🥐 Sleva 15 % na kategorii pečiva, tyčinek a dezertů.* Kód: 15PECIVO24 🍫 Neprošvihněte čokoládový výprodej až 50 %. Jen do neděle.

Proteinové kaše

Základem našich kaší je kvalitní směs bílkovin. Nízké množství sacharidů ocení všichni příznivci low carb stravování. Poznejte proteinové kaše KetoDiet blíž a začínejte dny s chutí.

Filtry

Krok diety
Alergeny
Řada
Štítky
Řazení
Smazat filtry

Z jakých proteinových kaší můžete vybírat

Na téhle stránce najdete všechny naše proteinové kaše pohromadě. Jsou zařazené do kategorie snídaní, ale můžete si je (stejně jako další naše jídla a nápoje) dopřát kdykoliv během dne.  

Příchutě proteinových kaší

Všechny tyto proteinové kaše máme v nabídce dlouhodobě. V detailu jednotlivých produktů najdete vždy hodnocení, tak nahlédněte, třeba vám pomůže při výběru.

Co mají proteinové kaše KetoDiet společného?

Od drtivé většiny instantních kaší běžně dostupných v obchodě se liší především vysokým obsahem bílkovin, které jsou pro efektivní hubnutí zcela zásadní.

  • V porovnání s ostatními makroživinami (cukry a tuky) mají právě bílkoviny nejvyšší sytící efekt.
  • Starají se o to, abyste v průběhu hubnutí neztráceli svalovou hmotu.
  • Po sportu pomáhají bílkoviny s kvalitnější regenerací.
  • Kvalitní proteinová směs v kaších je velmi dobře stravitelná.

Vedle porce bílkovin v nich najdete také vitamíny a minerály. Patří k látkám, které jsou pro naše zdraví nezbytné. Až na výjimky si je ale naše tělo neumí vytvořit samo, proto je důležité doplňovat je vhodnou stravou. 

Jsou také zdrojem vlákniny, kterou v jídelníčku často opomíjíme. Má přitom pozitivní vliv na naše zažívání a prodlužuje pocit sytosti. 

V dnešní době můžeme najít lepek téměř ve všech potravinách. Často i tam, kde bychom ho nečekali. My ovšem touto cestou jít nechceme, a proto jsou naše proteinové kaše bezlepkové. A tudíž vhodné pro všechny, kteří špatně snáší lepek v jakékoliv formě. 

Proteinové kaše bez zbytečného cukru

Cukrem jsme naopak šetřili. Množství cukru v našich proteinových kaších se pohybuje od 6,1 do 7,6 g na 100 g. Většinou se navíc jedná pouze o přirozeně se vyskytující cukry. Jsou tedy vhodné pro všechny, kdo chtějí redukovat svou hmotnost (třeba pomocí keto diety), a stejně tak pro nadšence low carb stravování. 

Pro porovnání si prohlédněte tabulku výživových hodnot naší proteinové kaše s příchutí vanilky a běžně prodávané proteinové kaše s vanilkovou příchutí.

  KetoDiet proteinová kaše s příchutí vanilky Běžně prodávaná proteinová kaše s příchutí vanilky* 
Výživové údaje  na 100 g na 100 g 
Energie  370 kcal  391 kcal 
Tuky  8,7 g  6,4 g 
z toho nasycené mastné kyseliny  3,1 g  1,1 g 
Sacharidy  15 g  52 g 
z toho cukry  6,1 g 15 g 
Vláknina  8,6 g 4,4 g 
Bílkoviny  55 g 26 g 
Sůl  0,72 g  0,34 g 

Zdroj

Všechny proteinové kaše KetoDiet Original bez obav zařaďte do dietního plánu, a to hned od 1. kroku.  

  • Jsou dokonce součástí všech kombinovaných dietních balíčků.  
  • Objednat si samozřejmě můžete i jednotlivá balení. Každé z nich obsahuje 7 samostatně balených porcí.

Proteinové kaše KetoDiet Stay fit si dopřejte od 3. kroku a kdykoliv po dietě. Výborně zapadají do zdravého jídelníčku. Mají fantastickou chuť a skvělé nutriční hodnoty.

Kde všude proteinové kaše oceníte

  • Přijdou vhod jako vydatná snídaně, ale i jako rychlá nízkosacharidová svačina nebo večeře, když zrovna nestíháte.  
  • Díky praktickému balení se vejdou do každé tašky. Doplní vám bílkoviny kdykoliv během dne (doma, v práci, ale i po cvičení nebo na dovolené). 
  • Oblíbíte si je pro rychlost přípravy. Stačí zalít horkou vodou, promíchat a máte hotovo. Aby se vám kaše povedla krásně bez hrudek, sáhněte po vidličce, nebo ještě lépe po metličce. 

Jak proteinovou kaši ještě vylepšit

Svou oblíbenou kaši si můžete ještě zdokonalit. Hned od 1. kroku diety přidejte například lískové, vlašské nebo para ořechy či plátky kokosu a oříšek másla. Od 2. kroku ji zpestřete povoleným ovocem (borůvkami, malinami nebo jahodami). 

Recept na domácí proteinovou kaši

Kaši s malinovou příchutí jsme pro vás připravili s mandlovým mlékem a mandlovou smetanou. Přidali jsme lesní ovoce, mandle a kokos. To vše do 15 minut. Tuhle dobrotu určitě vyzkoušejte. V receptu vám navíc prozradíme, jak připravit domácí mandlové mléko, se kterým bude kaše ještě lepší.

Protein rovnou do e-⁠mailu

Recepty, novinky a tajné akce.

Nebojte, žádný spam a všeho s mírou.

Odesláním e-⁠mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů