KetoDiet Flash sale 25 %

Rychlá sleva 25 %

Platí na vše kromě Akcí a Stay fit. Kód: FLASH25

Jít nakupovat

KetoDiet recenze

Českého výrobce proteinové diety, pardubickou značku KetoDiet, hodnotí tisíce uživatelů. Podívejte se na jejich zkušenosti a rozhodněte se, zda je hubnutí s keto dietou pro vás tou správnou volbou. 

Obsah:

Keto dieta recenze

Recenze a zkušenosti s KetoDiet

Keto dieta neboli proteinová dieta je založená na jednoduchém principu: Tím, že snížíte příjem sacharidů na minimum, začne vaše tělo jako zdroj energie využívat nahromaděný tuk. Díky dostatečnému příjmu bílkovin hubnete, aniž byste přicházeli o svaly. 

Ketonová dieta je vynikajícím východiskem pro všechny, kteří chtějí rychle zhubnout. Podívejte se na zkušenosti s KetoDiet.

Kde všude nám zákazníci nechávají své recenze?

Hodnocení sbíráme na nezávislých srovnávačích, jako jsou Heureka nebo Zboží, ale také na našem profilu na Google nebo největším českém katalogu firem Firmy.cz. Na těchto nezávislých stránkách najdete autentické zkušenosti vás, našich zákazníků

Děkujeme vám za dlouhodobě skvělou zpětnou vazbu na kvalitu našich jídel a nápojů i na výsledky našich dietních plánů. Vaše názory jsou pro nás cenné. Jen tak se můžeme posouvat a dál pracovat na chuti našich produktů i na službách, které vám poskytujeme.

Příběhy zákazníků KetoDiet, které možná znáte

Hodnocení KetoDiet na Heuréka, Google a Zboží.cz 

Zákazníci na KetoDiet vyzdvihují rychlé doručení zboží, spolehlivostvynikající chuť proteinových jídel a nápojů. Oceňují také rychlou komunikaci online výživové poradny, která je k dispozici zcela ZDARMA. 

★★★★★ 4,9
(11 649 recenzí)
celková spokojenost s obchodem

98 % 
zákazníků doporučuje obchod

100 %
zákazníků zboží dorazilo do 6 dní

2,3
průměrná doba dodání ve dnech

Jako vždy, maximální spokojenost! Bleskové dodání a velký výběr zboží. Rozhodne doporučuji!

Ověřený zákazník MZ, 8. 7. 2024
 

Jídla jsou chutná a zdá se mi, že už nejsou tak sladká, což mi hodně vadilo a všechno jsem si ředila. I sortiment se rozšířil, takže spokojenost. Navíc s povděkem kvituju akční slevy.

Ověřený zákazník Ivy, 21. 6. 2024 
 

Veliká výhoda jsou akce,kdy si člověk může nakoupit,co potřebuje. Musím pochválit polívky,jsou opravdu famózní.Puding je delikatesa a kapsičky jsou super,když člověk někam jede a třeba v čase jídla sedí v autobusu.Za mě:VELKÁ POCHVALA. Ještě musím pochválit doručení do dvou dní. Děkuji...moc❤️

Ověřený zákazník Marie Formánková, 21. 6. 2024

★★★★★ 4,8
(128 recenzí)
celková spokojenost s obchodem

Zkušenosti mám velice dobré, keto dieta mi pomohla zredukovat váhu a naučila mě správně se stravovat během dne. K lepšímu výsledku mi pomáhá každodenní cvičení na úbytek tuku.

Jana Nosková 

Po 3 týdnu plánu medium jsem se rozhodla prodloužit si dietu o jeden týden na plán Intense, protože dieta probíhala bez problémů, bez hladu a s docela chutnými jídly. 

Iva Šedivá 

Konečně dieta, která funguje. Nemám hlad, naučila jsem se pravidelně jíst a kila jdou dolů. Vyhovují mi koktejly, protože hodně cestuji a není vždycky příležitost zastavit se někde na oběd. A hlavně mi vyhovuje rychlá příprava. Za mne super!

Alena Lužná

★★★★★ 98 %
(3 669 recenzí) 
celková spokojenost s obchodem

Velký výběr moc chutného jídla, okamžité dodání, vždy jsem maximálně spokojená.

marketa.zamecnikova, 8. 7. 2024

Kvalitní, chutné a především to funguje.

oskar.vlk, 3. 7. 2024

Rychlé doručení, vše pečlivě zabaleno i s návodem. Jídlo je chutné a dieta funguje, ketodiet doporučuji!

pavvla, 20. 6. 2024

★★★★★ 4,8
(3681 recenzí)
celková spokojenost s obchodem

Mrkněte na tisíce recenzí