Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Milan Drobný

Zpěvák Milan Drobný, kterému se podařilo zhubnout s proteinovou dietou KetoDiet.

"KetoDieta mi vrátila váhu zpět do normálu." 

Jak už to tak bývá, po operaci kyčle a následkem úrazu se kila vyšplhala nahoru. Zadýchával jsem se a s obtížemi jsem si zavazoval tkaničky u bot. V zimě jsem si navíc dopřál dovolenou all inclusive, a to byl nadlidský výkon odolat všem dobrotám, které tato dovolená nabízela. Chtěl jsem se cítit zase dobře a tu se objevila na scéně KetoDiet. Stačilo pár kilogramů dolů a moje zdravotní obtíže zmizely jako mávnutím kouzelného proutku.

Do svého jídelníčku jsem zařadil 3x denně proteinová jídla KetoDiet i po zhubnutí. Musím říct, že nebylo ani jedno proteinové jídlo nebo nápoj, který by mi nechutnal. Bavilo mě jídla vylepšovat, například omelety nebo bramborák, do kterého jsem si přidával česnek a majoránku, abych zvýraznil jeho chuť. Jídla jsou chutná, a ještě svému tělu dodávám potřebné bílkoviny a živiny. Není to dieta, kde by vám něco chybělo nebo byste hladověli. Při proteinové dietě nesmíte alkohol, což byl trošku tvrdý oříšek, ale na všechno se dá zvyknout. A musím přiznat, že alkohol mi chyběl daleko méně než rohlík. Později v dietním režimu jsem mohl přidat i maso, ryby, to bylo skvělé. Miluju kuře z KFC, ale od všeho se dá odvyknout. Chroupal jsem tedy ředkvičky a kedlubny a na oblíbené kuřátko jsem na chvíli zapomněl.

Do svého života jsem po rehabilitaci opět zařadil tenis, kolo a zkusil i svůj dávno oblíbený hokej, který jsem jako kluk hrál závodně. Všem mohu také vřele doporučit nordwalking. Dřív jsem se tomuto sportu jen smál – kde ti lidé ztratili lyže?, ale po vyzkoušení jsem musel uznat, že je to paráda. Rozhýbu celé tělo, a je to výborné na nohy. Můj sen je jet na kole trasu na Mont Ventoux, kde se jede jedna z etap Tour de France. Právě tam máme na jaře s manželkou namířeno. Jsem rád, že mi ketodieta po­mohla srovnat váhu pro můj lepší život.   

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů