Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Natálie Kocábová

"Ke KetoDiet se budu ráda vracet. Je to totiž nejen účinná, ale hlavně zajímavá zkušenost."

 

Hned na začátek musím říct, že ketodieta je jeden z mých největších objevů. Ještě před několika lety bych nevěřila, že se mi vůbec podaří zhubnout. Zuby nehty jsem to zvládla o jednu velikost, ale pak už nešlo dolů ani deko. Kolem mě navíc začalo hubnout s ketonovou dietou několik mých kamarádů a změny na jejich proporcích se vážně nedaly přehlédnout. 

Dala jsem na doporučení

Chvíli jsem dietní úspěchy svých známých přecházela s trochou hořkosti, ale když už asi po páté zaznělo slovo KetoDiet, dala jsem na doporučení a šla jsem do toho. Podotýkám, že jsem snažila zhubnout už nějakou dobu pod dohledem jedné nutriční poradkyně, která pomohla mé kamarádce shodit 10 kilo. U mě se ale všechny rady nějak míjely účinkem.

Popravdě, představa, že nebudu 9 týdnů pít alkohol, kouřit a socializovat se, mě děsila víc, než samotný dietní jídeníček (dietní plán MEDIUM, pozn. red.). Mám ráda dobré víno i společnost. Navíc jsem měla dojem, že tuhle dvojku potřebuju ještě víc než kdy jindy, jelikož jsem byla poprvé po 15 letech single. Věděla jsem, že nebudu v pohodě, dokud nebudu spokojená s tím jak vypadám a jak se cítím, takže jsem do toho šla. Světe div se, zvládla jsem to v pohodě. Člověk si brzy zvykne a nejen to, mně se naopak nechtělo s dietou přestat. 

Pohodlná a účinná dieta

Je to svým způsobem pohodlné. Krom produktů KetoDiet a zeleniny nekupujete nic navíc. Víte přesně co a v kolik budete jíst a vlastně vás skládání jídelníčku přestane otravovat. Nemusíte se o nic starat, nemáte hlad a výsledky jsou vidět téměř od prvního dne (teď trochu přeháním, ale mně stačilo pár dní a číslo na váze se konečně pohnulo tím správným směrem!). Na vážení jsem se skoro až těšila a i když se to na váze jeden den neprojevilo, stejně jsem věděla, že hubnu, protože jsem to fyzicky cítila.

Chtěla jsem rychle zhubnout

Nejsem svým založením právě BIO-EKO člověk a těžko vám budu vykládat, jak jsem se od začátku chtěla naučit jíst pravidelně a zdravě. Já chtěla prostě jen zhubnout. Ideálně rychle a hodně. Poprvé v životě jsem přišla na dietu, která mi to umožnila. Mimo jiné člověk zjistí, nakolik cukr funguje jako droga, a že se bez něj dá žít vlastně mnohem líp. S KetoDiet jsem zhubla celkově třikrát. Poprvé jsem potřebovala zhubnout pořádně, a to se povedlo. Pak jsem chtěla dát dolů ještě pár kil a potřetí jsem rozhodla zhubnout po porodu, s dietním plánem Intense. Ke KetoDiet se budu ráda vracet. Prostě a jednoduše to funguje.
 
 
Zdroj fotografií:
Petr Florián
Úvodní fotka článku: FB Natalie Kocab

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů