Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Web KetoDiet.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.

KetoDiet CZ s.r.o. Menu

Napsali o nás

Toto o nás napsali ostatní...

Jitka Zelenková: „Zabírá mi ketodieta.“

6. 1. 2017

I celebrity jsou jen lidé, a občas se stane, že potřebují shodit nadbytečné kilogramy. To se týká i zpěvačky Jitky Zelenkové, která hubla s ketodietou. Přečtěte si, jak se jí dařilo hubnout s bílkovinnou dietou a jakých skvělých výsledků dosáhla.

více info

Zpěvačka Magda Malá:„Proteinová dieta mi chutnala."

6. 1. 2017

Některé celebrity můžeme obdivovat nejen kvůli jejich dovednostem, ale i proto, že dokázali výrazně zhubnout. Třeba zpěvačka Jitka Zelenková, Magda Malá a další. Jaký je jejich osvědčený tip na dietu, která funguje?

více info

Snídaně s Novou "Jak nepřibrat na Vánoce"

15. 12. 2016

15. prosince si naše hlavní výživová poradkyně, Martina Dvořáková, povídala s moderátory Snidaně s Novou na téma "Jak nepřibrat o přes Vánoce."

více info

Kulinářský zážitek díky zdravému KETOVAŘENÍ

zena-in.cz 12. 8. 2016

Středa 1. 6. 2016 se nesla v duchu zdravého jídla i vaření. V prostorách Art & Event Gallery Černá Labuť se pořádala zážitková akce na podporu hubnutí s KetoDiet. Výživová specialistka Martina Dvořáková podrobně přiblížila celý proces hubnutí pomocí ketodiety i to, co se s tělem děje během takzvané ketózy. Fitness trenérka Petra Polanská poté doporučila vhodné pohybové aktivity při hubnutí i po skončení dietního programu. Výhody hubnutí s ketodietou shrnula marketingová ředitelka KetoDiet, paní Janina Dvořáková.

více info

Snídaně s Novou "O proteinové dietě a hubnutí"

14. 7. 2016

Plavková sezóna nás rozhodně nenechá jednoduše schovávat naše nabraná kila, nebo nepříjemné špíčky. O hubnutí nejen do plavek, si naše hlavní výživová poradkyně Martina Dvořáková povídala v pořadu Snídaně s Novou.

více info

Helas Ladies Club s Annou K nejen o KetoDiet

www.ibestof.cz 6. 4. 2016

Česká zpěvačka, skladatelka a herečka Anna K se na setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club vyznala z lásky ke zpěvu, kterou neotřásly ani životní zvraty.

více info

Jana Paulová pomáhá a hubne

style.iprima.cz 15. 10. 2015

Jana Paulová měla vždycky výstavní figuru a bezmála šest křížků by jí nikdo nevěřil. Jenomže celý život se trápila dietami. „Přes rok to jde, protože hraju divadlo, ale o prázdninách grilujeme, sedíme u vínečka a v září mám problém vejít se do kostýmů.“

více info

Miluška Bittnerová hubne s KetoDiet

prozeny.blesk.cz 30. 6. 2015

Herečka Miluška Bittnerová hubne. Za poslední rok se v jejím životě stala spousta změn. Nejzásadnější byl rozchod s manželem po dlouhých sedmnácti letech. Miluška si nyní užívá singl života a za jejím hubnutím prý rozhodně nestojí rozpad dlouholetého vztahu.

více info

Podpora

Potřebujete poradit?

  • +420 734 182 718
  • Využijte online chat

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Akce, novinky i slevy. Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

  • Heureka
  • Česká pošta
  • PPL
  • Visa
  • Maestro
  • Mastercard