořadu Snídaně s Novou.

více info

Helas Ladies Club s Annou K nejen o KetoDiet

www.ibestof.cz 6. 4. 2016

Česká zpěvačka, skladatelka a herečka Anna K se na setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club vyznala z lásky ke zpěvu, kterou neotřásly ani životní zvraty.

více info

Jana Paulová pomáhá a hubne

style.iprima.cz 15. 10. 2015

Jana Paulová měla vždycky výstavní figuru a bezmála šest křížků by jí nikdo nevěřil. Jenomže celý život se trápila dietami. „Přes rok to jde, protože hraju divadlo, ale o prázdninách grilujeme, sedíme u vínečka a v září mám problém vejít se do kostýmů.“

více info

Miluška Bittnerová hubne s KetoDiet

prozeny.blesk.cz 30. 6. 2015

Herečka Miluška Bittnerová hubne. Za poslední rok se v jejím životě stala spousta změn. Nejzásadnější byl rozchod s manželem po dlouhých sedmnácti letech. Miluška si nyní užívá singl života a za jejím hubnutím prý rozhodně nestojí rozpad dlouholetého vztahu.

více info

Jsem stále ženská k světu

21. 3. 2014

Anna se dopracovala k nadváze hlavně díky nevydařeným vztahům. Chuť do života jí vrátila až proteinová dieta.

více info

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů