Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Časté dotazy o proteinové dietě

Nevíte si rady? Hledáte odpověď na svou otázku? Ať už se týká dietních plánů KetoDiet nebo KetoLife jídel pro udržení hmotnosti, věříme, že právě tady ji najdete.

O proteinové dietě

Co je to proteinová dieta?

Proteinová dieta, kterou můžeme nazývat i ketodieta, ketonová dieta, ale i tradičněji bílkovinná dieta, je již několik desítek let známý způsob redukce nadváhy a obezity, který poprvé začal aplikovat americký profesor G.L. Blackburn.

Co je to ketóza?

Hubnutí při proteinové dietě zajišťuje stav zvaný ketóza, ke kterému dochází tehdy, když ve svém jídelníčku omezíte příjem všech sacharidů na minimum. V tomto stavu se bude vaše tělo „živit“ z uložených zásob, tj. svým vlastním tukem. Ketóza nastupuje cca 2.-4. den po zahájení diety, kdy tělo vyčerpá zásoby glykogenu a organismus si jako nový zdroj energie vybere tuky.

Pro koho je proteinová dieta určená?

Ketodieta je vhodná pro ženy i pro muže. Na našich webových stránkách uvádíme všechny kontraindikace, kdy nedoporučujeme dietní program absolvovat, případně doporučujeme kontaktovat nejprve svého praktického lékaře a nechat si provést základní vyšetření (v rámci klasické preventivní prohlídky).

Představuje proteinová dieta nějaké riziko?

Proteinová dieta pro zdravého člověka nepředstavuje žádné zdravotní riziko. Pro játra, ale i pro celý náš organismus je mnohem více zatěžující dlouhodobá nadváha a obezita, špatná životospráva nebo pravidelné pití alkoholu. Játra jsou centrálním orgánem látkové výměny našeho organismu, je to zjednodušeně řečeno dokonalá chemická továrna. Mají zásadní roli v metabolismu všech živin, které jsou pro tělo důležité – sacharidů, tuků a bílkovin. A v neposlední řadě mají velmi důležitou úlohu při detoxikaci organismu. Při hubnutí se do krve uvolňují toxické látky, které jsou obsaženy v tukových buňkách. A jsou to právě játra, která tyto toxiny při hubnutí zpracovávají.

Jak KetoDiet funguje?

Hubnout budete pomocí jednoho ze 3 snadných dietních plánů, které se liší v délce trvání podle toho, jak velkou nadváhu či obezitu řešíte. Každý dietní plán se skládá ze 3 na sebe navazujících kroků, které zajistí, že budete hubnout postupně a zároveň se naučíte pravidelnosti v jídle. Dietní plán BASIC (pro nižší nadváhu) trvá 3 x 2 týdny, MEDIUM (pro střední nadváhu) 3 x 3 týdny a plán INTENSE (pro vyšší nadváhu) 3 x 4 týdny.

Nechci hubnout, pouze upravit jídelníček

Produkty KetoDiet a produkty KetoLife se dají využít nejen při hubnutí, ale lze je zařadit do jídelníčku např. v počtu 2 jídel za den (zajistíte příjem kvalitních bílkovin) a vyřešíte 2 jídla v rámci celodenního příjmu. Vhodné jsou proteinové tyčinky (při sportu, na cesty), proteinové nápoje, nebo proteinové omelety jsou ideální možností na večeři. Při tomto počtu se tělo nedostane do ketózy, nicméně ve spojení s pohybovou aktivitou je také možnou cestou úpravy hmotnosti.

Kolik s proteinovou dietou zhubnu?

Je pochopitelné, že vás zajímá, kolik kilogramů shodíte. Bohužel na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože každé tělo reaguje jinak, a tudíž nemůžeme ani garantovat konkrétní úbytky na váze.

Hrozí po skončení diety tzv. jojo efekt?

Riziko jojo efektu vzniká v případě, pokud člověk absolvuje dietu, která je založena na nízkém energetickém příjmu a organismus si po skončení začne uchovávat „zásoby na horší časy“. Při keto diet ale nehladovíte. Je tedy velmi vhodným začátkem redukce a úpravy celkového životního stylu. Udržení hmotnosti je vždy o přístupu ke stravování po ukončení diety. Zařaďte pravidelný pohyb a dodržujte racionální a vyvážený jídelníček a, jojo efektu se nemusíte obávat.

Je kojení při dietě problém?

Ano, při spalování tuků dochází k uvolňování škodlivin a ketonů, které mění složení a kvalitu mateřského mléka. Navíc je kojení, podobně jako těhotenství, dobou, která klade vyšší nároky na kvalitu stravování. V tomto čase není vhodné absolvovat žádnou redukční dietu.

Který dietní plán si mám vybrat?

Zvolit si můžete některý ze 3 snadných dietních plánů. INTENSE pro vysokou nadváhu, MEDIUM pro střední nadváhu, BASIC pro nízkou nadváhu. Pokud si nejste jisti, který dietní plán je pro vás ten pravý, zadejte své údaje do naší BMI kalkulačky.

Jaká je má ideální váha?

Optimální hmotnost každého z nás je individuální záležitostí. Přečtete si, jaké faktory ji ovlivňují, a inspirujte se tipy, které vám pomohou dosáhnout vaší ideální váhy.

Průběh proteinové diety

Musím absolvovat všechny tři kroky dietního plánu?

Ano, všechny tři kroky mají svůj smysl. První je takzvaně rychlehubnoucí, kdy jíte pouze proteinová jídla KetoDiet v počtu 5 jídel za den v pravidelných intervalech. V tomto kroku hubnete nejrychleji. Druhý a třetí krok jsou kroky stabilizační, kdy se již postupně navracíte k běžným bílkovinovým jídlům a racionálnímu jídelníčku.

Jak je to s pitným režimem v proteinové dietě?

Snažte se také dodržovat pitný režim, díky kterému bude vaše tělo vyplavovat látky, které nepotřebuje. Kvalitní pitný režim také zajistí efektivní vstřebávání určitých živin, dobrou kvalitu pokožky a má významnou úlohu i při termoregulaci. Naopak pokud nebudete dostatečně pít, můžete mít problémy s bolestí hlavy, zácpou, vznikem ledvinových a močových kamenů, infekcí močových cest a podobně. Obecně doporučujeme denně vypít 2,5-3 l tekutin. Sáhnout můžete po čisté vodě, neochucených minerálkách, zeleném nebo slabém ovocném a bylinkovém čaji nebo po KetoDiet sirupech.

Mohu při proteinové dietě pít kávu?

Ano. Kávu při dietě pít můžete, ovšem bez cukru, případně s trochou mléka (až 2 dcl/den). Sladit můžete stévií nebo náhradním sladidlem a využít lze i příchuťovou tabletku do proteinových nápojů. Za každou kávu si ale dopřejte sklenici vody, abyste dodrželi pitný režim.

Mohu při KetoDiet pít alkohol?

NE! Alkohol je v průběhu našich dietních plánů zcela vyloučen. Pokud to s hubnutím myslíte vážně, vyhněte se mu obloukem.

Můžu při dietě cvičit?

Pokud jste byli doposud zvyklí věnovat se nějaké lehké sportovní aktivitě, můžete v ní samozřejmě pokračovat už od 1. kroku. Nový sport v rámci 1. kroku zařazovat nedoporučujeme. Pravidelný intenzivní pohyb přichází na řadu hned ve 2. kroku. Bylo by chybou začít s dietním režimem a zároveň hned intenzivně sportovat, pokud na to vaše tělo není zvyklé. Délka trvání jedné pohybové aktivity by neměla klesnout pod 45 minut.

Pracuji na směny, jak řešit dietu v tomto případě? Mám delší den, ráno brzy vstávám, chodím pozdě spát.

I při směnném provozu platí zásada pravidelnosti. V bdělém stavu příjem v pravidelných intervalech po cca 3 hodinách. V případě, že má člověk delší den – je na místě zařadit případně další nápoj (např. poslední nápoj v 19. hodin a spánek až po půlnoci).

Kolikrát denně musím jíst proteinová jídla?

V 1. kroku dietního plánu KetoDiet jíte 5x denně proteinová jídla a nápoje, která doplníte povolenou zeleninou a zdravými tuky.

Ve 2. kroku si budete každý den dopřávat 4 KetoDiet jídla nebo nápoje z naší nabídky. Jako pátou porci zařadíte běžné bílkovinové jídlo dle našeho doporučení. Pokud se vám nechce vařit, sáhněte po některé low carb hotovce KetoLife.

Ve 3. kroku dietního plánu bude váš jídelníček obsahovat kombinaci 2 proteinových jídel či nápojů KetoDiet a 3 běžná, na bílkoviny bohatá jídla nebo si vyberte z produktové řady KetoLife. Povolená zelenina se ve 2. a 3. kroku rozšiřuje o další oblíbené druhy a přidáváte i více ovoce. Tento finální krok dietního plánu je velmi významný pro stabilizaci vaší hmotnosti.

Musím během dietního plánu pít pouze proteinové nápoje?

Ne, nemusíte. Dietu můžete absolvovat dvojí cestou:

  • 5x denně proteinové nápoje + doporučená zelenina + zdravé tuky.
  • 5x denně buď jedno z proteinových jídel, nebo nápoj KetoDiet + doporučená zelenina + zdravé tuky.

Proteinová jídla a nápoje kombinujte podle své chuti. Snadným řešením pro vás může být volba některého z připravených výhodných balíčků, které sestavily naše výživové poradkyně přesně na míru vámi vybraného dietního plánu.

Která jídla si během diety mohu připravovat?

Naše výživové poradkyně pro vás vymýšlí originální recepty, abyste si i v dietě pochutnali. Všechny najdete v našem receptáři.

Již 5 dní jsem nezhubla ani deko a váha neklesá. Dělám někde chybu?

Pokud dodržujete doporučený dietní režim, není důvod se obávat chyby. Drobné výkyvy (i několikadenní) jsou naprosto běžné, především u žen. Prvním úbytkem na váze bývá zadržená voda navázaná na tuk. Člověk pociťuje celkově „splasknutí“, teprve poté nastupuje redukce tukových zásob. Mnohdy je lepší měřit úbytky v cm na obvodech (pas, boky, paže..), než se opakovaně vážit.

Co dělat, pokud v dietním plánu zhřeším?

Pokud se stane, že nad vámi výjimečně jídlo zvítězí, nic si nevyčítejte. To se prostě stát může. Druhý den jednoduše ve svém snažení pokračujte, jako by se nic takového nestalo. Určitě si neříkejte, že jste si hubnutí pokazili a že teď už nemá smysl pokračovat. Naopak.

Potřebuji radu, nebo podporu v průběhu hubnutí, kam se mohu obrátit?

Hubnutí dokáže dát jednomu zabrat, co říkáte? A protože vás v tom nechceme nechat samotné, můžete se na nás obrátit kdykoliv to budete potřebovat.

Jsme vám k dispozici v online chatu přímo na webu www.ketodiet.cz, nebo na telefonu +420 734 182 718 a emailu poradna@ketodiet.cz.

Trápí mě nadýmání, bolest hlavy, únava. Lze tomu předejít?

Nadýmání je způsobeno trávením bílkovin. U citlivějších klientů může přetrvávat po celou dobu diety. Možným způsobem, jak nadýmání eliminovat, je pít fenyklový čaj nebo užívat léčivý přípravek Espumisan. Ani jedna varianta ale není zárukou, že nadýmání odezní.

Bolest hlavy se objevuje v prvních dnech dietního plánu. Je způsobena detoxikací (odplavováním škodlivin z těla). Bolest zmírníte, budete-li dodržovat dostatečný pitný režim. Případně můžete vyzkoušet lehké analgetikum. Bolest hlavy by neměla přetrvávat déle než 1 den.

Únava souvisí s propadem energetického příjmu a příjmu sacharidů před plným nástupem ketózy. Je potřeba dostatečně odpočívat a dodržovat pitný režim. Případně zkuste doplnit hořčík.

Jak můžu proteinová jídla a nápoje KetoDiet mezi sebou kombinovat?

Výhodou naší diety je variabilita. Všechny porce jsou mezi sebou volně kombinovatelné.

Dietní režim můžete nastavit 3 způsoby:

  1. Výhodné balíčky sestavené našimi výživovými specialisty - libovolná kombinace porcí
  2. Proteinové nápoje - 5x proteinový nápoj/den
  3. Libovolná kombinace - kombinujete libovolně proteinová jídla a nápoje KetoDiet mezi sebou. Pokud si porce poskládáte bez proteinových nápojů, doplňte je premixem vitamínů a minerálů (ty jsou obsaženy právě v proteinových nápojích).

Mám za sebou 1. krok dietního plánu, ale stále mě trápí vysoká nadváha. Můžu si 1. krok prodloužit?

Ano, můžete. Pokud máte po skončení 1. kroku ještě vysokou nadváhu, proteinová jídla a nápoje vám vyhovují a cítíte se dobře, můžete si 1. krok prodloužit (max. doba jeho trvání je 8 týdnů). Následně se prodlužují na shodnou délku i 2. a 3. krok dietního plánu.

Jsem ve 2. kroku redukčního plánu a nehubnu. Jak je to možné?

2. krok již považujeme za stabilizační. Výše úbytků je v tomto kroku již velmi individuální, každé tělo reaguje na navýšení sacharidů jinak. Záleží na tom, jak dobře je nastartována ketóza, zda člověk sportuje, jak vysokou nadváhu celkově řeší. U někoho postupuje v tomto kroku hubnutí pomaleji, někomu se zcela zastaví. Proto je možné prodloužit si 1. krok, ve kterém se hubne intenzivněji.

Musím v dietě jíst zeleninu a zdravé tuky?

Zelenina vám pomůže zmírnit pocit hladu. Navíc obsahuje vlákninu, která je důležitá pro správné fungování střevní mikroflóry. Nemusíte využít max. denní příjem 500 g. Zařazení zdravých tuků je důležitější, protože díky jejich příjmu snáze udržíte hormonální rovnováhu (pravidelný menstruační cyklus), kvalitu vlasů, nehtů atd. Navíc mají sytící efekt (menší pocity hladu).

Proteinová jídla a nápoje KetoDiet

Jak se správně připravují KetoDiet jídla? Nápoj je moc sladký (či hustý).

Návod na přípravu je uveden na obalech. Při přípravě nápoje je třeba dodržet dávkování nápoje v prášku, ale množství vody (nebo odstředěného mléka) už je zcela na vás.

Jsou proteinová jídla a nápoje KetoDiet bez lepku?

Ano, drtivá většina proteinových produktů KetoDiet je bezlepková. V e-shopu je najdete s ikonkou BEZ LEPKU.

Jsou proteinové nápoje ochucené?

Na e-shopu si můžete vybrat z široké škály ochucených nápojů v dózách nebo v praktických baleních jednoporcových sáčků. Dáváte přednost jemné smetanové chuti? Zvolte si v nabídce e-shopu neochucený nápoj, který je vhodný také na vaření a pečení.

Lze připravit proteinový nápoj předem, nebo musí být „čerstvý“?

Nápoj lze připravit i předem, např. ráno si ho namícháte na celý den. Je ale důležité ho uchovat v chladu a rozhodně nenechávat na přímém slunci (vlastnostmi se podobá mléku). Podobně lze připravit i další z KetoDiet jídel - omelety, pudinky, kaše ...

Jsou kapsle KETO DIET vaším produktem?

V poslední době se na nás obrací zákazníci, kteří reklamují či odstupují od smlouvy na produkt „KETO DIET kapsle“. Upozorňujeme zákazníky, že NEJSME PRODEJCEM uvedeného zboží, ani s ním NIJAK nespolupracujeme. Naopak, prodejce neoprávněně používá naši ochrannou známku. E-shop provozovatele přitom zařadila Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) na seznam rizikových stránek. Prosíme tedy zákazníky, aby věnovali nákupu zvýšenou pozornost. Pokud vás zajímají keto tablety od české značky KetoDiet, neváhejte se podívat do naší kategorie Doplňky stravy.

Proteinové tyčinky jsou také plnohodnotnou porcí ketodiety?

Ano, proteinové tyčinky nahrazují v průběhu dietního plánu jedno plnohodnotné jídlo. Doporučujeme zařadit do jídelníčku pouze jednou denně.

Produktová řada KetoLife

Jsou produkty KetoLife pro mě vhodné?

Pokud patříte mezi vyznavače aktivního životního stylu, pak ano, určitě jsou. Vhodné jsou také pro všechny, kteří se nacházejí ve 3. kroku dietního plánu a pro ty, kteří již dietní plán KetoDiet ukončili a chtějí začít pozvolna zařazovat do svého jídelníčku sacharidy.

KetoLife je skvělý pro všechny, kteří mají fyzicky náročné zaměstnání, a nestíhají standardní svačiny či obědy.

A v neposlední řadě jsou produkty KetoLife určeny pro ty z vás, kteří si svůj jídelníček chtějí zpestřit nebo jsou často na cestách.

Jsou produkty KetoLife vhodné pro vegetariány a vegany?

Ano, v naší nabídce jsou i produkty vhodné pro vegany i vegetariány:

Pro vegany: müsli jemné basic

Pro vegetariány: müsli s ovocem, nízkosacharidové těstoviny rissoni i spaghetti, proteinový chléb s mrkví, proteinový chléb s mandlemi, proteinové kaše, proteinový mugcake, nebo proteinové palačinky s ovesnými vločkami.

V některých našich produktech používáme kolagen, který je živočišného původu, proto pro vegetariány ani vegany vhodné nejsou. Směs proteinů ve většině produktů obsahuje i proteiny původem z mléka, proto nejsou vhodné pro vegany.

Jsou produkty KetoLife vhodné pro těhotné a kojící maminky?

Jak těhotná žena, tak kojící maminka by podle nás měla mít pravidelný, pestrý, zdravý jídelníček, ve kterém budou zastoupeny všechny potřebné živiny v dostatečném množství. To znamená bílkoviny, komplexní sacharidy i zdravé tuky. Neměla by zapomínat ani na vitamíny a minerály. KetoLife produkty mohou v takovém případě sloužit jako doplněk zdravého jídelníčku. V těhotenství nebo při kojení ale vždy prokonzultujte konzumaci KetoLife produktů se svým lékařem. Vaše individuální potřeby vitamínů, minerálů a ostatních živin se mohou od potřeb zbytku dospělé populace lišit.

Jsou produkty KetoLife vhodné pro sportovce?

Ano, naše proteinová jídla a nápoje jsou určitě vhodné pro sportovce. Představují kvalitní zdroj živin nejen před fyzickou aktivitou, ale i po ní a podporují regeneraci po výkonu.

Jsou produkty KetoLife vhodné pro děti?

Ne. Jídelníček dětí a dospívajících by měl být pestrý, vyvážený a pravidelný. Neměly by v něm chybět bílkoviny, komplexní sacharidy, zdravé tuky, vláknina, i všechny potřebné vitamíny, minerály a další tělu prospěšné živiny. Jejich tělo je ve vývinu a tomu by se měla podřizovat i skladba jídla.

Jsou produkty KetoLife vhodné pro osoby dodržující bezlepkovou dietu?

Ano, protože většina našich produktů je přirozeně bezlepkových. Pro bližší informace sledujte složení uvedené u každého produktu.

Jsou produkty KetoLife vhodné pro osoby s intolerancí laktózy?

Částečně. V naší nabídce najdete i produkty bez laktózy, ale protože u většiny KetoLife produktů používáme proteinovou směs, ve které se nachází i složky mléčného původu, pro osoby, které trápí intolerance laktózy vhodné nejsou. Pro bližší informace sledujte složení uvedené u každého našeho produktu.

Může jíst KetoLife kdokoliv? Existují nějaká zdravotní omezení?

Ne, žádná specifická zdravotní omezení u našich produktů, které se řadí mezi obohacené (fortifikované) potraviny, nejsou. Jediné, na co je potřeba brát zřetel je případná alergie na některou ze složek produktů, podobně jako u klasických potravin. Pro bližší informace sledujte složení uvedené u každého našeho produktu.

Jaký je rozdíl mezi produkty KetoDiet a KetoLife?

Produkty KetoDiet byly vyvinuty specificky pro potřeby hubnutí pomocí ketodiety (ketonové diety) a produkty KetoLife jsou vhodné od 3. kroku nebo po skončení dietního plánu. Obecně mají produkty KetoLife vyšší energetickou hodnotu, nižší obsah bílkovin a vyšší obsah sacharidů. Jednotlivé rozdíly se pak liší podle typu produktu.

Jak správně namíchat nebo připravit jídla KetoLife?

Příprava jídel KetoLife je velmi jednoduchá. U sáčkových produktů typu shake nebo kaše stačí rozmíchat s vodou nebo mlékem. Abyste si na nich mohli opravdu pochutnat, je důležité nechat jídla po smíchání s tekutinou vždy chvilku “odpočinout”, než je sníte. Proteinový prášek musí do sebe vodu nejprve natáhnout, pak teprve mají jídla tu správnou chuť. Konkrétní návody na přípravu najdete na každém obale.

Můžu si jídla dochutit nebo nějak doplnit?

Samozřejmě. Vaší fantazii se meze nekladou. Neměli byste pouze překračovat výživová doporučení, která se týkají příjmu jednotlivých živin.

Můžu jíst KetoLife každý den?

KetoLife sice neslouží k celonáhradě stravy, ale protože se jedná o obohacené (fortifikované) potraviny, je skvělý pro doplnění jídelníčku klidně každý den.

Jaké je složení jednotlivých produktů?

Složení najdete přímo u jednotlivých produktů v e-shopu, ale samozřejmě i na obalech. Proteinové produkty KetoLife obsahují směs kvalitních bílkovin, komplexní sacharidy a zdraví prospěšné tuky. Většina produktů obsahuje i směs vitamínů a minerálů. Složení je zároveň přizpůsobené potřebám nízkosacharidového jídelníčku.

Jakého původu jsou proteiny v produktech KetoLife?

Většina produktů KetoLife má vysoký obsah proteinů, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty, a k udržení normálního stavu kostí. Proteiny, které jsme v našich produktech použili, jsou jak živočišného, tak rostlinného původu. Důvodem je lepší využitelnosti, lehká stravitelnost a dostatečné zasycení.

Je KetoLife vhodný jako součást dietního plánu KetoDiet?

Je. KetoLife produkty jsme vyvinuli jako jídla a nápoje určené od 3. kroku dietního plánu a po dokončení diety. Tak, aby pro vás udržení váhy bylo snazší a přechod k běžnému (nebo stále nízkosacharidovému) jídelníčku pohodlnější. KetoLife produkty mají oproti KetoDiet obvykle vyšší energetickou hodnotu i obsah sacharidů.

Vše o objednávkách a zákaznickém účtu

Za jak dlouho ke mně balíček dorazí?

Balíček expedujeme zpravidla druhý den po objednání, kdy je předán přepravci. Následující den můžete svůj balíček očekávat, ale může se stát, že při vytížení dopravců se doručení balíčku může zpozdit.

Jaké druhy dopravy a platby si mohu zvolit?

Na stránce doprava a platba je pro vás připravený kompletní přehled dopravců i platebních metod.

Můžu objednávku v e-shopu zaplatit na splátky?

Pokud vaše objednávka dosahuje hodnoty 3 000 Kč včetně DPH, lze ji hradit na splátky pomocí spotřebitelského úvěru poskytovaného společností Cofidis. Více informací ke splátkovému prodeji zde.

Kdy získám dopravu zdarma?

Stačí nakoupit za více než 1 499 Kč a poštovné i balné je na nás.

Dostanu k nákupu dárek?

Jsme rádi, že jste u nás nakoupili. Za nákup nad 999 Kč vás odměníme dárkem. Čím vyšší bude hodnota vašeho nákupu, tím hodnotnější dárek si můžete vybrat. Podívejte se, jaké dárky na vás v jednotlivých cenových hladinách čekají.

Doručíte mi balíček do zahraničí?

Pokud si chcete proteinová jídla nebo nápoje dopřát i za hranicemi, samozřejmě můžete. Kontaktujte náš zákaznický servis na tel. +420 734 182 719 nebo na e-mailu info@ketodiet.cz, kde vám děvčata sdělí cenu poštovného do země, kam si přejete balíček odeslat.

Jak mám postupovat při reklamaci?

Je nám líto, že s našimi produkty nejste spokojeni. Pokud chcete zboží reklamovat, kontaktujte náš zákaznický servis na tel. +420 734 182 719 nebo na e-mailu info@ketodiet.cz.

Co dělat, pokud mi nepřišel e-mail s potvrzením objednávky, registrace, změny hesla nebo odběru newsletteru?

Ve své e-mailové schránce zkontrolujte složku s hromadnou poštou a spam. Pokud ani tam e-mail nenajdete, kontaktujte náš zákaznický servis na tel. +420 734 182 719 nebo na e-mailu info@ketodiet.cz.

Jak mám postupovat, když mi při objednávce nefunguje slevový kód?

Zkontrolujte, zda jste kód opsali správně. Ověřte si, že kód je platný. Pokud správně zadaný a platný kód nefunguje, kontaktujte náš zákaznický servis na tel. +420 734 182 719 nebo na e-mailu info@ketodiet.cz.

Co dělat, pokud se mi nezdařila platba kartou on-line?

Zkontrolujte, zda máte dostatek prostředků na svém účtu. Podívejte se, zda jste nepřekročili váš denní limit. Pokud je na vaší straně vše v pořádku a platba kartou se stále nedaří, kontaktujte náš zákaznický servis na tel. +420 734 182 719 nebo na e-mailu info@ketodiet.cz.

Jak mám postupovat, když mi nejde objednávka zaplatit benefitní kartou?

Zkontrolujte si, že akceptujeme vaši benefitní kartu. Podívejte se, zda vaše karta nemá nastavený limit. Upozorňujeme, že je třeba uhradit celou objednávku, platbu nelze kombinovat s jinou platební metodou. Pokud ani tak nelze objednávka benefitní kartou uhradit, kontaktujte náš zákaznický servis na tel. +420 734 182 719 nebo na e-mailu info@ketodiet.cz.

Jak si na svém zákaznickém účtu změním osobní údaje a e-mailovou adresu?

Po přihlášení do svého zákaznického účtu klikněte v pravém horním rohu na ikonu uživatelského rozhraní. Vyberte záložku "Nastavení účtu" a upravte vaše osobní nebo kontaktní údaje.

Co dělat v případě, že se mi nedaří registrace k zákaznickému účtu a vyskakuje hláška, že jsem robot?

Problém způsobuje automatické vyplňování formulářů. Smažte uložené přihlašovací údaje – z prohlížeče nebo ze správce hesel a formulář vyplňte znovu. Případně se zaregistrujte z jiného prohlížeče. Pokud se ani tak registrace nezdaří, kontaktujte náš zákaznický servis na tel. +420 734 182 719 nebo na e-mailu info@ketodiet.cz.

Nenašli jste požadované informace?

Pokud jste se již do proteinové diety pustili, nebo se teprve chystáte začít a máte k průběhu hubnutí jakékoli dotazy, naše zkušené výživové poradkyně vám jsou k dispozici. A to zcela zdarma.

+420 734 182 718 Po-Pá: 8:00-18:00
Online chat v pravém dolním rohu webové stránky Po-Pá: 8:00-16:00

S veškerými dotazy, které se týkají objednávek v e-shopu, dopravy a převzetí balíčku, se obracejte na náš zákaznický servis.

+420 734 182 719 Po-Pá: 8:00-16:00

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů