Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Petra Janů

Zpěvačka Petra Janů, která zhubla s českou proteinovou dietou KetoDiet.

“KetoDiet opravdu funguje. Bezpečně."

Mám pocit, že zhruba od svých třiceti let si váhu hlídat jednoduše musím. Asi jsem geneticky uzpůsobená tomu, že snadno tloustnu, a to i když koukám jen na nádherné obrázky v kuchařské knize (smích). Za ta léta se ze mne stal vyloženě ,,odborník" na zdravý životní styl, nejrůznější diety, nebo druhy cvičení. Teorii mám doslova a do písmene zvládnutou neuvěřitelně.

I přesto se mi čas od času podaří ,,nakynout" tak, že se bojím stoupnout na váhu. Upřímně se děsím čísla, které mi ukáže, hlavně po Vánocích a všech ostatních lenošivých svátcích. Tím nechci říct, že bych si občas nemohla v menším množství dopřát, no řekněte, co by to pak bylo za život, ale v mém věku se pak shazuje každé deko velmi, velmi těžko. A nejinak tomu bylo i letos.

Po novém roce jsem zjistila, že stěží dopnu kostýmy nebo džíny (dokonce i ty volnější, strečové) a halenky potichu praskaly ve švech. Řekla jsem si DOST, takhle to dál nepůjde. Jenom cvičení nezabírá a upravený jídelníček také nestačí. Co teď? V tom jsem při čtení ranních zpráv na internetu uviděla reklamu na ,,KetoDiet". Skoro to vypadalo, že si mě vyhlídla (smích). A jak jsem říkala na začátku – diet mám několik za sebou, s různými výsledky, tak proč bych nevyzkoušela tu, kterou všichni tolik vychvalují.

Musím říct, že už po deseti dnech, kdy mám pár kilogramů dole, jsem nadšená. Vůbec nemám hlad, nápoje, kaše, polévky i omelety jsou velmi chutné a nemusím se tak poohlížet po novém šatníku o větších velikostech. KetoDiet můžu vřele doporučit, protože opravdu funguje.

Vybrat si svůj dietní plán KetoDiet

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů