Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Výživová poradna

Výživová poradna

Chystáte se, nebo už jste se dokonce pustili do hubnutí s proteinovou dietou KetoDiet?

Pokud máte v průběhu hubnutí jakékoli dotazy nebo jen hledáte podporu a pochopení, naši zkušení výživoví poradci jsou vám k dispozici, a to zcela zdarma.


Co možná hledáte?

Nenašli jste odpovědi na své otázky?

Obraťte se na naši výživovou poradnu.

Naši výživoví specialisté vám poradí před začátkem, v průběhu (1., 2. a 3. kroku) i po skončení dietního plánu. Pokud si například nejste jistí, který dietní plán je pro vás ten pravý, nebo se vám nedaří hubnout podle vašich očekávání, ptejte se.

Vyberte si hned ze 3 způsobů podle toho, který vám je nejpohodlnější.

+420 734 182 718 Po-Pá: 8:00-18:00
Online chat v pravém dolním rohu webové stránky Po-Pá: 8:00-16:00

Kdo se vám bude v naší výživové poradně věnovat?

Martina Dvořáková

Martina Dvořáková

Výživová specialistka a dietní koučka

Martinu nadchl zdravý životní styl natolik, že svůj koníček proměnila v roce 2006 v hlavní pracovní náplň. Jako výživová poradkyně vede a motivuje klienty (i z řad celebrit) k úspěšnému hubnutí. Mohli jste ji vidět také na televizních obrazovkách v pořadech Snídaně s Novou, Sama doma nebo Dobré ráno, kde se podělila o své zkušenosti a dietní tipy.

„Nejkrásnější na mé práci je sdílet radost s lidmi, kterým se podaří zhubnout. Hodně to s nimi prožívám. Také mě baví vymýšlet zdravé recepty a zkoušet nové ingredience. Zdravě vařím celé rodině a děti už od malička vedu k pravidelnému a vyváženému jídelníčku. Jak jsem na tom se sportem? Ráda jezdím na kole, začala jsem se učit hrát tenis a nejlépe se odreaguji na procházkách se psy, při kterých si vyčistím hlavu a dobiji potřebnou energii. Když mám delší volno, moc ráda cestuji a poznávám nové kultury.“

Martinu znáte z ...

Logo Sama domaLogo Dobré ránoLogo Snídaně s NovouLogo Blesk pro ŽenyLogo Blesk pro ŽenyLogo Markíza
Jana Kerclová

Jana Kerclová

Výživová specialistka

Jana je stěžejním pilířem výživové poradny KetoDiet už od roku 2012. Každý den se plně věnuje vašim dotazům, a to jak na telefonu, tak na e-mailu i v online chatu. Nezáleží na tom, zda teprve zvažujete, že s proteinovou dietou začnete, nebo jste se už do boje s nadbytečnými kilogramy vydali, Jana vám ráda pomůže v jakékoli fázi.

„Je pro mě potěšením prožívat se svými klienty jejich příběhy a pomoci jim lidským a empatickým přístupem s velkou změnou, kterou se rozhodli uskutečnit. Všem, kdo zvládnou tuhle nelehkou cestu, patří můj velký obdiv.“

Nikola Lorencová

Nikola Lorencová

Výživová specialistka

Další členkou týmu výživové poradny je Nikola, která se zdravé výživě začala věnovat v oblasti stravování dětí a postupně se dostala až k dietním jídelníčkům dospělých. Ráda si vyslechne vaše příběhy, poradí a podpoří vás nejen v dietě, ale i po jejím skončení. Jejím přáním je, abyste se na konci dietního plánu, který je současně vaší vstupenkou do světa zdravého životního stylu, cítili ve svém těle dobře. Zabojujte s kily navíc společně!

„Myslím si, že jednou z největších radostí v životě je, když se vaše práce stane zároveň koníčkem, a to je i můj případ. Jsem vděčná za každý váš úspěch – za každou další dírku utaženou na opasku.“

Jiří Skála

Jiří Skála

výživový specialista

Mužskou posilou naší výživové poradny je Jirka, který se ke zdravé stravě dostal trošku překvapivě - díky onemocnění mononukleózou. Výživa ho ale nadchla natolik, že se rozhodl pomáhat s jídelníčkem i ostatním. Rád se vzdělává a posouvá své vědomosti dál a říká, že mezi zdravým jídlem, zdravým tělem a zdravou myslí je nerozlučný vztah. Jeho cílem je, aby každý klient dosáhl svých přání a těšil se z trvalých změn.

„Baví mě, že každý klient je jiný a každá spolupráce zajímavá. Ale vždy svým klientům kladu na srdce, že 90 % úspěchu záleží hlavně na nich a já dokážu pomoci se zbylými 10 %. Když totiž někomu ukážete správnou cestu, kterou si člověk vezme za svou, má velkou šanci na zásadní změnu. Mám pak o to větší radost z každého úspěchu, kterého klienti dosáhnou.”

Upřednostňujete osobní kontakt?

Navštivte některé z našich konzultačních míst KetoDiet Point.

Pokud chcete hubnout pod odborným dohledem, nebo byste své snažení třeba jen rádi jednorázově konzultovali, objednejte se do jednoho z našich 4 konzultačních center.

KetoDiet Pointy najdete v Pardubicích, v Brně a 2x v Praze.

A teď, když už víte vše, co jste potřebovali, ochutnejte některé z našich proteinových jídel či nápojů nebo se začtěte do nových článků ze světa zdravého životního stylu.

Jít do e-shopu Přečíst si nejnovější článek o hubnutí

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů