Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Necítit se jako pytel brambor

Zdravotní sestřička Míša, která hubne s českou značkou proteinových diet KetoDiet.

Jmenuji se Míša a díky mé práci zdravotní sestřičky jsem měla naprosto příšerné stravovací návyky. Jako většina lidí pracujících na směny jsem téměř celý den nic nejedla, a večer jsem vyjedla celou lednici. Za 4 roky jsem tak nabrala strašných 20 kg. Zkoušela jsem hafo různých diet, ale shozené kilogramy jsem hned nabrala zpět, protože jsem neměla pevnou vůli dodržet režim po dietě.

Hubnout s úsměvem

Po nějaké době jsem změnila práci, a zbavila se tak směnného provozu. Protože jsem však nikdy netíhla ke sportu, kilogramy stále nešly dolů. Můj přítel je oproti mně hubený jako lunt, a sám mi několikrát naznačoval, že bych měla zhubnout. Byl moc rád, že jsem se do hubnoucí výzvy s KetoDiet přihlásila. Měla jsem v něm obrovskou podporu. Při držení této proteinové diety jsem se stravovala pravidelně každé 3 hodiny, na což jsem si musela zvyknout. Bylo to pro mě něco nového, ale rychle jsem se s novým režimem skamarádila. Polévky a koktejly mi moc chutnaly. Hubnete a zároveň si to užíváte, co chtít víc?

Velká opora v příteli

Po prvních 14 dnech šla váha dolů, a to bylo velkou motivací pro pokračování. Těšily mě pozitivní reakce okolí, přítel mi dokonce začal říkat: „Ty můj hubeňoure.“ Do svého životního stylu jsem zařadila i pravidelný pohyb. Věnovala jsem se především canicrossu, což je taková rychlá chůze (nebo běh) se psem. Pokud jsem ho zrovna nestíhala, trénovala jsem doma břicho. Přidával se ke mně i přítel a musím říct, že mi to hodně pomohlo. Ve dvou se to přece lépe táhne, ne? Rozhodla jsem se, že budu shazovat kilogramy dál a dostanu se na svoji původní váhu. Teď už vidím, že s ketodietou zhub­nout lze. Je to fantastický pocit jít do šatníku a vědět, že až se obléknete, nebudete vypadat jako pytel brambor!

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů