Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

KetoDiet, výrobce české proteinové diety

V sekci není žádný produkt.

KetoDiet, výrobce české proteinové diety

Společnost KetoDiet CZ s.r.o. se již od roku 2011 zabývá vývojem a výrobou nejoblíbenější české proteinové diety KetoDiet. V našem závodu v České republice pro vás připravujeme dietní jídla a doplňky stravy, se kterými půjdou vaše kilogramy snadno dolů.

Proteinová jídla a proteinové nápoje vyrábíme podle vlastních receptur, které upravujeme i na základě vašich postřehů a požadavků. Každá naše porce obsahuje vitamíny a minerály, jejichž množství přesně odpovídá farmaceutickým kritériím.

Produkty současně obsahují vyvážený poměr rostlinných a živočišných bílkovin, kterými jsou:

  • hydrolizovaný kolagen (ten je mimo jiné používán v prémiových kloubních doplňcích),
  • micelární syrovátkový kasein,
  • sojóvý isolát,
  • syrovátkový koncentrát.

Náš závod splňuje přísné legislativní požadavky na farmaceutickou výrobu (normy ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 22000:2006 a HACCP).

Díky vyváženosti receptury našich jídel, jimi lze krátkodobě (podle vámi zvoleného dietního plánu) nahradit kompletní jídelníček, nebo si je můžete dopřávat jako doplněk běžné stravy.

Naším cílem je, aby vám naše proteinová jídla chutnala a dodala vám v průběhu vašeho hubnutí potřebné množství živin. Proto se neustále snažíme zvyšovat kvalitu našich receptur stejně jako jejich chuťové vlastnosti.

Pokud máte dotazy či připomínky týkající se složení a výroby našich produktů, obraťte se na výživovou poradkyni Janu Kerclovou na e-mail jana.poradce@ke­todiet.cz.

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů