Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Sleva až 40 % na produkty v zeleném! Platí do neděle 21. 8. nebo do vyprodání zásob. Dejte výprodeji zelenou!

Plováček - Zelená výprodej 2

Výživová poradna

Výživová poradna

Chystáte se, nebo už jste se dokonce pustili do hubnutí s proteinovou dietou KetoDiet?

Pokud máte v průběhu hubnutí jakékoli dotazy nebo jen hledáte podporu a pochopení, naši zkušení výživoví poradci jsou vám k dispozici, a to zcela zdarma.


Co možná hledáte?

Nenašli jste odpovědi na své otázky?

Obraťte se na naši výživovou poradnu.

Naši výživoví specialisté vám poradí před začátkem, v průběhu (1., 2. a 3. kroku) i po skončení dietního plánu. Pokud si například nejste jistí, který dietní plán je pro vás ten pravý, nebo se vám nedaří hubnout podle vašich očekávání, ptejte se.

Vyberte si hned ze 3 způsobů podle toho, který vám je nejpohodlnější.

+420 734 182 718 Po-Pá: 8:00 - 18:00
Online chat v pravém dolním rohu webové stránky Po-Pá: 8:00 - 16:00

Kdo se vám bude v naší výživové poradně věnovat?

Martina Dvořáková

Martina Dvořáková

Výživová specialistka a dietní koučka

Martinu nadchl zdravý životní styl natolik, že svůj koníček proměnila v roce 2006 v hlavní pracovní náplň. Jako výživová poradkyně vede a motivuje klienty (i z řad celebrit) k úspěšnému hubnutí. Mohli jste ji vidět také na televizních obrazovkách v pořadech Snídaně s Novou, Sama doma nebo Dobré ráno, kde se podělila o své zkušenosti a dietní tipy.

„Nejkrásnější na mé práci je sdílet radost s lidmi, kterým se podaří zhubnout. Hodně to s nimi prožívám. Také mě baví vymýšlet zdravé recepty a zkoušet nové ingredience. Zdravě vařím celé rodině a děti už od malička vedu k pravidelnému a vyváženému jídelníčku. Jak jsem na tom se sportem? Ráda jezdím na kole, začala jsem se učit hrát tenis a nejlépe se odreaguji na procházkách se psy, při kterých si vyčistím hlavu a dobiji potřebnou energii. Když mám delší volno, moc ráda cestuji a poznávám nové kultury.“

Martinu znáte z ...

Logo Sama domaLogo Dobré ránoLogo Snídaně s NovouLogo Blesk pro ŽenyLogo Blesk pro ŽenyLogo Markíza
Kristýna Hanauerová

Kristýna Hanauerová

Výživová specialistka

Kristýna se každý den plně věnuje vašim dotazům, a to jak na telefonu, tak na e-mailu i v online chatu. Potkat se s ní můžete i ve skupině Moje KetoDiet, kde vás nejen chválí za úspěchy, ale taky pohotově reaguje na různá témata. Na KetoDiet nejvíc oceňuje to, že nejde o jednorázovou dietu, ale o kompletní změnu životního stylu.

„Ráda vás podpořím na cestě za vaším snem. Je mi potěšením být součástí vaší životní změny. Můžete čekat vstřícný a přátelský přístup, na kterém si zakládám. Největší odměnou je pro mě vaše spokojenost s dosaženými výsledky.“

Pavlína Kosťová

Pavlína Kosťová

Výživová specialistka

Co mě na mé práci baví? Být součástí proměn našich klientů. Vidět, jak každý klient úspěšně dokončí dietní plán o pár kilo lehčí s úsměvem na tváři. Pokud klopýtne, zavolá mi a společně najdeme tu správnou cestu, jak pokračovat dál a splnit si svůj sen.
Pilířem života je být šťastný 💚💙

Jiří Skála

Jiří Skála

Výživový specialista

Mužskou posilou naší výživové poradny je Jirka, který se ke zdravé stravě dostal trošku překvapivě - díky onemocnění mononukleózou. Výživa ho ale nadchla natolik, že se rozhodl pomáhat s jídelníčkem i ostatním. Rád se vzdělává a posouvá své vědomosti dál a říká, že mezi zdravým jídlem, zdravým tělem a zdravou myslí je nerozlučný vztah. Jeho cílem je, aby každý klient dosáhl svých přání a těšil se z trvalých změn.

„Baví mě, že každý klient je jiný a každá spolupráce zajímavá. Ale vždy svým klientům kladu na srdce, že 90 % úspěchu záleží hlavně na nich a já dokážu pomoci se zbylými 10 %. Když totiž někomu ukážete správnou cestu, kterou si člověk vezme za svou, má velkou šanci na zásadní změnu. Mám pak o to větší radost z každého úspěchu, kterého klienti dosáhnou.”

Upřednostňujete osobní kontakt?

Navštivte některé z našich konzultačních míst KetoDiet Point.

Pokud chcete hubnout pod odborným dohledem, nebo byste své snažení třeba jen rádi jednorázově konzultovali, objednejte se do jednoho z našich 4 konzultačních center.

KetoDiet Pointy najdete v Pardubicích, v Brně a 2x v Praze.

A teď, když už víte vše, co jste potřebovali, ochutnejte některé z našich proteinových jídel či nápojů nebo se začtěte do nových článků ze světa zdravého životního stylu.

Jít do e-shopu Přečíst si nejnovější článek o hubnutí

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů