Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Kvůli aktuálnímu vytížení expedice po valentýnské akci se může doručení vašich balíčků o 1–2 pracovní dny zpozdit. Děkujeme za trpělivost.

Jak začít hubnout s KetoDiet?

Na stránce o proteinové dietě jste se dozvěděli spoustu důležitých informací o principu a fungování celého dietního programu a nyní už se můžete pustit do samotného hubnutí. Jak na to?

1

Vyberte si svůj dietní plán

Máme pro vás 3 typy dietních plánů, které se liší v délce svého trvání:

  • BASIC na 3x 2 týdny (pro menší nadváhu)
  • MEDIUM na 3x 3 týdny (pro střední nadváhu)
  • INTENSE na 3x 4 týdny (pro větší nadváhu)
Vybrat si svůj dietní plán

Kalkulačka dietního plánu

Který dietní plán je pro vás ten pravý? Nechte nás to spočítat. Vyplňte naši BMI kalkulačku a dozvíte se své BMI, jak velké riziko viscerálního tuku skrývá vaše bříško, jaký typ postavy máte, ale také který z dietních plánů KetoDiet vám v případě nadváhy doporučujeme.

Vyplnit kalkulačku dietního plánu
2

Poskládejte si jídelníček z proteinových jídel a nápojů

Sáhnout můžete po předem poskládaných výhodných balíčcích nebo čistě nápojové variantě anebo si sami podle vaší chuti vyberte z konkrétních proteinových jídel a proteinových nápojů z široké nabídky v našem e-shopu. Držet byste se měli pouze našeho doporučení a proteinové kaše, proteinové croissanty, proteinovou rajčatovou polévku a proteinové tyčinky mezi sebou v jednom dni nekombinovat. Obsahují totiž o něco více sacharidů než ostatní proteinová jídla. Zároveň byste si každý den měli dopřát minimálně 2 proteinové nápoje v různých příchutích (patří mezi ně i proteinová káva nebo smoothie).

Vybrat si proteinová jídla
3

Pusťte se do hubnutí

Znáte svůj dietní plán? Máte u sebe svá proteinová jídla KetoDiet? Pak už vám nic nebrání začít s hubnutím. Vyberte si svůj „Den D“ a vydejte se na cestu ke štíhlé linii.

Pokud vám schází podpora a motivace, chcete získat vzorové jídelníčky do diety i po ní nebo byste jen rádi proteinová jídla nakupovali výhodněji, staňte se členem našeho věrnostního klubu Moje KetoDiet, kde na vás čeká i spousta dalších výhod.

Stát se členem klubu

Kdybyste v průběhu svého hubnutí narazili na jakýkoli problém nebo jste začali tápat, které potraviny jsou v průběhu diety povolené a které ne, mrkněte na stránku Co budu jíst. Poradit se můžete také přímo s našimi výživovými poradkyněmi na online chatu, e-mailu poradna@ketodiet.cz nebo na tel. čísle +420 734 182 718.

Podpora

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám a my vám poradíme jak zhubnout.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.