Právě teď doprava zdarma. Platí i na malé objednávky. Vyberte si v e-shopu a zvolte PPL výdejní místa.

Hubnoucí proměny, které se opravdu povedly

24. 1. 2023Tento článek vám zabere 3 min čteníTereza Břízová

Petře vadilo, že se zadýchává, Luboš se za sebe styděl, Simona už se na sebe nemohla dívat. Všichni zvládli zhubnout a ve svém těle se cítí konečně dobře. Podívejte se na jejich příběhy a vykročte za svým snem i vy.

Simona, Petra a Luboš zhubli s KetoDiet
Petra zhubla s proteinovou dietou KetoDiet.

Petra – hmotnost před KetoDiet 86 kg

K hubnutí ji motivovaly především děti (1 rok a 11 let). „Styděla jsem se za to, že nemůžu se synem běhat po hřišti, aniž bych nefuněla jako lokomotiva a nebyla přitom rudá jako rajče. Poslední dobou byla i delší procházka s kočárkem namáhavá, tak jsem se těmto aktivitám začala vyhýbat.” 

Ke KetoDiet ji přivedla kamarádka, která dietu zrovna držela. Ketózahubnutí přišlo okamžitě. „Doma mi říkali, že mi někdo chodí v noci vysávat tuk z těla, že to není možné. Bylo neskutečné, jak šla kila rychle dolů, předčilo to mé očekávání.” Výsledná hmotnost se Petře daří držet. Pochvaluje si, že se naučila správně jíst a pít.  

„Mám nový život, a to nepřeháním. Cítím se plná energie a můžu se naplno věnovat svým úžasným dětem. Když na sebe teď kouknu do zrcadla a vidím se, tak se usmívám.” 

Petra vám vzkazuje:

„Běžte do toho! Přidejte se na Facebooku do skupinky Moje KetoDiet, kde vás podpoří a namotivují.”

Petře nejvíc chutná

Luboš zhubl s proteinovou dietou KetoDiet.

Luboš – hmotnost před KetoDiet 111 kg

Chtěl se jednoduše cítit lépe a nestydět se za sebe. Na KetoDiet slyšel dobré recenze a líbilo se mu, že máme pestrou nabídku proteinových jídel a nápojů

V průběhu hubnutí měl i slabší chvilky. „Šlo to jak kdy. Někdy jsem si zoufal a někdy kila ubývala rychleji, než jsem čekal.” 

Luboš je se svou proměnou spokojený. Je hrdý na to, že to dokázal. Výslednou hmotnost si drží. Cvičí a hlídá si jídelníček. 

Luboš vám vzkazuje:

„Rozhodně do toho jděte. KetoDiet vám od základu změní život.” 

Luboš má nejraději

Simona zhubla s proteinovou dietou KetoDiet. 

Simona – hmotnost před KetoDiet 89 kg

Nadmíru spokojená,” říká o své proměně Simča, která po našem dietním plánu nesáhla poprvé. 

Hubnutí šlo dokonce lépe, než si představovala. Teď je spokojená a usměvavá. Ani půl roku po skončení diety se jí nadbytečná kila nevrací.

Celý dietní plán si můžete stejně jako Simona zopakovat. Počkejte ale 6 měsíců od ukončení předchozího dietního programu. Tělo se mezitím zregeneruje, odpočine si od dietního režimu a bude připravené znovu efektivně hubnout

Simona vám vzkazuje:

„Chce to opravdu přepnout v hlavě. Pokud chcete, dokážete to. Hubněte pro sebe, ne kvůli někomu jinému.” 

Simona si oblíbila

Tereza Břízová copywriter KetoDiet

Jako správný copywriter zásobuje náš blog novinkami ze světa proteinové diety, rozhovory o hubnutí a články z oblasti aktivního životního stylu.

Keto svět jako na dlani. Ve vašem e-⁠mailu.

Recepty, novinky a tajné akce.

Nebojte, žádný spam a všeho s mírou.

Odesláním e-⁠mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů