Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Tematické články na blog KetoDiet pro vás píše Aneta Šindelářová

Aneta Šindelářová

Content markeťák aneta.sindelarova@ketodiet.cz Aneta Šindelářová

Práce v KetoDiet přišla k Anet z čista jasna. Psaní ji bavilo už na gymplu a po vystudování pedagogiky učila ve školce. Když uviděla volnou pozici copíka, neváhala a zkusila štěstí. Teď dělá to, co ji baví – píše, píše a píše. A když nepíše, tak běhá, cvičí nebo trénuje dog dancing se svým pejskem.

Pracovat v Keto? Tak to by mě dřív ani nenapadlo. Byl to risk, ale teď už mohu říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí, co jsem mohla udělat. Píšu o skvělých tématech, učím se spoustu nových věcí a poznala jsem hromadu bezva lidí. Krásně mě mezi sebe přijali a já jsem ráda, že mohu být součástí.

Ukázka článků Anety:

Vejce jako (nejen) velikonoční superpotravina

Přemýšlíte nad tím, jak si zpestřit jídelníček během hubnutí? Snažíte se o redukci hmotnosti a nevíte, zda zařadit vejce do svého jídelníčku? Jistě vás teď potěšíme, protože vajíčka do něj zaručeně patří. Pojďme se na tuto superpotravinu podívat trošku z blízka.

Čtěte dál

Je snídaně důležitá pro naše zdraví?

Snídat, či nesnídat? Toť otázka. Snídaně je již dlouhou dobu považována za nejdůležitější jídlo dne, jelikož nám po ránu nastartuje metabolismus a tím připraví naše tělo na nový den. Zajistí dostatek energie, ze které můžeme celé dopoledne čerpat a netrápí nás hlad. Ale je snídaně opravdu tak nepostradatelná, jak se na první pohled zdá? Pojďme si o tom říct něco víc.

Čtěte dál

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů