Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

S KetoDiet jsem vůbec neměla pocit, že držím dietu

Sympatická Petra z Brna, účastnice hubnoucího projektu Hubne celé Česko.

Petra z Brna přibrala za poslední dva roky 20 kg, a to se odrazilo na její fyzické pohodě i na sebevědomí. Nechala se proto inspirovat úspěchy svých kamarádek, kterým se podařilo zhubnout díky dietnímu plánu KetoDiet a přihlásila se do našeho projektu Hubne celé Česko. Petra vložila plně svou důvěru do rukou profesionálů s přáním vrátit se na svojí původní hmotnost. Povedlo se?

„Nechci se stydět v plavkách“

S výrazným nárůstem kil utrpělo Petry sebevědomí natolik, že se neodvážila svléknout ani do plavek. Její odhodlání zhubnout ještě před příchodem plavkové sezóny tak bylo opravdu velké a věřila, že se jí to proteinovou dietou určitě podaří.

 

S nezdravým a nepravidelným jídelníčkem je konec

Protože má Petra dvě zaměstnání a k tomu ještě 2 malé děti, moc volného času jí nezbývá. Vaření se ujímá spíš z povinnosti, a navíc ne moc často. Hlavní příčinou její nadváhy tedy byl nepravidelný jídelníček založený na uzeninách, bílém pečivu, těstovinách a slazených mléčných výrobcích a nechyběl v něm ani denní příděl jednoho až dvou piv. Největší výzvou pro Petru tak byla celková změna stravovacích návyků.

 

Snadné shazování nadbytečných kilogramů

Petra před proměnou KetoDietPrvní dny s proteinovou dietou zvládla Petra v pohodě. Její jídelníček se skládal z proteinových nápojů a proteinových polévek, které jí moc chutnaly a které s chutí doplňovala povolenou zeleninou. Po pár dnech tak zaznamenala i první hubnoucí úspěch. Poté, co stoupla na váhu, zjistila, že kila navíc pomalu mizí.

Po čtyřech týdnech hubnutí se nám Petra svěřila, že jí příjemně překvapilo, jak snadno jde shazování nadbytečných kilogramů. Nikdy předtím tak rychle s žádnou dietou nezhubla. Po celou dobu hubnutí s Ketodiet neměla hlad, ani žádné chutě. Naučila se jíst pravidelně a v jejím jídelníčku je nyní mnohem více zeleniny, než tomu bylo dřív. Bez problémů dodržuje i pravidelný pitný režim, s kterým předtím bojovala.

Kvůli svému pracovnímu vytížení a péči o rodinu se Petra aktivnímu pohybu věnovala spíš nepravidelně. Volné chvíle většinou věnovala procházkám do přírody s rodinou a občas navštívila fitko. I tak se jí podařilo s nadváhou pěkně zatočit. Změna byla natolik viditelná, že neušla ani bystrému zraku lidí z jejího okolí. Petřiny kamarádky se jejím úspěchem inspirovaly a do hubnutí s KetoDiet se pustily taky.

 

Proteinové nápoje i do kanceláře

Během diety se Petra cítila skvěle. Ani si neuvědomovala, že nějakou dietu vůbec drží. Dodržování proteinové diety jí totiž nijak neomezovalo. Vyhovovala jí jednoduchost přípravy proteinových nápojů, které si klidně mohla vzít s sebou do kanceláře a měla tak o svůj zdravý a vyvážený jídelníček postaráno.

Petra je odhodlaná s hubnutím pokračovat, dokud nedosáhne svého cíle a bude si moci konečně udělat radost novým oblečením. Díky KetoDiet zjistila, jak se správně stravovat a že je opravdu hodně důležité nezapomínat na pravidelnost.

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů