🥤 Chyťte slevu 20 % na celou kategorii proteinových nápojů (kromě štítků Akce a/nebo Novinka). Platí do neděle s kódem 20NAPOJE23

Hubneme do plavek efektivně

Celý rok schováváte nadbytečná kila pod volné svršky a kalhoty. A pak přijde období pravdy – plavková sezóna. Zahoďte rozpaky, do plavek přece můžete zhubnout i vy. Pojďme si ukázat, jak na to. 

Jak zhubnout do plavek rychle a efektivně
Jak rychle zhubnout do plavek

Rychlé hubnutí? Ano, ale... 

K rychlému hubnutí se nejčastěji uchylujeme tehdy, když nás čeká nějaká významná událost, jako třeba nadcházející dovolená a plavková sezóna. 

Vzpomeňte si na to, jak dlouho jste „pracovali” na své nadváze. Po svém tělu teď nemůžete chtít, aby nechtěné kilogramy shodilo do druhého dne. Zapomeňte na drastické diety. Vrátí se vám i s úroky – nechtěným jojo efektem, který zákonitě nastane poté, co zase polevíte. 

 1. Soustřeďte se na to, aby změny ve vašem životním stylu byly plynulé a hlavně trvale udržitelné
 2. Nikdy byste při změně jídelníčku neměli pociťovat hlad nebo nepříjemné pocity. 
 3. Změny dělejte postupně, po krůčcích. Nechtějte vše hned. 

6 tipů na účinné hubnutí do plavek

Jak zhubnout do plavek – Rozmanitý, ale dietní jídelníček

1. Rozmanitý, ale dietní jídelníček 

Sestavit si ho můžete sami. Vhodnou cestou je dnes velmi oblíbená low carb dieta. Pokud chcete jíst low carb, měli byste omezit příjem sacharidů na 50–150 g denně.   

Sáhnout můžete po některém z našich promyšlených dietních plánů. Jsou pohodlné v tom, že nemusíte vařit, přemýšlet nad složením jídelníčku, vážit porce ani počítat makroživiny. Spoustu jídel a nápojů je dokonce ready to go.  

Chutnají přitom skvěle, což nám potvrzujete v recenzích KetoDiet

 

Jak zhubnout do plavek – Bez bílkovin ani ránu

2. Bez bílkovin ani ránu 

Dostatek bílkovin v jídelníčku by měl být samozřejmostí. Proteiny ochrání vaši svalovou hmotu a podpoří úspěšné hubnutí. Ke všemu nejvíc zasytí, takže nebudete mít pocit hladu. Najdete je v libovém mase, zakysaných mléčných výrobcích nebo třeba vejcích. Doplnit je můžete i proteinovými jídly a nápoji

Připravili jsme pro vás seznam potravin, které jsou nejlepšími zdroji kvalitních bílkovin

 

Jak zhubnout do plavek – Pijte čistou vodu

3. Pijte čistou vodu 

V průběhu dne pijte tak, abyste vůbec nedostali žízeň. Zabráníte přehřátí těla v teplých dnech, hydratujete svou pleť, budete lépe spát a můžete se  vyhnout zbytečným bolestem hlavy. Optimální množství tekutin vypitých za den se pohybuje v rozmezí 2–3 l. Pokud sportujete, na objemu samozřejmě přidejte. 

Pitný režim přehledně v našem článku, kde se dozvíte, co pít kromě vody, ale i to, co se do pitného režimu (ne)počítá

 

Jak zhubnout do plavek – Podpořte své hubnutí spalovačem

4. Podpořte své hubnutí spalovačem 

Na trhu je dostupné velké množství podpůrných produktů, které obsahují kofein, guaranu či zelený čaj. To jsou vše látky, které dovedou šikovně vaše hubnutí povzbudit. Spalovače tuků najdete jak v tabletách, tak v tekuté formě. Například L-carnitin nejen podpoří spalování tuků, ale pomáhá i regulovat hladinu krevního cukru a zvyšuje vaši energii. 

 

Jak zhubnout do plavek – Pohyb, to jsou endorfiny a kila dole

5. Pohyb, to jsou endorfiny a kila dole 

Ke zdravému životnímu stylu pohyb zkrátka patří. Choďte do práce pěšky, místo výtahu si vyšlápněte schody, vyzkoušejte jógu, sedněte na kolo a jeďte se na cca 45 minut projet. Cokoliv, co vás bude bavit, se počítá. 

Poradíme vám, jaký pohyb zvolit v začátcích hubnutí. 

 

Jak zhubnout do plavek – Dvakrát měřte, jednou jezte

6. Dvakrát měřte, jednou jezte 

K létu patří grilování a svěží drinky. A vy se jich ani v průběhu hubnutí nemusíte vzdávat. Stačí si vybrat, čím si zpestříte letní jídelníček. I to bez obav z přibírání na váze! 

Máme pro vás hned několik vynikajících dietních receptů na gril. Osvěžit se můžete proteinovou Piňa Coladou nebo třeba ledovou kávou s čokoládovou příchutí. Přidejte pár kostek ledu a vychutnejte si svůj nápoj. Místo klasických sušenek sáhněte po proteinové tyčince. A pokud si občas chcete přiťuknout sklenkou vína, vybírejte to s nízkým obsahem zbytkového cukru

Jak zhubnout do plavek – sport v průběhu hubnutí

Sport v průběhu hubnutí? Ano! 

Pohyb můžete zařadit hned v začátcích redukce hmotnosti. Zvolte si takový, který vás bude bavit, a věnujte se mu alespoň 5–10 hodin týdně. Vyberte si z následujících aktivit a v ideálním případě je mezi sebou kombinujte: 

 • chůze,
 • nordic walking, 
 • jízda na kole, 
 • plavání, 
 • jóga, 
 • posilování s vlastní vahou.

Vaše příběhy dokazují, že hubnutí s keto dietou funguje

Chcete začít hubnout

Který dietní plán je pro vás ten pravý? 

Nevíte, jak velkou nadváhu máte?

Zadejte své údaje do naší BMI kalkulačky (ideálně včetně obvodu pasu a boků) a během chvilky máte jasno. Zjistěte víc o BMI výpočtu a o tom, co napovídají výsledné hodnoty BMI.

Spočítejte si BMI index

BMI kalkulačka
1120
100225
30250
Pro přesnější výsledky doplňte
40150
60160
Jak zhubnout do plavek – výhody hubnutí s KetoDiet

Výhody hubnutí s KetoDiet 

 • účinné hubnutí s rychlými výsledky 
 • kvalitní bílkoviny součástí jídelníčku 
 • bez dlouhého vaření 
 • skvělá chuť jídel a nápojů 
 • 3 promyšlené kroky ke změně bez jojo efektu 

Podívejte se, jak naše keto dieta funguje

Jak zhubnout do plavek – po keto dietě vyzkoušejte low carb jídelníček

Co po dietě? JOJO efekt rozhodně ne! 

Že co zhubnete, znovu naberete? Nevěřte pověrám. Naše dietní plány vám pomůžou odrazit se tím správným směrem. Když se po dietě nevrátíte do sacharidových výšin, štíhlou postavu si snadno udržíte. Jednou z cest může být třeba low carb jídelníček