Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Milan Drobný

"KetoDieta mi vrátila váhu zpět do normálu." 

Jak už to tak bývá, po operaci kyčle a následkem úrazu se kila vyšplhala nahoru. Zadýchával jsem se a s obtížemi jsem si zavazoval tkaničky u bot. V zimě jsem si navíc dopřál dovolenou all inclusive, a to byl nadlidský výkon odolat všem dobrotám, které tato dovolená nabízela. Chtěl jsem se cítit zase dobře, a tu se objevila na scéně KetoDiet. Zhubnul jsem 5 kg a moje zdravotní obtíže zmizely jako mávnutím kouzelného proutku.

Do svého jídelníčku jsem zařadil 3x denně proteinová jídla KetoDiet i po zhubnutí. Musím říct, že nebylo ani jedno proteinové jídlo nebo nápoj, který by mi nechutnal. Bavilo mě jídla vylepšovat, například omelety nebo bramborák, do kterého jsem si přidával česnek a majoránku, abych zvýraznil jeho chuť. Jídla jsou chutná, a ještě svému tělu dodávám potřebné bílkoviny a živiny. Není to dieta, kde by vám něco chybělo nebo byste hladověli. Při proteinové dietě nesmíte alkohol, což byl trošku tvrdý oříšek, ale na všechno se dá zvyknout. A musím přiznat, že alkohol mi chyběl daleko méně než rohlík. Později v dietním režimu jsem mohl přidat i maso, ryby, to bylo skvělé. Miluju kuře z KFC, ale od všeho se dá odvyknout. Chroupal jsem tedy ředkvičky a kedlubny, a na oblíbené kuřátko jsem na chvíli zapomněl.

Do svého života jsem po rehabilitaci opět zařadil tenis, kolo a zkusil i svůj dávno oblíbený hokej, který jsem jako kluk hrál závodně. Všem mohu také vřele doporučit nordwalking. Dřív jsem se tomuto sportu jen smál (Kde ti lidé ztratili lyže?), ale po vyzkoušení jsem musel uznat, že je to paráda. Rozhýbu celé tělo, a je to výborné na nohy. Můj sen je jet na kole trasu na Mont Ventoux, kde se jede jedna z etap Tour de France. Právě tam máme na jaře s manželkou namířeno. Jsem rád, že mi ketodieta po­mohla srovnat váhu pro můj lepší život.   

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Akce, novinky i slevy. Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

  • Heureka
  • Česká pošta
  • PPL
  • Visa
  • Maestro
  • Mastercard