KetoDiet recenze

Českého výrobce proteinové diety, pardubickou značku KetoDiet, hodnotí tisíce uživatelů. Podívejte se na jejich zkušenosti a rozhodněte se, zda je hubnutí s keto dietou pro vás tou správnou volbou. 

Obsah:

Keto dieta recenze

Recenze a zkušenosti s KetoDiet

Keto dieta neboli proteinová dieta je založená na jednoduchém principu: Tím, že snížíte příjem sacharidů na minimum, začne vaše tělo jako zdroj energie využívat nahromaděný tuk. Díky dostatečnému příjmu bílkovin hubnete, aniž byste přicházeli o svaly. 

Ketonová dieta je vynikajícím východiskem pro všechny, kteří chtějí rychle zhubnout. Podívejte se na zkušenosti s KetoDiet.

Kde všude nám zákazníci nechávají své recenze?

Hodnocení sbíráme na nezávislých srovnávačích, jako jsou Heureka nebo Zboží, ale také na našem profilu na Google nebo největším českém katalogu firem Firmy.cz. Na těchto nezávislých stránkách najdete autentické zkušenosti vás, našich zákazníků

Děkujeme vám za dlouhodobě skvělou zpětnou vazbu na kvalitu našich jídel a nápojů i na výsledky našich dietních plánů. Vaše názory jsou pro nás cenné. Jen tak se můžeme posouvat a dál pracovat na chuti našich produktů i na službách, které vám poskytujeme.

Příběhy zákazníků KetoDiet, které možná znáte

Hodnocení KetoDiet na Heuréka, Google a Zboží.cz 

Zákazníci na KetoDiet vyzdvihují rychlé doručení zboží, spolehlivostvynikající chuť proteinových jídel a nápojů. Oceňují také rychlou komunikaci online výživové poradny, která je k dispozici zcela ZDARMA. 

★★★★★ 4,9
(9 899 recenzí)
celková spokojenost s obchodem

98 % 
zákazníků doporučuje obchod

99 %
zákazníků zboží dorazilo do 6 dní

2,2
průměrná doba dodání ve dnech

V obchodě nakupují pravidelně již druhý rok a mohu jen doporučit. Objednávka dorazí skoro obratem, vše perfektně připravené, komunikují a produkty mají výborné!

Ověřený zákazník, 3. 12. 2022
 

Objednávka přišla velmi rychle a v pořádku. Oceňuji práci zákaznického servisu, který mi se vším velmi mile a ochotně poradil. Produkty jsou velmi chutné.

Michaela, 22. 11. 2022 
 

Keto dieta mi velmi vyhovuje obvzlášť v práci, kdy mám vždy dobré a rychlé jidlo.

I když dietu nedodržuji striktně, tak kila pomalu ubývají, ale hlavně centimetry.

evbe, 19. 11. 2022

★★★★★ 4,9
(132 recenzí)
celková spokojenost s obchodem

S tímto dietním programem mám ty nejlepší zkušenosti. 

Během tří měsíců se mi podařilo snížit váhu o 15 kg, ale hlavně změnit konfekční velikost z 42 na 38–36. Přitom jsem po celou dobu necítila pocit hladu… 

Eva Hájková 

Po 3 týdnu plánu medium jsem se rozhodla prodloužit si dietu o jeden týden na plán Intense, protože dieta probíhala bez problémů, bez hladu a s docela chutnými jídly. 

Iva Šedivá 

Keto Dieta je jediná, která je účinná i u starších ročníků. Je to chutná strava, která se dá rychle, bez problému připravit. Tuto dietu mohu jen chválit, protože jsem zhubla 15 kg a to jsem si myslela, že v mém věku se už ani nedá. Mohu všem jen doporučit.

Anna Pytlikova

★★★★★ 99 %
(1 391 recenzí) 
celková spokojenost s obchodem

99 % 
spokojeno s termínem dodání

99 % 
spokojeno s komunikací

99 % 
spokojeno s dodáním zboží

Rychlé dodání, dobré ceny, každý měsíc slevy pro členy klubu. 

Ověřený zákazník

Rychlé doručení, skvělé výrobky, opravdové výsledky! 

Ověřený zákazník

Jsem ráda, že jsem se nechala inspirovat různými recenzemi. Rajská a kuřecí polévka jsou výborné. Tyčinky cereální s fíky a speculoos jsou moc dobrý a fakt zasytí na delší dobu. Určitě si ještě objednám. 

Ověřený zákazník

★★★★★

Zákazníci naši dietu hodnotí také na Firmy.cz

Mrkněte na stovky recenzí