Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Jakub Smolík

"Z KetoDiet jsem upřímně nadšený!"

Zkoušel jsem několik diet. Dokonce (a raději nebudu jmenovat) jsem jedl 3 týdny nějaké luštěniny a lusky a bylo mi potom jen špatně. Až na své vlastní svatbě jsem potkal Miloše Pokorného z Těžkého Pokondru, a když jsem viděl, že je hubený a vypadá prostě na třicet, tak mě to opravdu zaujalo! Ptám se ho, jak to dokázal, a on na mě: „ketodieta“. Já vůbec nevěděl, co to je, o čem to mluví a nechal si od něj ketodiet vysvětlit. A hned potom jsem ji i vyzkoušel!

Po týdnu mě to úplně pohltilo, když jsem viděl výsledek - shozená 3,5 kila*! Byl to tak úžasný a skvělý pocit, že jsem dál hubnul 3 neděle, měsíc a dokázal se zbavit 14 kilogramů*. Výborný na tom je i fakt, že se mi srovnal i zdravotní stav. Šel dolů cholesterol, cukr, prostě všechno. Navíc tělo si zvyklo na příjem 5x denně a zatím nepozoruji žádný jojo efekt.

Samozřejmě, že se může objevit situace, kdy například hrajeme celý týden, já jsem na cestách a jíme v 11 večer. Člověk si dá i nějaké to pivko, znáte to. A já pak po týdnu cítím, že mě trošku táhnou kalhoty, stačí mi 3 dny ketodiet a vrátí se mi to do normálu. Přiznám se ještě k jedné věci... KetoDiet má i jednu negativní věc – že musíte kompletně vyměnit celý šatník! Ale na druhou stranu, není to přece jen vlastně plus?

Vybrat si svůj dietní plán KetoDiet

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Akce, novinky i slevy. Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

  • Heureka
  • Česká pošta
  • PPL
  • Visa
  • Maestro
  • Mastercard