Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • AKCE – Extra sleva 15 % na všechny výhodné balíčky! Platí do neděle 3. 7. Zhubněte efektivně a s chutí! Slevový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Jitka Zelenková: Každý začátek je těžký, nesmíte se nechat odradit

Jitka Zelenková v růžových šatech se usmívá. Ke KetoDiet se ráda vrací.

Jitka Zelenková je proslulá svým sametovým hlasem a živelnou energií s pozitivní aurou, kterou neustále šíří kolem sebe. Jaké tajemství stojí za jejím pozitivním přístupem a neustálým úsměvem? Jaký je její běžný jídelníček, čím nejraději hřeší a jak jí pomáhá ketodieta?

Jitko, vy neustále sršíte energií a rozdáváte úsměvy na všechny strany. Povídá se o vás, že jste „živel”. Jak to děláte? 

Snažím se obklopovat samými milými a pozitivně naladěnými lidmi. To je naprostý základ. Naopak ze své blízkosti eliminuji škarohlídy. Snažím se mít radost z každého okamžiku života, stále se učím nepodstatné věci házet za hlavu a taky miluju svoji práci. Když se tohle všechno spojí, přichází dobrá nálada. Ale jako každý normální člověk, i já mám někdy náladu špatnou, to je normální. Ale u mě to nikdy netrvá dlouho. 

Dobíjíte energii i sportem? Jaké sporty máte nejraději a jaké naopak příliš nemusíte?

Jsem náturou velice líný a pohodlný člověk. Ale život je pohyb a já mám ráda hlavně pohyb v přírodě. Tudíž v zimě jezdím na běžky, ale jen tak zlehka rekreačně si jedu krajinou. Na jaře a na podzim se projdu s nordic walking hůlkami a taky mám moc ráda jízdu na kole. Už deset let každoročně navštěvuji na tři týdny třeboňské lázně Aurora, kde se dávám dohromady po celé předchozí sezoně. Zamilovala jsem si Třeboň natolik, že jsem si tam udělala spousta kamarádů nejen přímo v Auroře, ale třeba i u rybníka Svět i v dalších koutech. Mám to tam zkrátka ráda. 

Čemu jste se věnovala v létě? 

Na rozdíl od loňského léta, kdy jsem pro Supraphon natáčela svoje nejnovější album Intimity, jsem si letos užila sluníčko a prázdniny na plný pecky! Kromě zmiňované Třeboně jsem si opět zajela na pár dní do úžasných maďarských termálů, podařilo se mi navštívit i mou milovanou Krétu a u nás v Čechách bylo tak krásné léto, že jsem byla šťastná i tady. 

S příchodem studenějších podzimních dnů řada lidí mění jídelníček. Je nějaký rozdíl mezi vaším letním a podzimním jídelníčkem? 

V zásadě ani moc ne. Mám ráda lehká jídla, to znamená saláty, krůtí maso, ryby, ovoce a zeleninu. Snažím se jíst celý život zdravě a mám to štěstí, že mi to chutná. Ale samozřejmě čas od času zhřeším, to je logické. V létě si ráda dám zmrzlinu a někdy sním i celou pizzu! Taky mám hodně ráda sladké. Už pár let mě zachraňuje ketodieta. Když je nejhůř a cítím, že už jsem to se svými prohřešky přehnala, nasadím kúru a musím říct, že mně osobně to velmi pomáhá.  

Jak ve svém nabitém režimu celkově zvládáte stravování? Baví vás řádit v kuchyni, nebo jste raději na pódiu a vaření přenecháváte jiným?

Do restaurací chodím minimálně, když mám čas, tak si vařím. Ale často jsem na cestách a tak je to někdy se stravováním složitější. Zvlášť v noci, když se vracím domů z vystoupení a už nejsou otevřené ani ty restaurace. Vždycky, když někam jedu, vozím si s sebou Ketokoktejl, abych se nemusela cpát bagetami z benzinek. 

Ke KetoDiet se ráda vracíte. Čím vám právě naše proteinová dieta tolik vyhovuje?

Tím, že mi naprosto funguje!

Jaké ketodobroty jsou vaše oblíbené?

Tak to vám řeknu úplně přesně. Proteinové kaše, vynikající chleba, smoothie, tyčinky (velmi praktické na zájezdy) a rajská polévka. To jsou opravdu dobroty! 

 

 

Čím Jitka Zelenková nejčastěji hřeší a jak se mění její režim s koncem diety? 

Celý rozhovor si přečtěte v podzimním klubovém magazínu Moje KetoDiet. 

Staňte se členem věrnostního klubu ještě dnes a stáhněte si ho zdarma.

> Stát se členem klubu

 

 

Autor: Andrea Skolková

Fotografie: Lenka Hatašová, KetoDiet

 

Předchozí rozhovor: Eva Decastelo: Diety? Vyzkoušela jsem je všechny

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potřebujete poradit?

Obraťte se na naše zákaznické oddělení. Jsme vám k dispozici.

Prodejní místa

KetoDiet produkty si můžete zakoupit i u vybraných partnerů.

Mapa prodejen

Mějte přehled

Přihlaste se k našemu newsletteru a o všem budete vědět jako první.

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů