Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE sleva 20 % na vše! Platí do neděle 22. 5. Vyberte si své srdcovky a použijte kód: ONADNES2022

Plováček - ONADNES 2022

Pravidla a podmínky věrnostního klubu Moje KetoDiet

I. Základní informace

Tato pravidla a podmínky (dále jen „pravidla“) upravují fungování věrnostního klubu Moje KetoDiet (dále jen „věrnostní klub“), který pro své zákazníky provozuje společnost KetoDiet CZ s.r.o., se sídlem Kolovratská 58/1, 100 00 Praha 10, IČ 02648661, vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka C 221830 (dále jen „my“).

Plné znění pravidel je dostupné na webových stránkách www.ketodiet.cz a má vždy přednost před jakkoliv zkrácenými či jinde zveřejněnými pravidly.

 

II. Členství ve věrnostním klubu

Kdo se může stát členem

Členem věrnostního klubu se můžete stát, pokud jste fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou v České republice, vytvoříte si u nás kompletní zákaznický účet a provedete řádnou registraci do věrnostního programu na webových stránkách www.ketodiet.cz.

Jak se stanete členem

Členem věrnostního programu se může stát jak náš nový zákazník, tak stávající zákazník s kompletně vyplněným zákaznickým účtem.

Pro registraci do věrnostního klubu je třeba vyplnit registrační formulář (včetně žádosti o členství), odsouhlasit tato pravidla a poskytnout souhlas se zpracováním osobních údajů. Registrace je dokončena tím, že ve stanovené lhůtě prokliknete potvrzovací link, který Vám doručíme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Členství ve věrnostním klubu vzniká na dobu neurčitou a není spojeno s žádnými členskými poplatky. Na členství ve věrnostním klubu však není právní nárok.

Dokončením registrace udělujete svůj souhlas s účastí ve věrnostním programu, těmito pravidly, a potvrzujete, že jste se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů.

V rámci registrace si zvolíte heslo (nejméně 6 znaků), kterým se budete přihlašovat k Vašemu zákaznickému účtu a do věrnostního programu. V zájmu bezpečnosti prosím uchovávejte své přihlašovací údaje v tajnosti, jinak nesete odpovědnost za jejich případné zneužití. Své heslo můžete případně změnit ve Vaší zákaznické sekci na webových stránkách www.ketodiet.cz.

Jak můžete členství ukončit

Své členství ve věrnostním klubu, jakož i souhlas udělený ke zpracování osobních údajů a zasílání obchodních sdělení, můžete kdykoli bezplatně zrušit, a to zasláním e-mailu na adresu marketing@ketodiet.cz. K odeslání e-mailu musíte využít svou e-mailovou adresu, kterou máte aktuálně vyplněnou v registračním formuláři, abychom ověřili, že o zrušení žádáte skutečně Vy.

Jak s Vámi budeme komunikovat

V rámci věrnostního klubu s Vámi budeme komunikovat zejména prostřednictvím webových stránek či e-mailem, ale můžeme využít i jiných prostředků či kontaktů, které jste nám sdělil(a). Informujte nás prosím o ve svém vlastním zájmu o případné změně Vašich kontaktních údajů.

Ostatní informace

Informace, které uvedete v registračním formuláři či jejich změny, musí být pravdivé. Zjistíme-li, že informace, které o sobě uvádíte, nejsou pravdivé nebo zneužíváte-li výhody členství, jsme oprávněni Vaše členství ve věrnostním klubu ukončit.

 

III. Výhody věrnostního klubu a jeho fungování

V rámci věrnostního klubu pro Vás budeme připravovat speciální členské nabídky a akce (dále společně jen „výhody“), jako například:

3 produkty za klubovou cenu

Každý měsíc nabídneme členům věrnostního klubu slevu na 3 vybrané (jinak nezlevněné) produkty.

Exkluzivní akce či slevové kódy

Při vybraných příležitostech poskytneme členům věrnostního klubu slevové kódy určené na nákup našich libovolných produktů.

Exkluzivní skupina na Facebooku Moje KetoDiet

Jako člen věrnostního klubu budete mít přístup do uzavřené facebookové skupiny Moje KetoDiet, která Vám umožní sociální interakci s dalšími uživateli KetoDiet a vyznavači zdravého životního stylu, včetně možnosti pokládat dotazy našim odborníkům.

Nabídka kompletních jídelníčků

Jako člen věrnostního klubu budete mít přístup ke speciálně připraveným jídelníčkům aplikovaným v období diety či po skončení dietního plánu, které budou ke stažení v zákaznické sekci.

Konkrétní podmínky uplatnění příslušné výhody Vám vždy sdělíme spolu s jejím uvedením. Podmínkou uplatnění každé výhody je však vždy Vaše přihlášení do členské sekce, prostřednictvím které můžete výhody využívat. Jakékoliv výhody mohou být podmíněny lhůtou k jejich uplatnění, celkovou hodnotou nákupu či počtem kusů atp. Výhody jsou určeny pouze pro členy věrnostního klubu, nejsou tedy přenosné na jiné subjekty.

Vezměte prosím na vědomí naše právo nabídku výhod kdykoliv upravit (včetně vypuštění některé výhody), změnit či doplnit. Rozsah výhod a dobu jejich platnosti určujeme vždy my.

 

IV. Zpracování osobních údajů a zasílání obchodních sdělení

Registrací nám, jakožto správci, udělujete svůj souhlas ke shromažďování a zpracování údajů uvedených v registračním formuláři a ve Vašem zákaznickém účtu, a to pro účely správy, organizace a užívání věrnostního klubu, k administraci nabídek, objednávek a výhod, jakož i ke kontrole plnění podmínek členství a souvisejícím činnostem včetně analytických účelů pro předkládání konkrétních nabídek, a pro marketingové a propagační účely. Souhlasíte, že můžeme zpracovávat zejména Vaše následující údaje: (*) jméno a příjmení, (*) datum narození, (*) bydliště, (*) telefon, (*) email, (*) údaje o Vaší hmotnosti, výšce, obvodu pasu a obvodu boků (pokud jste vyplnil(a) BMI kalkulačku), popř. další údaje, které nám v rámci aktivit věrnostního klubu poskytnete.

Údaje budou zpracovávány po celou dobu trvání Vašeho členství ve věrnostním klubu. V případě, že si nepřejete, aby Vaše údaje byly zpracovávány, je třeba Vaše členství ve věrnostním klubu ukončit. V takovém případě budou vaše osobní údaje smazány bez zbytečného odkladu po doručení Vašeho ukončení členství v klubu (viz. Sekce „jak můžete členství ukončit“). S údaji nakládáme v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů, které jste při registraci potvrdil.

Zaškrtnutím příslušného políčka v registračním formuláři nám udělujete rovněž souhlas k tomu, abychom Vaše údaje v rozsahu (*) jméno a příjmení, (*) datum narození, (*) bydliště, (*) telefon a (*) email, zpracovávali a využívali pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky, a to až do odvolání Vašeho souhlasu s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje, které oprávněně získáme.

Souhlas můžete odvolat a dotazy ve vztahu ke správě a zpracování osobních údajů směřovat na e-mail: marketing@ketodiet.cz. Vezměte prosím na vědomí, že odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů dojde k ukončení vašeho členství ve věrnostním klubu.

 

V. Závěrečná ustanovení

Jsme oprávněni kontrolovat všechny podmínky Vaší účasti ve věrnostním klubu a jejich plnění a v případě sporu posoudit a s konečnou platností rozhodnout, o jakémkoliv Vašem nároku. V případě porušení pravidel a/nebo důvodného podezření z porušení pravidel Vás můžeme z věrnostního klubu vyloučit.

Vyhrazujeme si právo jednostranně měnit tato pravidla, jakož princip čerpání výhod spojených s členstvím ve věrnostním klubu, i právo věrnostní klub bez náhrady zrušit. O změnách Vás budeme informovat prostřednictvím webových stránkách www.ketodiet.cz.

Ostatní vztahy, výslovně neupravené těmito pravidly, se řídí obecně závaznými právními předpisy České republiky.

Tato pravidla jsou platná a účinná od 1. 5. 2018.

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů