Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Jde to i po padesátce

Je mi skoro 59 a celý život mám trošku problémy s váhou. I když jsem sportovala. Po dětech váha narostla asi tak o 10 kg a díky rodinným problémům pak ještě víc. Po rozvodu jsem se dala do pořádného cvičení, rozhodla jsem se pro posilovnu, nemám totiž ráda aerobik, pi class a jiné, protože si nikdy nepamatuju pořadí cviků a cvičitelky neberou ohled na začínající. 

Nicméně po odstěhování do jiné země jsem cvičení opustila, následovaly další a další problémy i po návratu a kila šla nahoru a vrchol nastal letos v listopadu, kdy jsem si nemohla pořádně obléci punčocháče a váha ukázala 78 kg. A tak reklama na proteinovou dietu KetoDiet udělala své a po jejím prostudování se mi zalíbila a dietu na měsíc jsem si zakoupila.

Líbilo se mi totiž, že nemusím složitě vařit dietní jídla, a že zpočátku stačí koktejly a zelenina. Rozhodla jsem se, že budu pít jen koktejly a pokud budu mít hlad, udělám si salát. Kombinace ledového salátu, ředkviček, okurky, polníčku, žampionů, bazalky a pažitky, zakápnutá nefalšovaným extra panenským olivovým olejem z Kréty (méně než lžíce) je úžasná a pořád mi chutná. Pro změnu si občas udělám špenát, sice proužívám zmrazený, ale okořeněný a s trochou mléka je taky dobrý. První tři dny byl úbytek 0,5 - 0,6 kg denně*, což navodilo tu správnou náladu na pokračování.

Pak se úbytek trošku zastavil, ale 0,2 kg denně* je rovněž úspěch. Zpočátku jsem pociťovala trošku hlad, ale stačilo sníst kousek okurky a bylo po hladu. Navíc i intervaly mezi koktejly jsou snesitelné, takže postupně jsem hlad mít přestala vůbec. Navíc samozřejmě do sebe liju spoustu tekutin, především zelený čaj a vodu. Občas si dám kávu, někdy i latté, ale to mám pak trošku výčitky. Každý den se vážím (pokud jsem doma) i když vím, že doporučujete vážit se méně často a zapisuju do tabulky na webu.

Konzultuju s poradkyní na webu, která je opravdu úžasná a k hubnoucím hodně empatická. Rovněž facebookové dietářky jsou výborné, vzájemně se podporujeme a radíme si. A výsledek? Po 3,5 měsících mám 15,5 kg dole!* A pak že to v 59 letech nejde. Dietářkám radím, aby si srovnaly v hlavě, že chtějí opravdu zhubnout a nenechaly se lákat všemi možnými i nemožnými lákadly. Já i když nakupuju zeleninu v supermarktech a vidím tam spoustu lákadel, tak na ně opravdu nemám vůbec chuť. A těším se na koktejl. :-) a na salát. Ještě jednou děkuju, že jste tohle vymysleli a přeju další a další spokojené zákazníky.

Anna

Protože příběh paní Anny vyšel i v časopise Tina, můžete si jej přečíst v našem BLOGU ZDE

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Akce, novinky i slevy. Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

  • Heureka
  • Česká pošta
  • PPL
  • Visa
  • Maestro
  • Mastercard