Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Natálie Kocábová

"Ke KetoDiet se budu ráda vracet. Je to totiž nejen účinná, ale hlavně zajímavá zkušenost."
 
Musím říct, že je ketodieta jeden z mých největších objevů poslední doby, ale nejdřív vám musím prozradit, jak jsem se k ní dostala.
Ještě před dvěma lety bych nevěřila, že se mi vůbec podaří zhubnout. Zuby nehty jsem zhubla do o velikost menších kalhot a pak už nešlo ani deko. Brzy na to začalo kolem mě hubnout několik mých kamarádů a změny na jejich proporcích se vážně nedaly přehlédnout. Chvíli jsem to přecházela jako protivně úspěšnou kvalitu svých známých, ale nedalo mi to. A když asi po páté zaznělo slovo KetoDiet... rozhodla jsem se do toho jít. Podotýkám, že jsem v tu dobu byla pod dohledem nutriční poradkyně, která zhubla mojí kamarádku o 10 kilo, ale u mě se všechny rady nějak míjely účinkem.

Začala jsem si s KetoDiet

Popravdě - představa, že nebudu 9 týdnů pít alkohol, tím pádem i kouřit a socializovat se - mě děsila víc, než to jídlo. Mám ráda dobré víno i společnost a navíc jsem měla dojem, že tuhle dvojku potřebuju ještě víc, než kdy jindy, jelikož jsem byla poprvé po 15 letech single. Jenže jak bych mohla být v pohodě, dokud nebudu spokojená s tím jak vypadám a jak si připadám?
 
Světe div se, šlo to. Člověk si brzy zvykne. A nejenom to. Mně se naopak nechtělo s dietou přestat. Je to svým způsobem pohodlné – nekupujete nic kromě zeleniny. Víte přesně co, a v kolik budete jíst a vlastně vás skládání jídelníčku přestane otravovat (znáte to, ta nekončící starost o jídlo). Nemáte hlad a výsledky jsou vidět téměř od prvního dne (teď trochu přeháním, ale mně stačilo pár dní a číslo na váze se konečně po dlohé době pohnulo tím správným směrem!). Na vážení se skoro těšíte a i když se to na váze jeden den neprojevilo, stejně víte, že hubnete, protože to fyzicky cítíte.
 

Chtěla jsem prostě jen zhubnout

Nejsem svým založením právě BIO-EKO člověk a těžko budu vykládat, jak jsem se od začátku chtěla naučit jíst pravidelně, správně, zdravě a podobné věci. Já chtěla prostě zhubnout. Ideálně hned a hodně. A poprvé v životě jsem přišla na něco – dietu, nebo program – který mi to umožnil.
Ke KetoDiet se budu ráda vracet. Je to totiž nejen účinná, ale hlavně zajímavá zkušenost.
Mimo jiné člověk zjistí, nakolik cukr funguje jako droga. A že se bez něj dá žít... vlastně mnohem líp.
 
 
Zdroj fotografií:
Tyden.cz, fotil Radek Cihla
Úvodní fotka článku: FB Natalie Kocab

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů