Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Novinka – 4 druhy vynikajících Low Carb hotovek. Pouze z českých surovin. Žádná éčka. Už od 2. kroku ketodiety. A máte navařeno!

Plováček - MZĎ 2021

Dietní plán BASIC

Dietní plán BASIC jsme připravili pro ženy i muže, kteří se potýkají pouze s nižší nadváhou. Proto je i délka jeho trvání nejkratší ze všech nabízených KetoDiet plánů. Je rychlý, komfortní a velmi účinný.

Celková délka dietního plánu BASIC je 6 týdnů rozdělených do 3 stejně dlouhých kroků. Váš jídelníček kombinuje proteinová jídla a nápoje KetoDiet s nejrůznějšími druhy zeleniny, zdravých tuků a dalších jídel, která vaše hubnutí podpoří.

V prvním kroku dochází obvykle k největším váhovým úbytkům, v druhém kroku začnete zařazovat do svého jídelníčku běžná jídla a ve třetím kroku svou novou hmotnost stabilizujete. Díky takto nastavenému dietnímu plánu se snadno můžete vyhnout obávanému jo-jo efektu.

Jak KetoDiet funguje a proč se dělí dietní plány do 3 kroků najdete v sekci O proteinové dietě.

Pro nadváhu nízkou

Celkem 154 porcí

Délka trvání 3 x 2 týdny

Dietní plán se dělí do 3 stejně dlouhých kroků, které na sebe navazují.

Proč se dietní plán dělí do 3 kroků zjistíte na stránce Jak KetoDiet funguje.

Vyberte si svá proteinová jídla a nápoje

Chcete svůj dietní plán odstartovat opravdu snadno? Sáhněte po výhodném balíčku určeném pro nízkou nadváhu. Obsahuje TOP produkty KetoDiet, které mezi sebou můžete během dne libovolně kombinovat. S jídelníčkem si tak nemusíte vůbec lámat hlavu. Jíte pravidelně 5x denně a navíc ušetříte.

CHCI SVŮJ VÝHODNÝ BALÍČEK BASIC

Přidejte zeleninu a zdravé tuky

Denně si v každém kroku dopřejte dostatek povolené zeleniny, vybraných druhů ovoce a dostatek zdravých tuků. Kompletní přehled povolených potravin pro jednotlivé kroky dietního plánu najdete na stránce Co budu jíst.

Jak může vypadat váš jídelníček s KetoDiet?

Povolenou zeleninu (až 500 g), vybrané druhy ovoce a zdravé tuky si můžete dát kdykoliv během dne. Jednotlivá jídla si můžete v průběhu dne libovolně poskládat, a to třeba podle vzorového jídelníčku, který vám poslouží jako inspirace. Od 3. kroku již můžete využít naše KetoLife výrobky, kterými si můžete nahradit v jídelníčku běžná bílkovinná jídla.

Nechceme, abyste v průběhu hubnutí tápali, proto jsme pro vás připravili ke stažení Průvodce hubnutím s KetoDiet, ve kterém se dozvíte vše, co pro zdárný průběh diety potřebujete.

Proč si vybrat dietní plán KetoDiet?

  • Hubnete díky programu, který funguje.
  • Rozmanitá nabídka proteinových jídel. I těch bez lepku.
  • Výborná chuť a rychlá příprava. Doma i v kanceláři.
  • Už žádné hladovění, nervozita nebo omezování.
  • Naši výživoví poradci jsou vám plně k dispozici.
  • A vy se znovu budete cítit skvěle.

Další dietní plány

Dietní plán MEDIUM

I střední nadváha se s pomocí dietního plánu Medium brzy stane minulostí. Hubněte účinně a pohodlně.

Více informací

Dietní plán INTENSE

Poprat se s vysokou nadváhou může být snadnější, než byste čekali. Dietní plán Intense vám bude velkým pomocníkem. Hubněte komfortně bez pocitu hladu.

Více informací

Je to nádherný pocit nechodit po světě jako obézní osoba, nemuset se stydět za svůj vzhled a skrývat ho do oblečení, které stejně nesedí. Kalhoty a sukně obleču nyní menší o dvě velikosti, halenky a trička dokonce o tři velikosti. A okolí? Nemohlo nepostřehnout. Prý jsem se tak změnila, že mě nemohou poznat.

Hanka, ředitelka ZŠ, 59 let

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů